|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Prosilbym o podanie kursu na Frisk w exp,unib i betandwin,z gory dz.Niestety w pracy nie mam dostepu a wroce na styk do domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
Witam. Po niedzielnej kolejce skuszę się na zagranie overów w meczach: Comet - Bergen: Comet w 10 meczach 2 Under 8 Over- Bergen w 10 meczach 2 Under 8 Over
Frisk Asker - Stjernen: Frisk Asker w 10 meczach 2 Under 8 Over- Stjernen w 10 meczach 3 Under 7 Over
Lillehammer - Stavanger: Lillehammer w 10 meczach 2 Under 8 Over - Stavanger w 10 meczach 2 Under 8 Over
To tylko statystyka i liczby, wiadomo wszystko zostanie zweryfikowane na lodowisku. W każdym z tych meczy w niedziele padł over i wygrały drużyny gości (dziś gospodarze), czy dziś bedzie rewanż z zachowaniem zasady over 5,5 ?? zobaczymy ja myśle że będzie powtórka z niedzieli ;-) Historia meczy między tymi drużynami wskazuje rónież na over. Co o tym myślicie
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Juz dzisiaj kolejna kolejka:
Lillehammer - Stjernen 2.40 5.25 2.15 Storhamar - Bergen 1.15 10.00 11.00 Trondheim - Stavanger 1.35 6.25 5.95 Sparta Sarpsborg - Comet 1.45 6.00 4.75 Frisk/Asker - Vålerenga 3.25 5.75 1.70
Zapraszam do dyskusju!
Pozdrawiam kacperek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja widzę dość wysoki kurs na wygraną Stjernen.
Stjernen przegralo dwa mecze w rundzie bonusowej z Friskiem, spadlo w tabeli, pora wygrac bo runda playoff niedlugo a Lillehamer po dwóch wygranych z Stavangerem zapewnili juz sobie miejsce w czolowej 8-ce walczacej w play-off.
Co sadzicie o zagraniu na Stjernen win?
Macie moze jakies informacje o tym meczu?
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Jak dla mnie warto zagrac Vålerenga po kursie 1,95 w Profie oraz Sparta Sarpsborg
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Miałeś sen? czy widzenie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam na odpowiedź aby dietę poselską postawić i bede mial 4 miesiace pensji do przodu. Czekam i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Nie będzie żadnego remisu. Valenrega rozjedzie Frisk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175 |
Popieram kolege.... Frsik ostatnio gra całkiem nieźle, a Valerenga przecież wciąż wygrywać nie może... jak bym miał to grać to ewntualnie X... a jak będzie... to przekonamy się niedlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Ja dzis z norweskiej gram Trondheim - Stavanger 1 Tondheim stracilo fotel lidera po dwoch dotkliwych porazkach,a mianowicie w meczach na szczycie Valerenga Oslo Trondheim 8:2 Trondheim Valerenga Oslo 2:4 Trondheim, moze tylko juz gonic, a dziś ma sznase bo Valerenga gra z Frisk Askre i wcale nie jest powiedziane ze wygra z nimi. frisk musi pilnowac 3 lokaty, bo tuz z nim sa Storhamer i Stjern. Natomiast co do Stavangera, to moge powiedziec tylko tyle, że ostatnio oprocz jak dobrze pamietam zwyciastwa ze slabiutkim Como, to nic niewygrali.
Last edited by _Goldi_; 27/01/2005 14:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
No to dzis sie Trondhaim sprzedal, choc niewiem po co wogole.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21 |
To nie koniec spotkania Trondheim badzmy optymistami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
A co powiecie na temat Trondheim w meczu na wyjezdzie ze Sparta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Trondheim trudny mecz... W ogole cala kolejka w Norwegii jest dosc trudna i nie ma co zagrac, moze jedynie U/O
no i doga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Valerenga - Comet 2 16,00 NB 0,5/10
w zeszlym sezonie valerenga przyzwyczaila nas do odpusczania spotkan (ustawiania) w ktorych powinna wygrywac 5-6 bramkami, nie wierze ze ta predyspozycja u nich zaginela... bardzo dobrze dzis placa za wygrana druzyny z Halden, takze nie wiem czy hokeisci Valerengi bedacej w kloptach finansowych sie nie skusza, mozna zagrac za pare czy parenascie euro, wiecej nie ma tez sensu szalec, ale szanse na wygrana cometa oceniam na duzo wiecej nix 6% ktore wynika z kursu, dalbym im przynajmniiej 10-15% szans
w tym sezonie trafilem juz spotkanie valerenga - comet x2 wynik 4:4 z kursem 4,95, moze dzis odwaza sie na lepszy spektakl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
Witam. Jutro kolejka norweskiej ;-) Proponuje mecz Frisk/Asker - Stjernen na zdecydowaną 1 i na zdecydowany over. Z tabel wynika że Stjernen to bardzo dobra żeby nie powiedzieć najlepsza drużyna grająca w domy, zaś Frisk jedna z najlepiej grających na wyjazach czyli na odwrót ;-) Historia przemawia za Frisk, alka o lepszą lokate, zdecydowanie uważam że Frisk wygra i do teo=go będzie over. Kurs wysoki, dodając do tego Storhamar- Stavanger wychodzi niezły dubel. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
Natomiast w moim przekonaniu w meczu Frisk - Stjernen może paść remis. Jako, że moja taktyka w kazdej lidze skupia sie na progresji na X - a w zależności od potrzeb gram na dana drużynę lub na remis w danej kolejce - to z meczy jutrzejszych własnie ten mi najbardziej pasuje. A progresywny rozkład jazdy w sezonie zasadniczym przedstawia się następująco: 3.02 Frisk - Stjernen 6.02 Stjernen - Valerenga 15.02 Storhamar - Trondheim 17.02 Trondheim - Frisk
wydaje mi się - patrząc na tabelę, że te mecze będą miały swoja dramaturgię. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
ps. Terrorist - ostatnio pisałeś o Valerendze w kontekście "podkładki" w meczu z Comet... myślę, że warto iść dalej Twoim tropem. A kurs 13,00 w meczu wyjazdowym z Bergen kusi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
czy ktos tu mowil o mozilwym oddaniu meczu przez Valerenge czy to jaja robil, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niewazne ja w kazdym badz razie wtopa, bo na kuponie mailem jeszcze Memphis z NBA i dalo ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
witam
dzisiaj zapowiada sie interesujaca kolejka:
Trondheim - Lillehammer 1.35 6.25 5.70 Bergen - Comet 2.45 5.75 2.00
Stjernen - Vålerenga 3.40 5.75 1.65
Storhamar - Sparta Sarpsborg 1.30 6.50 6.75
kursy z expektu
zapraszam do dyskusji
Dzisiaj przewiduje efektowne zwyciestwo Trondheim. Uwazam, ze beda chcieli sie zrehabilitowac przed wlasna publicznoscia po porazce z Vålerenga (2-4)i remisie z Stavanger (2-2). Ostatnie ich zwyciestwo na wyjezdzie nad Comet (2-5) daje ku temu nadziej.
pozdrawiam kacperek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Na bukach netowych nie ma meczu FRISK a totomix i profesja daje ten meczyk , niby Stavanger oslabione ale nie mam pewnego zrodla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Mam o tym meczu tylko coś tutaj, ale przyznam, że nic nie rozumiem. Jak ktoś zna te dziwne narzecze może rozjaśni nam sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> www.rogalandsavis.no/sport/article1446748.ece [ rogalandsavis.no]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|