Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Rzuci ktoś mi kodem na prv, bo stronka generuje mi kod, ale po wpisaniu go jest komunikat na b@h ze "podany kod bonu nie jest aktywny" frown


PS. Oczywiście kod bonu wpisujecie w wplaty/wyplaty --> zrealizuj bon...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
TEż BYM PROSIL O KOD NA PRIVA:/STRONKA WYGENEROWAłA,ALE TO SMAO CO U PABLO:/ kopiowalem wpisywalem recznie i nic:/

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
czyli pewnie juz po promocji

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Polska Husaria się rzuciła i już nie ma wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Na innych forach ludzie juz sprzedają po 10 bonów grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Jeśli ktoś ma zbędny kod to proszę o priv wink
Mi coś nie przyszedł na pocztę :/

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
JUZ NIEDZIALA 2 KODY WBIJALEM I NIEAKTYWNE

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
juz po promocji . . .

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
kopytko po co ci kod skoro juz zablokowali kody z tej edycji jak widac..

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by Kopytko
Jeśli ktoś ma zbędny kod to proszę o priv wink
Mi coś nie przyszedł na pocztę :/

Już zablokowali : podany kod bonu nie jest aktywny.
Ciekawe czy tym którzy wklepali konta zbanują smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
Strona nadal dziala bez problemow i nadal generuje kody. W tej promocji mozemy wykorzystac tylko jeden kod.


Originally Posted by Samartyanin
Na innych forach ludzie juz sprzedają po 10 bonów grin

Wiec napisz na tych forach ze jest taki myk z ta strona. Nie pozwol robic ludzi w chuja!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
lol wiadomo ze strona dziala tylko co z tego skoro oni jedna komenda moga dezaktywowac kody z tej kampanii wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hehee.. kto rano późno wstaje nie dostaje vouscherów do BAH laugh (ale jest wyspany tongue )

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Promocja juz jest nieaktywna, rozmawialem z supportem na stronie

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by Egzekutor
lol wiadomo ze strona dziala tylko co z tego skoro oni jedna komenda moga dezaktywowac kody z tej kampanii wink

W sumie widzę, że na te "promocje" trzeba mieć refleks niezły. Ja PIN-u do BAH-a nie zdążyłem znaleźć smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak już niestety jest - jak polactwo się rzuci, to każda promocja się dla nas kończy przed czasem - zresztą już ktoś pisał, że sprzedaż tych bonów szła już pełną parą.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ahhh na bona nie lece ...alez to juz jest wielkie prostactwo ...sam nie wykorzysta ale wygeneruje 50 kodow zeby sprzedac ..i dzieki temu nikt wiecej juz nie moze dostac...a BAH kasuje promocja dla Polakow

narzekamy na rzad, na korupcje, na zlodziejstwo ...niestety ale sami sie do tego przyczyniamy takim zachowaniem...kombinowanie mamy we krwi ..oszukujemy bo niczyje, to jest jednak zlodziejstwo w swietle prawa

i zeby nie bylo ze tego nigdy nie zrobilem, pare lat temu byla promocja chyba w MrBookmaker na 3 euro i dla zabawy zarejestrowalem chyba z 5 roznych kont, oczywiscie kasy nie bylo z tego, ale nadal mam wyrzuty sumienia ze wtedy sie polkomilem, od tego czasu stop. ot takie bledy mlodosci

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
niestety tak bylo jest i pewnie jeszcze dlugo bedzie
za duzo jest zlotowkowych graczy-wygrywaczy

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Originally Posted by kazow
ahhh na bona nie lece ...alez to juz jest wielkie prostactwo ...sam nie wykorzysta ale wygeneruje 50 kodow zeby sprzedac ..i dzieki temu nikt wiecej juz nie moze dostac...a BAH kasuje promocja dla Polakow

narzekamy na rzad, na korupcje, na zlodziejstwo ...niestety ale sami sie do tego przyczyniamy takim zachowaniem...kombinowanie mamy we krwi ..oszukujemy bo niczyje, to jest jednak zlodziejstwo w swietle prawa
zapamietam to sobie..
w naszych prawie moze sa ze dwie sytuacje na sto ze przyznanie sie cos ci da.. w innej sytuacji mowisz ze to nie moja reka. Tak jak w tej..
zapamietam cie frown
i zeby nie bylo ze tego nigdy nie zrobilem, pare lat temu byla promocja chyba w MrBookmaker na 3 euro i dla zabawy zarejestrowalem chyba z 5 roznych kont, oczywiscie kasy nie bylo z tego, ale nadal mam wyrzuty sumienia ze wtedy sie polkomilem, od tego czasu stop. ot takie bledy mlodosci

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Egzekutor ...wybacz ale nie rozumiem wydzwieku Twoich komentarzy ...mozesz jasniej?

Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1