|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Rzuci ktoś mi kodem na prv, bo stronka generuje mi kod, ale po wpisaniu go jest komunikat na b@h ze "podany kod bonu nie jest aktywny"  PS. Oczywiście kod bonu wpisujecie w wplaty/wyplaty --> zrealizuj bon...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
TEż BYM PROSIL O KOD NA PRIVA:/STRONKA WYGENEROWAłA,ALE TO SMAO CO U PABLO:/ kopiowalem wpisywalem recznie i nic:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
czyli pewnie juz po promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Polska Husaria się rzuciła i już nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Na innych forach ludzie juz sprzedają po 10 bonów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
Jeśli ktoś ma zbędny kod to proszę o priv Mi coś nie przyszedł na pocztę :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
JUZ NIEDZIALA 2 KODY WBIJALEM I NIEAKTYWNE
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
kopytko po co ci kod skoro juz zablokowali kody z tej edycji jak widac..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jeśli ktoś ma zbędny kod to proszę o priv Mi coś nie przyszedł na pocztę :/ Już zablokowali : podany kod bonu nie jest aktywny. Ciekawe czy tym którzy wklepali konta zbanują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
Strona nadal dziala bez problemow i nadal generuje kody. W tej promocji mozemy wykorzystac tylko jeden kod. Na innych forach ludzie juz sprzedają po 10 bonów  Wiec napisz na tych forach ze jest taki myk z ta strona. Nie pozwol robic ludzi w chuja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
lol wiadomo ze strona dziala tylko co z tego skoro oni jedna komenda moga dezaktywowac kody z tej kampanii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hehee.. kto rano późno wstaje nie dostaje vouscherów do BAH  (ale jest wyspany  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Promocja juz jest nieaktywna, rozmawialem z supportem na stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
lol wiadomo ze strona dziala tylko co z tego skoro oni jedna komenda moga dezaktywowac kody z tej kampanii  W sumie widzę, że na te "promocje" trzeba mieć refleks niezły. Ja PIN-u do BAH-a nie zdążyłem znaleźć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak już niestety jest - jak polactwo się rzuci, to każda promocja się dla nas kończy przed czasem - zresztą już ktoś pisał, że sprzedaż tych bonów szła już pełną parą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ahhh na bona nie lece ...alez to juz jest wielkie prostactwo ...sam nie wykorzysta ale wygeneruje 50 kodow zeby sprzedac ..i dzieki temu nikt wiecej juz nie moze dostac...a BAH kasuje promocja dla Polakow
narzekamy na rzad, na korupcje, na zlodziejstwo ...niestety ale sami sie do tego przyczyniamy takim zachowaniem...kombinowanie mamy we krwi ..oszukujemy bo niczyje, to jest jednak zlodziejstwo w swietle prawa
i zeby nie bylo ze tego nigdy nie zrobilem, pare lat temu byla promocja chyba w MrBookmaker na 3 euro i dla zabawy zarejestrowalem chyba z 5 roznych kont, oczywiscie kasy nie bylo z tego, ale nadal mam wyrzuty sumienia ze wtedy sie polkomilem, od tego czasu stop. ot takie bledy mlodosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
niestety tak bylo jest i pewnie jeszcze dlugo bedzie za duzo jest zlotowkowych graczy-wygrywaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
ahhh na bona nie lece ...alez to juz jest wielkie prostactwo ...sam nie wykorzysta ale wygeneruje 50 kodow zeby sprzedac ..i dzieki temu nikt wiecej juz nie moze dostac...a BAH kasuje promocja dla Polakow narzekamy na rzad, na korupcje, na zlodziejstwo ...niestety ale sami sie do tego przyczyniamy takim zachowaniem...kombinowanie mamy we krwi ..oszukujemy bo niczyje, to jest jednak zlodziejstwo w swietle prawa zapamietam to sobie.. w naszych prawie moze sa ze dwie sytuacje na sto ze przyznanie sie cos ci da.. w innej sytuacji mowisz ze to nie moja reka. Tak jak w tej.. zapamietam cie  i zeby nie bylo ze tego nigdy nie zrobilem, pare lat temu byla promocja chyba w MrBookmaker na 3 euro i dla zabawy zarejestrowalem chyba z 5 roznych kont, oczywiscie kasy nie bylo z tego, ale nadal mam wyrzuty sumienia ze wtedy sie polkomilem, od tego czasu stop. ot takie bledy mlodosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Egzekutor ...wybacz ale nie rozumiem wydzwieku Twoich komentarzy ...mozesz jasniej?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|