Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125

[Linked Image]

Bardzo ciekawy mecz... IFK Goteborg podejmuje na włąsnym bosiku słabo spisujące sie w tym sezonie na wyjazdach Djurgardens . IFK
jest na 4.miejscu (28 pkt, strata do Djuragrdens 3 pkt), , Djurgardens IF jest liderem ligi szwedzkiej ,wyjazdy w wykonaniu Djurgardens IF .... tylko jedna wygrana na wyjazdzie
Mimo ze matematyka mowi co innego ,nalezy uwazac ,moze wygra...........

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
Hammarby - AIK Solna

przegladajac oferte zauwazylem ze strasznie spadaja kursy na aik solne.wiec zaczalem sie interesowac tym meczen i czego sie dowiedzialem :ze goscie beda grali u siebie na stadionie ,czyli oni beda gospodarzami.z drugiej strony aik w ostatnich meczach niezle sie prezentuje i strzela duzo bramek .w tym sezonie juz wygrali z hammarby 1:0 wiec i tym razem maja sznase.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
wie ktos może czemu na Norrkoping tak spada kurs??rozumiem,ze sa liderem ale maja juz pewny awans i ostatnio graja piach...prosze o info jesli ktos bedzie łaskaw!pozdroo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by solo24
wie ktos może czemu na Norrkoping tak spada kurs??rozumiem,ze sa liderem ale maja juz pewny awans i ostatnio graja piach...prosze o info jesli ktos bedzie łaskaw!pozdroo

siema,zaciekawilo mnie to info i choc po szwedzku czytac nie umiem , to wszedlem na strone orgryte - 8 chlopa nie bedzie gralo,gdyby to byl sezon,to peffa...a tak.... http://www.ois.o.se/Default.aspx?sID=3&tID=3&oID=2311

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
hmm czyli ogólnie chyba jednak warto spróbowac na Norrkoping zagrac stawka w granicach 2...Ortyge tez osttanio cieniowało więc po Twiom ciekawym info jestem skłonny zagrac 2;)dzieki

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja z pewnoscia nie widze sensu grania na Norki, maja pewne 1 miejsce, widac bylo po ost. wynikach, ze majac ogromna przewage w tabeli nad wiceliderem, znacznie spuscili z tonu przegrywajac pare meczow z druzynami duzo gorszymi - trener byc moze bedzie chcial poeksperymentowac, sprawdzic przydatnosc rezerwowych pod katem gry w Allsvenskan

mimo ubytkow w zespole gospodarzy 1 @3.3 2/10
HT/FT X/1 @7.75 1/10

Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
>wie ktos może czemu na Norrkoping tak spada kurs??rozumiem,ze >a liderem ale maja juz pewny awans i ostatnio graja >iach...prosze o info jesli ktos bedzie łaskaw!pozdroo

Spadki na Norkoping, bo Orgryte jest oslabione, ale oslabione od 2-3 kolejek. Zgadzam sie, ze Norkpoing gra ostatnio piach, dali tyłka z Bunkeflo u siebie, gdy tylko awansowali do pierwszej ligi, wiec czekam na ostatnie minuty i biore Orgryte DNB.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
Originally Posted by bitnap
ja z pewnoscia nie widze sensu grania na Norki, maja pewne 1 miejsce, widac bylo po ost. wynikach, ze majac ogromna przewage w tabeli nad wiceliderem, znacznie spuscili z tonu przegrywajac pare meczow z druzynami duzo gorszymi - trener byc moze bedzie chcial poeksperymentowac, sprawdzic przydatnosc rezerwowych pod katem gry w Allsvenskan

mimo ubytkow w zespole gospodarzy 1 @3.3 2/10
HT/FT X/1 @7.75 1/10

Ja tez nie widze sensu grania na Norkoping (kompletnie olali końcówkę sezonu), zgadzam sie z tym typem, tylko bede czekal na ostatnie minuty, zeby dorwac lepszy kurs na Orgryte, bo kontuzje w Ogryte powoduja dosc spory spadek na kurs na nich.


Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
czyli tu gram nie "na hienę" (kontuzje), ale na przeciwną drużynę do tej, która straciła już dawno temu motywacje (Norki), nawet pierwszego miejsca im nikt nie zabierze. Grają dla sportu, a jak widać po ich ostatnich wynikach, gra dla sportu im przychodzi bardzo marnie. Orgryte też gra dla sportu, ale liczę na czynnik domowy plus chęć wygrania z najlepszą (nie da się ukryć) (ale nie od paru kolejek) drużyną tej diwizji.


Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Norrkoping pare meczy w koncu sezonu zagrali slabiej to fakt, ale tez w niektorych z nich byli oslabieni brakiem 5-6 graczy , co czesciowo tlumaczy klopoty w tych meczach.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeżeli gospodarze podejda ambicjonalnie ,zeby skopac tyłem mistrzowi ,a z kolei rezerwy gości beda chciały sie pokazac z jak najlepszej strony to...OVER.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
Originally Posted by vonseb
Norrkoping pare meczy w koncu sezonu zagrali slabiej to fakt, ale tez w niektorych z nich byli oslabieni brakiem 5-6 graczy , co czesciowo tlumaczy klopoty w tych meczach.

to prawda, mieli gdzies 6-7 meczow temu spore klopoty kadrowe, wtedy zaczela sie ich czarna seria (czarna - bez przesady, ale zla seria), ale w dwoch ostatnich meczach wrocili do gry ich dwaj niby supernapastnicy, i ciagle po awansie do pierwszej ligi dwie kolejki temu, i to w dodatku na pierwszym miejscu [sugerowano, ze motywacja bedzie wieksza, aby zdobyc pierwsze miejsce, bo za pierwsze miejsce w tej dywizji jest jakas tam kasa dla pierwszego zespolu], ale guzik tam prawda, ze zdobyli wieksza motywacje, przegrali u siebie z Bunkeflo,grali piach, i wymeczyli z Sylvia 2:1, na wyjezdzie wczesniej z Sundsvall nie istnieli (0:3)(szybko stracone dwie bramki).

Umowmy sie - Orgryte to nie jest Real Madryt, nawet ostatnio wmoczyli u siebie z Landskorona, ktora jest ostatnia w lidze w statach dom/wyjazd, i w dodatku ostatnie trzy mecze wmoczyli.

Ale jak kurs bedzie (bo tak sie spodziewam) do 19tej ok. 3.9 - 4.0 na Orgryte, to wezme DNB (level ball) na Orgryte.

Zaden buk nie wystawil na razie AH+1 na Orgyte, a najchetniej bym wzial te opcje.








Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by amkwish
Jeżeli gospodarze podejda ambicjonalnie ,zeby skopac tyłem mistrzowi ,a z kolei rezerwy gości beda chciały sie pokazac z jak najlepszej strony to...OVER.

Po 17 minutach laugh piwo hura

Starają sie zmiennicy lidera ,a typ na hienę .....oj ciężko bedzie smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
gratuluje!
Moj typ kompletnie nietrafiony. W ogole ciezko mi sie gralo w tym sezonie na porazki Norkoping, szukalem value w ich porazkach, i gralem 4 razy, i trafilem tylko raz, niby kurs mi to wynagrodzil, ale jednak chcialbym, zeby moczyli czesciej smile

PS. Typ "na hiene" to typ na druzyne, ktora gra z oslabiona druzyna, a oslabione bylo Orgryte, wiec typ "na hiene" wszedl osobom, ktore stawiały na Norkoping

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, kamel, burbon, forty, latajaca_holenderka), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1