Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#156568 23/02/2005 07:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Oczywiście że tak, to są skutki niemożności edytowania postów....Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#156569 23/02/2005 21:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dziś rozegrano jedno spotkanie nr 2, w Oslo Valerenga pokonała Stavanger 6-3. Wynik wskazywałby na łatwe zwycięstwo gospodarzy ale tak nie było, prowadzenie gospodarzy 1-0 po 1 tercji, jednak w drugiej chwile odprężenia i przegrywają 1-3 później strzelają bramkę kontaktową a w końcówce 2 tercji bronią 3 przeciw 5 tego rezultatu, w trzeciej tercji eksplodują formą i pomysłem na grę aż czterokrotnie rozmontowujac obronę Stavanger. Bilans 2-0 dla Valerengi. W piątek staną przed szansą przypieczętowania awansu ale czy będą chcieli ją wykorzystać?

A jutro 3 pozostałe spotkania, najciekawiej będzie na lodowisku Storhamar gdzie gospodarze po porażce w pierwszym spotkaniu ze Spartą na drugą pozwolic sobie nie mogą oraz w Stjernen Hallen gdzie gospodarze staną przed szansa objęcia prowadzenia 2-0 ale czy Frisk tak łatwo da się ograć?

/Giertych/

#156570 23/02/2005 21:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
Ja myślę, że jutro powinni wygrać zarówno Trondheim jak i Storhamar, które po porażce nie powinno oddać zwycięstwa na własnej tafli.

#156571 24/02/2005 22:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
[b]czy Valerenga lub Trondheim niezrobia jutro jakiegos przekreta ?? :|
O to jest pytanie ??

#156572 24/02/2005 22:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
A moze obydwoje zrobią przekręt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja w każdym razie odradzam grania jutro na 1 po marnych kursach.

#156573 25/02/2005 08:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
zgadzam sie Valerenga i Trondheim odpuszczam ale Storhamar jak najbardziej do grania stan rywalizacji 1-1 wiec trzeba dzis wygrac u siebie nie ma wyjscia.

#156574 25/02/2005 12:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dziś maratonu w norweskim hokeju ciąg dalszy. Trzecie spotkania, które mogą zakończyć rywalizację w dwóch parach, faworyci rozegrają na własnych lodowiskach.
Po wczorajszej wygranej Trondheim 7-4 z Lillehamer, dziś daje im największe szanse na zakończenie rywalizacji. Drużyna Lillehamer wyraźnie "leży" zespołowi Trondheim, wygrywają z nimi ostatnio kiedy chcą i gdzie chcą. Do tego dochodzą kłopoty w zespole gości związane z nie najlepszą atmosferą w klubie po aferze z ustawianiem meczy.

Również dziś powinna zakończyć się rywalizacja Valerengi ze Stavangerem. Pewna wygrana zespołu z Oslo w środowym meczu jak i dobra forma w ostatnich spotkań pozwalają sądzić że po dzisiejszym meczu będzie bilans 3-0 i sprawa awansu zostanie już definitywnie wyjaśniona...ALE

ALE...nie od dziś wiadomo że drużyna Valerengi lubi się podkładać w meczach ze słabszymi i w ten sposób dorabiać sobie u bukmacherów....wystarczy popatrzeć na zeszłoroczne wyniki tej fazy play-off czy też wyniki Valerengi z początku sezonu. Tak więc kurs 1.2-1,25 na gospodarzy w tym meczu na pewno wart ryzyka nie jest, można zagrać na X2 ale..ja odpuszczam, ostatnia afera z odpuszczaniem meczy mogła wpłynąć na to że hokeiści Valerengi wolą poczekać do następnego sezonu aż sprawa ucichnie...nie wiem więc nie ruszam tego meczu ani meczu Trondheim - gra nie warta świeczki.

Jeśli na dziś stawiać to na Storhamar. Po porażce we wtorek 1-2 ze Spartą wczoraj pokonali ich pewnie na własnej tafli 4-0. I taka jest właśnie róznica klas między tymi zespołami jak we wczorajszym meczu - dziś powinni ponownie pokazać Sparcie gdzie jej miejsce, wszak następny mecz w niedzielę na jej lodowisku a tam jest o punkty nieco trudniej...nieco ale nie aż tak aby Storhamar nie mógł w niedzielę zakończyć rywalizacji bez nerwowej atmosfery ostatniego piątego spotkania. No ale najpierw trzeba dziś wygrać...

W ostatnim meczu wszystko możliwe, choć jeśli musiałbym typować to Stjernen, druga porażka na własnym lodzie raczej nie wchodzi w grę, a tak BTW to właśnie w tej rywalizacji widzę 5 spotkań...


I jeszcze jedno...nie zauważyliście podobieństwa w przebiegu meczu Valerenga-Sparta (6-3) i Trondheim-Lillehamer (7-4) ?
Mianowicie prowadzenie gospodarzy po 1 tercji, potem dają sobie wbić bramki w 2t tak aby po 2-ch przegrywać a w trzeciej tercji odrabiają straty z nawiązką...
Jeśli w jakimś buku znajdziecie zakłady na to kto będzie prowadził po każdej tercji np. 1/2/1 to dajcie znać - mamy odpowiedź.

Pozdrawiam
Giertych

#156575 25/02/2005 13:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
wczoraj na quasi czacie pisalem ze obstawiaja sobie na poszczegolne tercje,1 tercja na siebie.2 na rywali,3 znow na siebie.napewno byla taka mozliwosc kiedys u czeskiego buka tipsport

#156576 25/02/2005 14:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
witam, nie znam sie na hokeju norweskim, ale do ilu wygranych meczy gra sie w tej lidze w play off'ach (czy jak to sie tam nazywa)???

#156577 25/02/2005 14:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
W tej fazie co teraz czyli 1/4 do 3 wygranych. W finale do 4.

#156578 25/02/2005 15:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 18
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 18
Jak byś był rzeczywiście tak zoientowany w norweskim hokeju jak sugerujesz to wiedziałbyś, że słaby start do sezonu w wykonaniu Valerengi nie miał nic wspólnego z ustawianiem meczów. Poza tym węszenie spisku wszędzie tam, gdzie przebieg meczu jest "sensacyjny" jest śmieszne. Hokej jest specyficzną grą i zmiany przebiegu gry nie są niczym niecodziennym. Oczywiście handlu nigdy wykluczyć nie można, ale szukanie afery w każdej niemal sytuacji to przesada. Drużynę Valerengi podejrzewa się o sprzedaż meczów od dawna, ale o dziwo nie w samej Norwegii, a w krajach pobliskich. Tyle podejrzeń, a zero złapania na gorącym uczynku. Widocznie tacy sa sprytni ;p
Pozdrawiam i życzę sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#156579 25/02/2005 15:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
W tej fazie co teraz czyli 1/4 do 3 wygranych. W finale do 4.

Dzięki.

#156580 25/02/2005 16:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Witam.
Dziś postawiłem na całą trójkę Trondhaim Storhamar i Valarengę. Nie wierze w teorię spiskową na x i 2. Potencjałem i umiejętnościami są to drużyny lepsze i to karze grać właśnie na nie (rozsądek nakazuje odpuszczenie) nie mogę oprzeć siępokusie zagrania na faworytów.
Mam nadzieje że zaoszczędzą nam dziś nerwów;-) i przyniosą profit!!
Pozdrawiam

#156581 25/02/2005 16:46
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Witam,

Ja dziś natomiast dałem na to że "trójka" będzie juz prowadzic po pierwszej tercji. Ako w granicach 5.00 - 6.00 jest jak nabardziej do zaakceptowania, zwłaszcza że druzyny staraja sie bardzo szybko zdobyc gola, oraz jak juz pisaliscie po pierwszych prowadza a potem jest już róznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Valerenga - Stavanger ( 1. tercja) Valerenga
Trondheim - Lillehammer ( 1. tercja) Trondheim
Storhamar - Sparta Sarpsborg (1. tercja) Storhamar
5.51
Stawka: 2,5/10

#156582 25/02/2005 17:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
Witam,

Ja dziś natomiast dałem na to że "trójka" będzie juz prowadzic po pierwszej tercji. Ako w granicach 5.00 - 6.00 jest jak nabardziej do zaakceptowania, zwłaszcza że druzyny staraja sie bardzo szybko zdobyc gola, oraz jak juz pisaliscie po pierwszych prowadza a potem jest już róznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Valerenga - Stavanger ( 1. tercja) Valerenga
Trondheim - Lillehammer ( 1. tercja) Trondheim
Storhamar - Sparta Sarpsborg (1. tercja) Storhamar
5.51
Stawka: 2,5/10

no akurat z Valerengą było zupełnie odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ostatnio przynajmniej

#156583 25/02/2005 22:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dziś bez niespodzianek, czyściutko wygrali Ci co wygrać mieli, Valerenga 8:3 przypieczętowała awans do półfinału, Trondheim wymęczył bo wymęczył ale liczy się wynik (2:1) i jest też w półfinale.

Storhamar wykonał plan, wygrał dwa spotkania u siebie a wyniki pokazują różnicę klas (4:0 wczoraj, 5:1 dzisiaj) jaka dzieli oba zespoły. Jeśli Storhamar zagra w niedzielę na lodowisku Sparty tak skoncentrowany jak w meczach u siebie to nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa i awansem od półfinału już w niedzielę.

W ostatniej parze wszystko zmierza ku 5 spotkaniom...:)

Teraz pora na Frisk w niedzielę a we wtorek wszystko rozstrzygnie się w 5 spotkaniu w Stjernen Hallen...

Valerenga i Trondheim mają już spokojny weekend czego i Wam życzy,

Giertych.

#156584 27/02/2005 21:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
Remis w meczu Frisk - Stjernen potwierdził słuszność obranej drogi! Progresja sie opłaca... szkoda tylko jednego drużyna którą grałem od początku sezonu odpadła z walki o mistrzostwo...

#156585 28/02/2005 09:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Wczorajsze dwa mecze ćwierćfinałowe były ostatnimi w tej fazie rozgrywek. Storhamar zagrał w pełni skoncetrowany i w sposób jednoznaczny pokazał Sparcie gdzie jej miejsce w szyku gromiąc zespół gospodarzy aż 7:0. Porażka w pierwszym spotkaniu była więc wypadkiem przy pracy, patrząc na całą rywalizację w ćwierćfinale nie pozostaje cień wątpliwości kto jest zespołem lepszym.
Drugie spotkanie zakończone wygraną Stjernen po dogrywce było niezwykle wyrównane i zacięte. Frisk osłabiony w tym spotkaniu brakiem pozyskanego z NHL Marca Chouinarda, przegrał zatem rywalizację ze Stjernen we własnej hali.

Przed nami półfinały, których pierwsze spotkania zostaną rozegrane w najbliższy czwartek, a kolejne w sobotę i niedzielę oraz ewentualnie we wtorek (8.03) oraz w czwartek (10.03) - rywalizacja toczyć się będzie również do trzech zwycięstw.

Pary półfinałowe:

Stjernen - Valerenga
Storhamar - Trondheim

Pierwszy półfinał ma zdecydowanego faworyta, to zespół Valerengi, który pokazał że jest w formie i pewnie zmierza do finału. Zespołowi z Oslo "dobrze" się gra ze Stjernen, warto wspomnieć choćby styczniową wygraną 11-1. Dziś trudno osądzać czy i teraz Valerendze wystarczą trzy spotkania do awansu, myślę że jeśli goście wygrają pierwszy mecz w Stjernen Hallen to jest to bardzo możliwe, a tak BTW to kurs 1,5 proponowany przez buki na "2" w tym meczu wydaje mi sie jednak cokolwiek za niski.

Druga para półfinałowa z pewnością bardziej wyrównana, lekkim faworytem wydaje się być Storhamar, który po zmianie trenera (zespół objął trener Valerengi z poprzedniego sezonu) oraz zmianie taktyki na nieco bardziej ofensywną zaczął wreszcie okazale wygrywać i w końcówce sezonu prezentował lepszą formę niż drużyna z Trondheim. Tu jednak myślę że będziemy świadkami jak nie pięciu to minimum czterech spotkań.

Kto w finale? Valerenga, a z kim? Jeśli miałbym typować to decyduję się na...Storhamar i powtórkę finału sprzed roku.


Pozdrawiam,
Giertych

#156586 03/03/2005 16:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Witam.
Bez analizy suchy typ nie mam czasu a i tak jest już późno do naziemnych.

Storhamar 1 (rewanż za bardzo dziwny mecz z przed kilkunastu dni 4-5 powtarzam baaardzo dziwny mecz;-))
Co do Valarengi to gram ją ale x2 w kombinacji z klagenfurtem.

Pozdro

#156587 05/03/2005 11:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
A jak dzis Valerenga pewna jedynka choc nigdy nic pewnego!!!!???prosze o dyskusje

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, Sensei, $-man, aker), 1,690 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,753
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1