Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Tfete #1218217 13/05/2007 04:58
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
Dzięki za typka Tfete i licze na kolejne info wink

Pozdrowienia

Bonus: Unibet
boher #1233354 19/05/2007 01:23
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka.
Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii.
A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:



Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA.
Nie widze innej opcji jak czysta 2.

grajekkk #1234892 19/05/2007 19:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
A ja sobie zagram leciutko na Hutnik smile ,siły "wewnętrzne" mnie przekonały wink

grajekkk #1236090 20/05/2007 02:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338
Likes: 3
Originally Posted by grajekkk
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka.
Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii.
A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:



Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA.
Nie widze innej opcji jak czysta 2.

No to dzisiaj niezle wtopiłem, zagrałem grubiej X2 i 500 stówek poszło sie walic frown

aker #1237013 20/05/2007 14:41
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Originally Posted by aker
Originally Posted by grajekkk
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka.
Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii.
A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:



Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA.
Nie widze innej opcji jak czysta 2.

No to dzisiaj niezle wtopiłem, zagrałem grubiej X2 i 500 stówek poszło sie walic frown

Nie tylko ty.To komentarze ze strony Hutnika:

"To może tak do końca sezonu bez kibiców..... może my pecha przynosimy ???? "

"1 połowa Ok ale druga to duża przewaga Stali 2poprzeczki i 2 setki Hutnik słabo , dobrze że kontra się udała 93 minucie i mamy 3 punkty !!!!! "

Mecz przy pustych trybunach wiec meczu nie ogladałęm, ale Stal sama sobie winna ze szybko 2 gole straciła, widziałem wiekszośc meczów Hutnika i po ostatnich wyczynach ten wynik to dla mnie szok.

panKa$a #1237080 20/05/2007 17:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by panKa$a
A ja sobie zagram leciutko na Hutnik smile ,siły "wewnętrzne" mnie przekonały wink

3-2 hura

Normalnie czysta magia laugh Graty za typ, ale minus za brak analizy oj Piotruś, Piotruś tongue

Last edited by Ignorator; 20/05/2007 17:32.
panKa$a #1240494 22/05/2007 01:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
addict
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
porażka Stali duża niespodzianka , nic nie jest przesądzone , Motor juz na 100% wchodzi z 1 miejsca teraz walka o 2 miejsce barażowe ( z racji ostatnich meczy wydaje mi sie że piłkarze Stali rękami i nogami nie chcą wejść do II ligi , remis z Hetmanem , porazka z Hutnikiem .... )

damianbiker #1243198 23/05/2007 01:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
addict
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
Początek zmian

Jak poinformował nas wiceprezes sekcji piłki nożnej Jan Lech, w dniu dzisiejszym trener Piotr Brzeziński złożył rezygnację zajmowanego stanowiska, którą Zarząd Sekcji przyjął.
Jednocześnie od dzisiaj trenować naszą drużynę będzie duet trenerski Andrzej Szymański oraz Krzysztof Łętocha, a trenerem koordynatorem będzie Ryszard Federkiewicz. Starszym kibicom nie trzeba przedstawiać sylwetek nowych trenerów, młodszym przypomnimy: wszyscy nowi trenerzy byli II ligowymi piłkarzami Stali Rzeszów. Andrzej Szymański po zakończeniu kariery piłkarskiej został sędzią, a później zajął się trenowaniem. Z drużyną Elektrociepłowni Rzeszów awansował z A klasy do IV ligi. Ryszard Federkiewicz jest obecnie trenerem w Polonii Przemyśl.
Jak zapowiada prezes Lech nie jest to koniec zmian jakie nastąpią w Stali.


damianbiker #1304617 16/06/2007 15:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Kolejarz Stróże-Motor Lublin 1

Motor już awansował do II ligi i w ostatnich kolejkach grał już na luzie i bez odpowiedniej motywacji co odbiło się na wynikach i dwa mecze u siebie skończyły się porażkami. Kolejarz walczy nadal o udział w barażach do II ligi i na pewno nie odpuszczą. Atmosfera w Lublinie nie jest najlepsza bo dalej nikt nie potrafi powiedzieć czy klub w ogóle zagra w II lidze. Trener i piłkarze mówią o odejściu jeżeli nic się szybko nie zmieni i nie będzie pieniędzy i określonego o co klub będzie walczył. Trudno oczekiwać zwycięstwa w takiej sytuacji. Był nawet pomysł, żeby nie jechać na ten mecz ale to raczej takie groźby niż prawdziwy zamiar. Można zagrać za średnią stawkę bo gospodarzom wystarczy jeden punkt do awansu. Ale wątpię by kalkulowali bo mecz o za dużą stawkę.

7/10

pescar #1509611 21/08/2007 17:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125


KLIKNIJ aby POWIEKSZYC!!!!!!!!!


[Linked Image]

W tej klasie rozgrywek,zdarza sie wszystko.Wyniki sa wysokie.Czy jest szanasa na typy matematyczne,zobaczymy

medivall #1518731 24/08/2007 21:53
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
711 H.Zamosc-P.Wolbrom 1,6 3,3 4,55 Typ:1
Hetman wciaz sie wzmacnia, lideruje w tabeli i prezentuje dobra pilke.U siebie beda postrachem ligi, pewnie pokonaja beniaminka z Wolborna.Goraco polecam ten typ,stawiajcie a sie nie zawiedziecie.Cele w Zamosciu sa bardzo duze i nie pozwoli sobie Hetman na stracenie choc jednego pkt. w tym meczu.

mexes #1537864 30/08/2007 01:00
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
sorki ze nie na temat, ale lepszego miejsca nie ma...
czy STS daje kursy na 3 lige juz w piatek? jesli tak to o ktorej?

pozdro

A jednak jest smile "Rozmowy o polskiej piłce nożnej". .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 30/08/2007 01:38.
geri #1561420 05/09/2007 04:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
addict
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
3 liga grupa 4

6 kolejka

5 września 2007

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów śr.17
Wisłoka Dębica - Okocimski KS Brzesko śr.17
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Św śr.17
Sandecja Nowy Sącz - Naprzód Jędrzejów śr.17
Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom śr.17
Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków śr.17.
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski śr.17
Łada Biłgoraj - Resovia Rzeszów śr.17


Nazwy klubów piłkarskich piszemy z dużem litery. Nie ma od tej reguły wyjątku i proszę się do tego stosować. Jest to wyraz szacunku do innego klubu. .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 05/09/2007 06:30.
damianbiker #1562845 05/09/2007 20:21
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
05.09 / 17:00 KP Police - Kujawiak Wloclawek 1 2,15 10/10 Sts

Dzisiaj dosyc nie typowo szukalem dobrego zakladu na zapleczach drugiej ligi polskiej (z tego powodu gram ten zaklad u naziemnego). Od jakiegos czasu staram sie grac na przelamanie pewnych seri w pilce (remisow, underow, overow itd.) z tego powodu podaje kilka betow bez statystyk i tak mialo byc rowniez i tym razem ale przegladajac informacje o zespolach natknalem sie na dosc ciekawa informacje...

A wiec od poczatku! Dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Siedleckej odbedzie sie spotkanie w ramach 6 kolejki 3 ligi grupy B. Na murawe wybiegna zespoly zajmujace kolejno 14 i 10 miejsce w ligowej tabeli. Zespol gospodarzy jest obecnie bez zwyciestwa w ligowych rozgrywkach, Kujawiak natomiast w ostatniej kolejce wygrzebal sie z tarapatow i na wlasnych smieciach pokonal ostatni zespol w lidze ekipe z Trzebiatowa. Mecz jednak ten byl rozgrywany pod dyktando gosci a ekipa Kujawiaka miala sporo szczescia wychodzac z tego calo. Trzebiatow grozne atakowal kilka razy znajdujac sie w sytuacji sam na sam jednak bramkarz Kujawiaka spisywal sie doskonale. Gol dla Wloclawka nie padl po ladnej skladnej akcji lecz po indywidualnym bledzie jednego z graczy gosci. Co to dobrej postawy bramkarza Kujawiaka warto rowniez wspomniec o nazwisku bohatera a jest Mariusz Luncik. I teraz kluczowa sprawa! Luncik dzisiaj nie zagra a zastapi go zaledwie 16-letni Ariel Winiecki . Mysle ze po serii 3 remisow z rzedu warto sprobowac zagrac na ekipe KP POLICE.

Eriksson #1562889 05/09/2007 20:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować smile

19marcin08 #1565072 06/09/2007 07:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
Originally Posted by 19marcin08
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować smile

Info o kontuzjach w/w zawodnikow,to plotki.
Ostatnii remis Włocławka kaze patrzec na wyniki naszej druzyny troche inaczej.
Zapraszam do wynikow graficznych.


Kliknij tu i zobacz wyniki i typy matematyczne [totohazard.ovh.org]

o


medivall #1565094 06/09/2007 08:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
Originally Posted by medivall
Originally Posted by 19marcin08
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować smile

Info o kontuzjach w/w zawodnikow,to plotki.
Ostatnii remis Włocławka kaze patrzec na wyniki naszej druzyny troche inaczej.
Zapraszam do wynikow graficznych.

[Linked Image]
Kliknij tu i zobacz wyniki i typy matematyczne [totohazard.ovh.org]

o

medivall #1565509 06/09/2007 17:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
KP Police 1-1 Kujawiak Włocławek
Przemysław Ciołek 59 - Mariusz Cichowlas 67

ktoś tu nam chciał wcisnąć niezłego babola...;)



Legia #1572164 08/09/2007 21:01
Dołączył: Aug 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 385
Resovia Rzeszów - Łęczna

Mimo że kocham Resovie to tu nie widze szans nawet na remis... Reska bez formy ostatnio przegrana w Biłgoraju po FATALNEJ grze 5-1 ... Górnik z apsiracjami na awans ostatnio wygrał z drużyną z Hetamańskiej 3-0... niestety tu niespodzianki nie bedzie a kurs 1,60 zachecający

lupus89 #1572324 08/09/2007 21:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Zgodzę się w zupełności z tym typem na zwycięstwo Górnika Łęczna.
W ciągu ostatnich 2 tygodni widziałen na żywo grę obu tych zespołów w meczach:
Łada Biłgoraj - Górnik Łęczna 0:2
Łada Biłgoraj - Resovia Rzeszów 5:1

I moge powiedzieć, że różnica w poziomie gry pomiędzy tymi 2 zespołami była bardzo znacząca.
Górnik w swoich szeregach ma jeszcze kilka piłkarzy z drużyny grającej w 1 lidze. Kadrę, zdecydowanie najmocniejszą w 3 lidze. Cela na ten sezon mają jasny: awans. A Resovia to beniaminek, nie dokonała jakiś znaczących wzmocnień po awansie. Wszystko przemawai za zwycięstwem Górnika. Jedynym atutem Resovii jest to, że gra u siebie.

Ale według mnie kurs 1.50 jaki można znaleźć na Górnika jest ciekawą ofertą i, aż szkoda go przepuścić.

Pozdrawiam.

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1