|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
złapalem sie na to promo , wplacilem 50E dostalem 50 czyli git ;-) 1 zaklad stawiam i ...The total amount of stake for single bets is at most EUR 50,00! i nie da sie 2 x po 50 ;-) zajebisty buk  to takie info jakby ktos nie daj Boze chcial sobie u nich pograc ;-) To jeszcze masz spory limit. Niedlugo bedzie 15 euro max + ograniczenia wygranej przy wyzszych kursach. No ale czesto maja fajne kursy na wiele rzeczy i mimo takich smiesznych limitow caly czas u nich jestem WojtekK Po wpłacie dostałem ladny limicik - 20 E max i ograniczenie do 50 Euro wygranej... To jeszcze bym przebolał, puściłem singla , i otrzymałem na drugi dzień e-maila, że proszą o zastosowanie się do reguł obrotu i granie tylko AKO, inaczej albo anulują mi bonus albo będą anulować zakłady niezgodne z obrotem... Rozczarowali mnie na maxa, nie dość że limit to jeszcze mam grać tak jak mi każą ...  vierklee...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mam limity takie ze nawet jak gram jakas sklejke , duble czy tryple to wygrana nie moze przekroczyc : w zaleznosci od dyscypliny od 5 do 15 E  jedyny ich plus ze wyplata zlecona w nocy ok 10 rano była na mb . ps. jak oni funkcjonuja ?? nawet jakbym chciał sie zgolasic szybko to nie mam na to szans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
nawet jakbym chciał sie zgolasic szybko to nie mam na to szans  Nigdy nie zrozumiem bukmaherow ktorzy wystawiaja kurs 1,05 czy 1,1 i nie pozwalaja na to postawic ile ktos chce. Nawet Betsson ktory ma dosc ostre limity czesto pozwala postawic kilkaset euro na niski kurs a jak ktos nie pozwala to zmusza graczy do grania wyzszych kursow i wygrywania ;-) WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
gryzonko : ale wypłaciłes kasiorke bez problemow ? tak z tym ze to bylo z rok temu Ja mam pytanie czy w tym roku już ktoś wypłacał i dalej jest bez problemu bo niebezpiecznie wzrósł mi stan konta u nich z powodu tego zasranego sposobu obrotu mam pecha i wygrywam ;)same wysokie kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
to jest buk niemiecko-austriacki - ich cecha jest ze jak wygrasz to owszem wyplacisz (czesto dosylajac skany i nie na karte tylko na konto bankowe) ale praktycznie zaraz bedzie limit po wyplacie - podobnie ma sie sprawa z Admiralbetem, Interwetten, Sportwetten Gera itp - ale kasa raczej bezpieczna ta ktora ugrales dla powazniejszych graczy szkoda zachodu chyba ze zalozysz iles kont ale to i tak drobnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
to jest buk niemiecko-austriacki - ich cecha jest ze jak wygrasz to owszem wyplacisz (czesto dosylajac skany i nie na karte tylko na konto bankowe) ale praktycznie zaraz bedzie limit po wyplacie - podobnie ma sie sprawa z Admiralbetem, Interwetten, Sportwetten Gera itp - ale kasa raczej bezpieczna ta ktora ugrales dla powazniejszych graczy szkoda zachodu chyba ze zalozysz iles kont ale to i tak drobnica A jak wpłacałeś przez MB to pozwalają tą samą drogą wypłacać bo już to że jest to raczej wypłacalny buk trochę mnie uspokoiło no bo skany to teraz trzeba wysłać by dostać bonus ale powiem wam że nie warto bo obrót tym sposobem to kapa drugi raz już tego błędu bym nie popełnił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Mam takie pytanie cz ktoś z was próbował wypłacić w momencie gdy miał zrobiony obrót ale część z tych zakładów jeszcze się nie skończyła(Liga Mistrzów) bo niby dla buka powinno to być obojętne wszak kwota jest już zrobiona(wysłane!)no właśnie zostaje jednak małe ale,stosowałem tą taktykę już w Interwetten z powodzeniem a nie wiem jak u nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja zdaje sie tak miałem , ale na 100% nie powiem czy minimalnie wczesniej nie wyrobilem obrotu (nie chcialo mi sie tego liczyc bo to paskudna robota w ich przypadku) wiec tak pi razy oceniam ze wyplacilem kase majac jakby obrot w grze jeszcze. ps. po wyplacie limit na single max 5E na ako max wygrana 10E 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
ja zdaje sie tak miałem , ale na 100% nie powiem czy minimalnie wczesniej nie wyrobilem obrotu (nie chcialo mi sie tego liczyc bo to paskudna robota w ich przypadku) wiec tak pi razy oceniam ze wyplacilem kase majac jakby obrot w grze jeszcze. ps. po wyplacie limit na single max 5E na ako max wygrana 10E  Prawie trafiłeś bo po wypłacie zablokowali mi całkowicie single a na ako zwiększyli limit,liczą że wtopię  ale za wypłata na MB pierwsza klasa  za to ich lubie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka