w no..."> w no...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#156548 21/02/2005 22:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
Quote
Dlaczego pierwsza Valerenga gra z siódmym Stavanger a nie z ósmym Lillehamer ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w norweskiej sobie mozna wybrac z kim chesz zagrac z miejsca 7 lub 8 :-)tak tak Panowie

Bonus: Unibet
#156549 22/02/2005 06:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
Wiec wszystko jasne - zestaw par podany wyżej obowiązuje! Robertino dzięki za wyjaśnienie! Pozostaje jedynie życzyc wszystkim graczam powodzenia w PO!

#156550 22/02/2005 07:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Drodzy Państwo jak oceniacie dzis szansę na win Valerengi gdyż kombinuje dostawienie tego jako pewniaka (oprócz Jokeritu) w rozpisie w LM.Gdyby ktos sie mogl odnieśc do tego typu.
Z gory dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#156551 22/02/2005 08:33
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Na dzien dzisiejszy poniewaz zaczely sie play-offy typuje tak ( stawki raczej niskie gdyz nie do konca mam przekonanie do ligi norweskiej):
Stavanger - Valerenga 2 1,60 5/10 i over 5,5 1,55 4/10
Valerenga skoro wybrali Stavanger musi sie im z nimi dobrze grac ( choc patrzac na wyniki w sezonie regularnym nie wyglada to najciekawiej 1 zwyciestwo 2 remisy i 1 porazka ) , ostatnio forma Valerengi lekko przygasla przed play-offami ( 2 zaskakujace remisy w czasie regularnym ze slabszymi zespolami ), ale zapewne to byla tylko cisza przed burza,

Lillehamer - Trondheim 2 1,60 4/10
4 zwyciestwa na 4 mecze w sezonie regularnym ( dosyc pewne 5-1, 5-1 w Trondheim i 5-2, 5-3 w Lillehamer ), aczkolwiek w ostatnim czasie obie druzyny troszke doluja, gram to lekko gdyz Lillehamer jest druzyna b.ambitna, b. ostro grajaca , czesto faulujaca ( niestety to sie roznie obraca Power Play i te sprawy ),

Sparta Sarpsborg - Storhamar 2 1,70 3/10
Ostatnio Storhamar jakby obudzil sie z letargu, aczkolwiek sezon regularny niezbyt ciekawie - po 3 zwyciestwa obu druzyn, ale potencjal zawodniczy jest po stronie Storhamaru

Frisk - Stjernen under 6,5 1,55 5/10
Najbardziej wyrownana stawka zespolow dlatego under 6,5 powinien wejsc - dobrze pamietam ostatni ich mecz 0-0 w normalnym czasie meczu, podczas gdy mi wychodzilo ze statystyk over

Ps.
Tekst ten jest zapisem poglądów ich autora i wszelkie typy prosze na wlasna odpiwedzialnosc.

#156552 22/02/2005 08:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
w Norwegii już nie przelewki zaczynamy pierwsza faze play off co do 2 meczy Trondheim i Valerenga skłonny jestem postawić w obu typach na zwycięstwa gości.Drużyny te mają mało wymagających rywali a po za tym będą chciały jak najszybciej z nimi skończyc do zera aby zachować siły na dalszą batalię o mistrza.Trondheim ostatni raz przegrał w Lillehamer 2 grudnia 2002 r 3-1 potem juz były same wyciestwa druzyny z Trondheim 6-1 (d) 6-0 (d) 8-2 (w)6-0 (d) 3-2(w)5-1 (d) 5-3 (w)5-2(w) 5-1(d) tak więc widac że umieja grać z Lillehamer i to nie wazne czy u siebie czy na wyjezdzie.Co do rywala Valerengi jest bardziej wymagający u siebie i zawsze grozny ale mysle że nie dla faworyta numer 1 do mistrzostwa.Ciekawostka jest to że Stavanger nigdy w historii nie wygrał u siebie z Valerenga ale zaznaczyc trzeba ze w 2004 roku były 2 remisy i po dogrywce dopiero zwycieżali mistrzowie.W tym roku grali 2 razy i dwukrotnie zwyciezała Valerenga 4-3 po dogr.(d) 5-3 (w).Tak więc myśle że dzis dubelek Valerenga + Trondheim jest do wzięcia kurs w profie 2.38.

#156553 22/02/2005 08:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
W tym tygodniu czeka nas prawdziwy maraton z ligą norweską. Dziś pierwsze, w czwartek drugie (Valerenga już jutro), w piątek trzecie a w niedzielę ewentualne czwarte mecze pierwszej fazy play-off.

Będzie więc co typować i na czym wygrywać (oby !).

W pierwszych meczach nie wykluczam remisów i wygranych faworytów dopiero po dogrywkach (karnych), wszak kiedy mają się 'słabsi' zmobilizować jak nie dziś, później dwa mecze na lodowisku faworyta.

Pozdrawiam.
Giertych.

#156554 22/02/2005 09:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
w Norwegii już nie przelewki zaczynamy pierwsza faze play off co do 2 meczy Trondheim i Valerenga skłonny jestem postawić w obu typach na zwycięstwa gości.Drużyny te mają mało wymagających rywali a po za tym będą chciały jak najszybciej z nimi skończyc do zera aby zachować siły na dalszą batalię o mistrza.Trondheim ostatni raz przegrał w Lillehamer 2 grudnia 2002 r 3-1 potem juz były same wyciestwa druzyny z Trondheim 6-1 (d) 6-0 (d) 8-2 (w)6-0 (d) 3-2(w)5-1 (d) 5-3 (w)5-2(w) 5-1(d) tak więc widac że umieja grać z Lillehamer i to nie wazne czy u siebie czy na wyjezdzie.Co do rywala Valerengi jest bardziej wymagający u siebie i zawsze grozny ale mysle że nie dla faworyta numer 1 do mistrzostwa.Ciekawostka jest to że Stavanger nigdy w historii nie wygrał u siebie z Valerenga ale zaznaczyc trzeba ze w 2004 roku były 2 remisy i po dogrywce dopiero zwycieżali mistrzowie.W tym roku grali 2 razy i dwukrotnie zwyciezała Valerenga 4-3 po dogr.(d) 5-3 (w).Tak więc myśle że dzis dubelek Valerenga + Trondheim jest do wzięcia kurs w profie 2.38.


Bardzo popieram Trondheim, wkoncu zagralem ich za spora sumke :/ wiec musi wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . A co do Valerengi to tez ich zagrałem tylko ze to na kuponie z ryzykiem :|

#156555 22/02/2005 09:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
mnie jakos Valerenga nie przekonuje pamietam poprzedni play off w sezonie2003/2004 i rownierz bylo sprzedawanie meczy przez ten klub dla tego dzisiaj no bet jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. poczekam jak dzis wygraja to w 2 spotkaniu zagram na x a jak dzis przegraja to wtedy w 2 spotkaniu czysta 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#156556 22/02/2005 09:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
mnie jakos Valerenga nie przekonuje pamietam poprzedni play off w sezonie2003/2004 i rownierz bylo sprzedawanie meczy przez ten klub dla tego dzisiaj no bet jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. poczekam jak dzis wygraja to w 2 spotkaniu zagram na x a jak dzis przegraja to wtedy w 2 spotkaniu czysta 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
nie wiem czy wiesz ale Valerenga potem (czyli jutro) gra u siebie dwa mecze.ja licze że bedzie gładkie 3-0 i potem nastepny do golenia.Ale osobiscie gram dzis Trondheim 2.

#156557 22/02/2005 09:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
mnie jakos Valerenga nie przekonuje pamietam poprzedni play off w sezonie2003/2004 i rownierz bylo sprzedawanie meczy przez ten klub dla tego dzisiaj no bet jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. poczekam jak dzis wygraja to w 2 spotkaniu zagram na x a jak dzis przegraja to wtedy w 2 spotkaniu czysta 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jak dzis przegraj to w drugim meczu czysta 1 chyba chiałeś powiedzieć bo drugi mecz w Oslo, chyba że zakładasz że Valerenga jest tak pewna że sprzeda 2 mecze pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#156558 22/02/2005 09:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Quote
mnie jakos Valerenga nie przekonuje pamietam poprzedni play off w sezonie2003/2004 i rownierz bylo sprzedawanie meczy przez ten klub dla tego dzisiaj no bet jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. poczekam jak dzis wygraja to w 2 spotkaniu zagram na x a jak dzis przegraja to wtedy w 2 spotkaniu czysta 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
nie wiem czy wiesz ale Valerenga potem (czyli jutro) gra u siebie dwa mecze.ja licze że bedzie gładkie 3-0 i potem nastepny do golenia.Ale osobiscie gram dzis Trondheim 2.

wiem ze jutro graja u siebie ale za duzo kaski mi poszlo w tamtym sezonie przez "walki" Val dlatego dzis odpuszczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co do Trondheim to tes ich gram pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#156559 22/02/2005 09:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Quote
mnie jakos Valerenga nie przekonuje pamietam poprzedni play off w sezonie2003/2004 i rownierz bylo sprzedawanie meczy przez ten klub dla tego dzisiaj no bet jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. poczekam jak dzis wygraja to w 2 spotkaniu zagram na x a jak dzis przegraja to wtedy w 2 spotkaniu czysta 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jak dzis przegraj to w drugim meczu czysta 1 chyba chiałeś powiedzieć bo drugi mecz w Oslo, chyba że zakładasz że Valerenga jest tak pewna że sprzeda 2 mecze pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

oczywiscie masz racje Giertych niemoglem edytowac posta dlatego masz racje wtedy w 2 meczu gram 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro dzieki za zwrocenia uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#156560 22/02/2005 09:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
rok temu playoffy valarengi : wyjazd pewnie.podciagneli na 2:0 u siebie (chyba 6-0)i..... wtopka u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. potem znowu wyjazd na 4 spotkanie serii i wygrana i awans.osobiscie zastanawiam sie nad nimi bo nigdy nie wiem do konca co wymysla.

#156561 22/02/2005 10:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
No jak widze wszyscy sie boja Valerengi i jej nie graj, a tu sie okarze ze walka nam wytnie Trondheim i wszyscy popłyniemy (oby nie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#156562 22/02/2005 10:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Wlasnie lipa ze skasowali te 5 minut na edycje postow...tez boleje nad tym...ja generalnie mysle ze valerenga powinna teraz 3-0 poradzic sobie, aczkolwiek moga sie zdarzyc wygrane w dogrywce...a jeśli już to mogą wywinąć wałka w 3 meczu, o ile beda prowadzić 2-0. To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam
Giertych

#156563 22/02/2005 10:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na 1 mecze PO zagrałem juz wczoraj:
Rozpisik 2/3 Frisk, Storhamar i Valerenga. Trondheim odpuściłem bo LIlle to zajebiście nieobliczalna druzyna. Finał jak co roku Valerenga - Storhamer.
Pozdrawiam
KRAJAN

#156564 22/02/2005 11:36
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
jak robić wałki to opłacalne,więc myslę,że ktoś z dwójki Val ,Trondheim u siebie wywinie zonka gdy kursy bgeda bardzo spore,albo oboje,co daje bardzo dobre ako,ale to tylko moje przemyślenia,bo na hokeju znam się jak sachi na chandlu (:

#156565 22/02/2005 21:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
w Norwegii już nie przelewki zaczynamy pierwsza faze play off co do 2 meczy Trondheim i Valerenga skłonny jestem postawić w obu typach na zwycięstwa gości.Drużyny te mają mało wymagających rywali a po za tym będą chciały jak najszybciej z nimi skończyc do zera aby zachować siły na dalszą batalię o mistrza.Trondheim ostatni raz przegrał w Lillehamer 2 grudnia 2002 r 3-1 potem juz były same wyciestwa druzyny z Trondheim 6-1 (d) 6-0 (d) 8-2 (w)6-0 (d) 3-2(w)5-1 (d) 5-3 (w)5-2(w) 5-1(d) tak więc widac że umieja grać z Lillehamer i to nie wazne czy u siebie czy na wyjezdzie.Co do rywala Valerengi jest bardziej wymagający u siebie i zawsze grozny ale mysle że nie dla faworyta numer 1 do mistrzostwa.Ciekawostka jest to że Stavanger nigdy w historii nie wygrał u siebie z Valerenga ale zaznaczyc trzeba ze w 2004 roku były 2 remisy i po dogrywce dopiero zwycieżali mistrzowie.W tym roku grali 2 razy i dwukrotnie zwyciezała Valerenga 4-3 po dogr.(d) 5-3 (w).Tak więc myśle że dzis dubelek Valerenga + Trondheim jest do wzięcia kurs w profie 2.38.

Valerenga 3-1 Trondheim 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#156566 22/02/2005 21:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak jak przewidywałem faworytom łatwo nie poszło, choć Trondheim ładnie skończył 4-1, Valerenga strzeliła na 3-1 dopiero w ostatnich minutach gdy Stavanger zdjęło bramkarza, przegrał zaś Storhamar po wyrównanym meczu.

Zatem Valerenga i Trondheim w sytuacji komfortowej, mogą zakończyć tą rundę play-off już w piątek wygrywając 3-0...ale czy będą chcieli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nad tym będziemy się zastanawiać w czwartek wieczorem, jeśli wygrają drugie mecze to w piątek wałek possible, za to żadnych wałków w Hamar gdzie gospodarze muszą pokonać dwukrotnie Spartę i potem w niedzielę stanąć przed szansą zakończenia rywalizacji ponownie na lodowisku w Sabsborgu.

Ciekawie było w meczu Frisk-Stjernen , goscie prowadzili 5-2 żeby wygrać 5-4 ale to zapowiada również wielkie emocje w meczu czwartkowym w Stjernen Hallen.

Tymczasem już jutro w Oslo Valerenga zagra ze Stjernen.

/Giertych/

#156567 22/02/2005 23:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
Valerenga zagra z drużyną Stavanger - gwoli ścisłości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,487 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1