Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#156508 20/01/2005 10:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Prosilbym o podanie kursu na Frisk w exp,unib i betandwin,z gory dz.Niestety w pracy nie mam dostepu a wroce na styk do domu

Bonus: Unibet
#156509 24/01/2005 13:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Witam.
Po niedzielnej kolejce skuszę się na zagranie overów w meczach:
Comet - Bergen:
Comet w 10 meczach 2 Under 8 Over- Bergen w 10 meczach 2 Under 8 Over

Frisk Asker - Stjernen:
Frisk Asker w 10 meczach 2 Under 8 Over- Stjernen w 10 meczach 3 Under 7 Over

Lillehammer - Stavanger:
Lillehammer w 10 meczach 2 Under 8 Over - Stavanger w 10 meczach 2 Under 8 Over

To tylko statystyka i liczby, wiadomo wszystko zostanie zweryfikowane na lodowisku. W każdym z tych meczy w niedziele padł over i wygrały drużyny gości (dziś gospodarze), czy dziś bedzie rewanż z zachowaniem zasady over 5,5 ?? zobaczymy ja myśle że będzie powtórka z niedzieli ;-) Historia meczy między tymi drużynami wskazuje rónież na over.
Co o tym myślicie

Pozdrawiam

#156510 27/01/2005 09:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Juz dzisiaj kolejna kolejka:

Lillehammer - Stjernen 2.40 5.25 2.15

Storhamar - Bergen 1.15 10.00 11.00

Trondheim - Stavanger 1.35 6.25 5.95

Sparta Sarpsborg - Comet 1.45 6.00 4.75

Frisk/Asker - Vålerenga 3.25 5.75 1.70

Zapraszam do dyskusju!

Pozdrawiam kacperek

#156511 27/01/2005 10:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ja widzę dość wysoki kurs na wygraną Stjernen.

Stjernen przegralo dwa mecze w rundzie bonusowej z Friskiem, spadlo w tabeli, pora wygrac bo runda playoff niedlugo a Lillehamer po dwóch wygranych z Stavangerem zapewnili juz sobie miejsce w czolowej 8-ce walczacej w play-off.

Co sadzicie o zagraniu na Stjernen win?

Macie moze jakies informacje o tym meczu?

Pozdrawiam
Giertych

#156512 27/01/2005 10:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Jak dla mnie warto zagrac Vålerenga po kursie 1,95 w Profie oraz Sparta Sarpsborg

#156513 27/01/2005 12:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
Valarenga dzisiaj X !

#156514 27/01/2005 12:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Valarenga dzisiaj X !

Miałeś sen? czy widzenie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czekam na odpowiedź aby dietę poselską postawić i bede mial 4 miesiace pensji do przodu.

Czekam i pozdrawiam.

#156515 27/01/2005 13:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Nie będzie żadnego remisu. Valenrega rozjedzie Frisk.

#156516 27/01/2005 14:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
R
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
Quote
Valarenga dzisiaj X !
Popieram kolege....

Frsik ostatnio gra całkiem nieźle, a Valerenga przecież wciąż wygrywać nie może... jak bym miał to grać to ewntualnie X...

a jak będzie... to przekonamy się niedlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#156517 27/01/2005 14:51
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Ja dzis z norweskiej gram Trondheim - Stavanger 1
Tondheim stracilo fotel lidera po dwoch dotkliwych porazkach,a mianowicie w meczach na szczycie
Valerenga Oslo Trondheim 8:2
Trondheim Valerenga Oslo 2:4
Trondheim, moze tylko juz gonic, a dziś ma sznase bo Valerenga gra z Frisk Askre i wcale nie jest powiedziane ze wygra z nimi. frisk musi pilnowac 3 lokaty, bo tuz z nim sa Storhamer i Stjern. Natomiast co do Stavangera, to moge powiedziec tylko tyle, że ostatnio oprocz jak dobrze pamietam zwyciastwa ze slabiutkim Como, to nic niewygrali.

Last edited by _Goldi_; 27/01/2005 14:53.
#156518 27/01/2005 18:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
No to dzis sie Trondhaim sprzedal, choc niewiem po co wogole.....

#156519 27/01/2005 18:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
V
Voo Offline
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
To nie koniec spotkania Trondheim badzmy optymistami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#156520 29/01/2005 22:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
A co powiecie na temat Trondheim w meczu na wyjezdzie ze Sparta?

#156521 30/01/2005 11:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Trondheim trudny mecz... W ogole cala kolejka w Norwegii jest dosc trudna i nie ma co zagrac, moze jedynie U/O

no i doga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Valerenga - Comet 2 16,00 NB 0,5/10

w zeszlym sezonie valerenga przyzwyczaila nas do odpusczania spotkan (ustawiania) w ktorych powinna wygrywac 5-6 bramkami, nie wierze ze ta predyspozycja u nich zaginela... bardzo dobrze dzis placa za wygrana druzyny z Halden, takze nie wiem czy hokeisci Valerengi bedacej w kloptach finansowych sie nie skusza, mozna zagrac za pare czy parenascie euro, wiecej nie ma tez sensu szalec, ale szanse na wygrana cometa oceniam na duzo wiecej nix 6% ktore wynika z kursu, dalbym im przynajmniiej 10-15% szans

w tym sezonie trafilem juz spotkanie valerenga - comet x2 wynik 4:4 z kursem 4,95, moze dzis odwaza sie na lepszy spektakl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#156522 02/02/2005 18:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Witam.
Jutro kolejka norweskiej ;-)
Proponuje mecz Frisk/Asker - Stjernen na zdecydowaną 1 i na zdecydowany over. Z tabel wynika że Stjernen to bardzo dobra żeby nie powiedzieć najlepsza drużyna grająca w domy, zaś Frisk jedna z najlepiej grających na wyjazach czyli na odwrót ;-) Historia przemawia za Frisk, alka o lepszą lokate, zdecydowanie uważam że Frisk wygra i do teo=go będzie over.
Kurs wysoki, dodając do tego Storhamar- Stavanger wychodzi niezły dubel.
Pozdrawiam

#156523 02/02/2005 20:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
Natomiast w moim przekonaniu w meczu Frisk - Stjernen może paść remis. Jako, że moja taktyka w kazdej lidze skupia sie na progresji na X - a w zależności od potrzeb gram na dana drużynę lub na remis w danej kolejce - to z meczy jutrzejszych własnie ten mi najbardziej pasuje. A progresywny rozkład jazdy w sezonie zasadniczym przedstawia się następująco:
3.02 Frisk - Stjernen
6.02 Stjernen - Valerenga
15.02 Storhamar - Trondheim
17.02 Trondheim - Frisk

wydaje mi się - patrząc na tabelę, że te mecze będą miały swoja dramaturgię. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ps. Terrorist - ostatnio pisałeś o Valerendze w kontekście "podkładki" w meczu z Comet... myślę, że warto iść dalej Twoim tropem. A kurs 13,00 w meczu wyjazdowym z Bergen kusi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#156524 04/02/2005 08:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
czy ktos tu mowil o mozilwym oddaniu meczu przez Valerenge czy to jaja robil, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Niewazne ja w kazdym badz razie wtopa, bo na kuponie mailem jeszcze Memphis z NBA i dalo ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#156525 06/02/2005 09:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
witam

dzisiaj zapowiada sie interesujaca kolejka:

Trondheim - Lillehammer 1.35 6.25 5.70

Bergen - Comet 2.45 5.75 2.00

Stjernen - Vålerenga 3.40 5.75 1.65

Storhamar - Sparta Sarpsborg 1.30 6.50 6.75

kursy z expektu

zapraszam do dyskusji

Dzisiaj przewiduje efektowne zwyciestwo Trondheim. Uwazam, ze beda chcieli sie zrehabilitowac przed wlasna publicznoscia po porazce z Vålerenga (2-4)i remisie z Stavanger (2-2). Ostatnie ich zwyciestwo na wyjezdzie nad Comet (2-5) daje ku temu nadziej.

pozdrawiam kacperek

#156526 06/02/2005 09:56
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Na bukach netowych nie ma meczu FRISK a totomix i profesja daje ten meczyk , niby Stavanger oslabione ale nie mam pewnego zrodla

#156527 06/02/2005 11:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Mam o tym meczu tylko coś tutaj, ale przyznam, że nic nie rozumiem. Jak ktoś zna te dziwne narzecze może rozjaśni nam sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

www.rogalandsavis.no/sport/article1446748.ece [rogalandsavis.no]

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1