|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
www.goalunited.pl [ goalunited.pl] wedlug mnie bardzo fajny manager pogrywa ktos w to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
pierwsze slysze o takim czyms...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
napisalbys cos o tym managerze ,bo tez o ni nie slyszalem,ale z tego co widze to sporo osob w niego gra,bo okolo pol miliona osob...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
najlepiej to samemu sprawdzic  mi najbardziej podoba sie w nim oprawa graficzna jesli mozna to tak nazwac  miazdzy wszystkie inne, a sam mechanizm gry podobny jak sokkerach itp napisz co chcialbys wiedziec konkretnie to odpowiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
czy jest sporo zawodnikow z Polski??i czy grasz w inne managery online i do jakiego byc go porownal,jak sa mecze pokazywane?? jakie sa noty pilkarzy ,a moze tylko pileczki czy co??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
graczy z polski jest duzo i caly czas przybywa . gralem w sokkera ale goalunited jest duuuzo lepsze. z meczy przekazywane sa komunikaty co pare minut niema zadnych pileczek biegajacych po boisku jesli chodzi o oceny pilkarzy to sa takie paski czy sie dobrze sprawowal na danej pozycji wielkim plusem goalunited jest to ze caly czas sie rozwija
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
czyli taktyka nie jest wazna w tej grze?? jak nike da sie zpobaczyc jaka graja zawodnicy na boisku to lipa i nie mozna zmienic ustawienia taktycznego...no ,ale moze sprobuje...
|
|
|
Link skopiowany do schowka