"Przedstawiciele rządów i sztabów organizacyjnych Euro 2012 Polski i Ukrainy przekonywali przedstawicieli UEFA na zakończonej w środę dwudniowej naradzie w Kijowie, że przygotowania do piłkarskich mistrzostw Europy idą pełną parą."
Pielęgniarki dostały 1,30 zł premii "motywacyjnej" - Nie ma to jak motywacja do wytężonej pracy. Dyrekcja szpitala w Prabutach w województwie pomorskim zafundowała pielęgniarkom premię motywacyjną w wysokości 1/1000 pensji - informuje RMF FM. - 1,30 zł dostałam. Na zupę chińską mi wystarczy - mówi jedna z pielęgniarek.
Reporter RMF FM zapytał o wysokość premii dyrektora szpitala. Ale o czym mamy rozmawiać - odpowiedział dyrektor i dodał - Dla mnie byt szpitala jest najważniejszy.
onet.pl
Śmieszne i zarazem żałosne... za 1,30zł nawet bochenka chleba nie da rady kupić... kupon na Lottka chyba mogą sobie za to kupić...
Cztery zakonnice idą do nieba i stają przed Świętym Piotrem. Święty Piotr stawia przed nimi miskę z wodą święconą i pyta pierwszej zakonnicy: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka? Siostra czerwieni się i odpowiada: - Tak, dotykałam go palcem. - To niech siostra zanurzy tu ten palec, a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Siostra zanurza palec w misce i odchodzi. Święty Piotr pyta następnej: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka? - Tak, miałam go w dłoni. - To niech siostra zanurzy tu tą dłoń, a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Siostra zanurza i odchodzi. Już ma podejść trzecia, gdy nagle wyrywa się czwarta: - No nie ku*wa! Jak ona tam dupę zanurzy, to ja już tej wody do ust nie wezmę.
I to ma być śmieszne? Jak Ty byś tak wyglądał śmiałbyś przeglądaj w lustrze? Inna sprawa robić z siebie jakiegoś pedzia, lalkę barbie czy coś takiego, a inna po prosu nie być zbytnio przystojnym. Trochę szacunku.
I to ma być śmieszne? Jak Ty byś tak wyglądał śmiałbyś przeglądaj w lustrze? Inna sprawa robić z siebie jakiegoś pedzia, lalkę barbie czy coś takiego, a inna po prosu nie być zbytnio przystojnym. Trochę szacunku.
popieram, to nie jego wina, że tak wygląda, można śmiać się z kogoś kto an własne życzenie zrobił z siebie manekina, ale nie z kogoś kto nei miał na to wpływu
poza tym te zdjęcia o starym i starej mnie rozbawiły, wprawdzie te z kutasem nie było zbyt fajne, ale niektóre dobre
Pielęgniarki dostały 1,30 zł premii "motywacyjnej" - Nie ma to jak motywacja do wytężonej pracy. Dyrekcja szpitala w Prabutach w województwie pomorskim zafundowała pielęgniarkom premię motywacyjną w wysokości 1/1000 pensji - informuje RMF FM. - 1,30 zł dostałam. Na zupę chińską mi wystarczy - mówi jedna z pielęgniarek.
Reporter RMF FM zapytał o wysokość premii dyrektora szpitala. Ale o czym mamy rozmawiać - odpowiedział dyrektor i dodał - Dla mnie byt szpitala jest najważniejszy.
onet.pl
Śmieszne i zarazem żałosne... za 1,30zł nawet bochenka chleba nie da rady kupić... kupon na Lottka chyba mogą sobie za to kupić...
Jeden z komentarzy z Onet.pl do artykułu "El. ME: kłopoty reprezentacji Portugalii":
A obok mnie jest już Maciej Żurawski ........................................... - Pierwsze pytanie Maciek - czy tych dwóch ostatnich goli można było w jakiś sposób uniknąć ? ............ - Ostatnie 35 minut Portugalczycy grali w ósemkę i to nas trochę zdezorientowało, na treningach Leo rozrysowywał nam wariant z 11-stoma zawodnikami, no ale w praktyce okazało się inaczej. Nie wiedzieliśmy kto kogo ma kryć i czasem czterech zawodników leciało kryć jednego Portugalczyka. A w pewnym momencie to nawet Mariusz Lewandowski zaczął kryć naszych ....... - No właśnie, a kto według ciebie zachował największy spokój przez te 35 minut ? .......................... - Wydaje mi się że Artur Boruc. gdy widział że naszym nie idzie to sam zaczął rozgrywać piłkę, no ale w pewnym momencie wycofał piłkę do bramkarza i ........ - Tak, tak wiemy jakie to miało konsekwencje. A czy przy stanie 0:1 dla Portugalii nie zmobilizowały was kępy trawy, którymi rzucał w was Leo Benhaker ? ..... - Ja biegałem 40 metrów od ławki trenerskiej to siła uderzenia nie była na tyle duża żeby mnie specjalnie zmobilizowała. Najgorzej miał Sobolewski bo był przy linii i Benhaker rzucał bezpośrednio nim o trawę .... - No właśnie tak się zastanawiam czy to nie był przełomowy moment spotkania. Po tym incydencie Leo Benhaker został odesłany przez arbitra na trybuny. Kto wam wtedy udzielał wskazówek ? .................. - Wtedy Luis Felipe Scolari zaczął nam coś podpowiadać. Powiedział żebyśmy podawali mocne, górne piłki do Artura Boruca. No i Mariusz Lewandowski (który ma smaka na grę w FC Porto) wziął rozpęd i popisał się precyzyjnym uderzeniem od poprzeczki z pięciu metrów ....................................... - No ale teraz już wiesz Maćku że Felipe Scolari źle wam podpowiadał ? ................................... - No zorientowałem się że chyba Felipe Scolari coś kręci bo jak się spojrzałem w jego stronę to dostał od kogoś z trybun kępą trawy ........................ - I od tej pory to ty (jako kapitan) zacząłeś kierować grą naszego zespołu. Udało Ci się nawet wywalczyć rzut karny ................................ - No tak, wywalczyłem Portugalczykom rzut karny...... - Zdziwiło Cię wtedy zachowanie Artura Boruca który podbiegł do ciebie z pięściami i podarł ci spodenki ? - No trochę mnie zdziwiło, bo zazwyczaj rozdzierał nam koszulki. Ale to i nawet dobrze że mnie trochę poobijał bo jak Deco to zobaczył to powiedział sędziemu że nie będzie strzelał karnego bo przypomniało mu się że to jednak on faulował ........ - Czego wobec tego spodziewacie się w szatni ? Oj przepraszam, nie w szatni tylko w autokarze, bo dowiedziałem się że jakiś koleś z trybun zdemolował po meczu waszą szatnię .............................. - W autokarze nie będzie żadnych przemówień bo nie wszyscy wracamy autokarem. Na przykład Mariusz Lewandowski zostanie tu jeszcze przez 2 godziny i będzie robił żonglerki żeby go działacze FC Porto zauważyli. Ebi Smolarek ma niedaleko to przyjechał rowerem i też z nami nie wraca. Radek Sobolewski będzie transportowany helikopterem. - To tyle Maciej Żurawski. Oddaję głos do studia.