Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#157167 21/09/2004 15:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Kontynujac temat z poprzedniego sezonu, ktory gdzies zniknal. Narazie spotkan jest malo ale niebawem wystartuje NHL a takze nasza liga ktora mam nadzieje bedzie pokazywac Polsat Sport.

21.09.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Brynäs-Modo - Thor 1W (Conax)

Bonus: Unibet
#157168 21/09/2004 15:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]Kontynujac temat z poprzedniego sezonu, ktory gdzies zniknal. Narazie spotkan jest malo ale niebawem wystartuje NHL a takze nasza liga ktora mam nadzieje bedzie pokazywac Polsat Sport.

21.09.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Brynäs-Modo - Thor 1W (Conax)[/qb]
NHL narazie nie wystartuje z powodu lock'outu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#157169 21/09/2004 17:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
25.IX.2004r - Sobota
Czechy - Tipsport extraliga
Kladno - Znojmo godz. 16.45 CT2 (tv naziemna)

#157170 21/09/2004 18:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza

#157171 21/09/2004 18:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza[/qb]
JA mieszkam na południu Polski i jak się dobrze ustawi antene telewizyjną, to można w bardzo dobrej jakości odbierać stacje naziemne z Czech i Słowacji.

#157172 21/09/2004 19:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
Ja odbieram elegancko czeskie w Cieszynie,na osiedlu gdzie mieszkam odbierają ludzie też słowackie,a ty Pitersz jeździsz gdzieś na hokej (Trinec ,Vitkovice),może sie spotkamy na Trincu?

#157173 21/09/2004 20:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza[/qb]
JA mieszkam na południu Polski i jak się dobrze ustawi antene telewizyjną, to można w bardzo dobrej jakości odbierać stacje naziemne z Czech i Słowacji.[/qb]
Ja tesh spox odbieram ct1, ct2, nova, prima.... a i do wieszowej mam niedaleko, pozdrawiam

#157174 21/09/2004 22:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 124
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 124
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza[/qb]
JA mieszkam na południu Polski i jak się dobrze ustawi antene telewizyjną, to można w bardzo dobrej jakości odbierać stacje naziemne z Czech i Słowacji.[/qb]
Ja tesh spox odbieram ct1, ct2, nova, prima.... a i do wieszowej mam niedaleko, pozdrawiam[/qb]
a ja mieszkam blisko slowackej granicy i odbieram super stv1 stv2 i markiza leca tam mecze hokeja i jest git

#157175 23/09/2004 14:10
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
Fińska liga na MTV 3 z Thora (Conax).
26.09 14:00 TPS - Lukko (live) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#157176 23/09/2004 14:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Witaj domino, dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Sporo meczow z ligi finskiej jest na MTV3+ ale tego kanalu nie ma na Thorze

#157177 23/09/2004 15:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
Witam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Austriacka liga chyba tylko na Premiere Austria czyli lipa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Natomiast rosyjska liga jest na RTR Sport (jutro 2 mecze "live") z pozycji 36E. Tylko nie wiem czy Via2 chodzi dalej na NTV + a sam nie sprawdze bo nie mam konwertera do kołowej polaryzacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#157178 23/09/2004 17:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Niestety zmienili jakis czas temu jeden klucz i od tej pory nie da sie nic obejrzec edukacyjnie. A dodatkowo planuja to [e-tv.pl]

Zostaje nam na pocieszenie satelita 90 stopni na wschod, tam RTR jest niekodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#157179 23/09/2004 21:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]
Zostaje nam na pocieszenie satelita 90 stopni na wschod, tam RTR jest niekodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Heh.
Czyli satelita wisi jakieś 1500 km na zachód od Indonezji. Nic tylko łapać...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#157180 26/09/2004 14:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
30.09.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Malmö-Mora - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax)

2.10.2004
15.00
Sweden - Elitserien 04/05
Färjestads BK-MODO - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)

#157181 01/11/2004 03:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Wracamy po krotkiej przerwie

1.11.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Västra Frölunda HC - MODO Hockey - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)

#157182 01/11/2004 03:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
chyba nie dziala edycja postu (This post can no longer be edited because the maximum edit time has expired
) wiec musze wyslac jeszcze jeden

2.11.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Södertälje SK - HV 71 - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax)

#157183 01/11/2004 14:05
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Hej ty tutaj , pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#157184 01/11/2004 14:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Adik widziałeś jakiś mecz w fińskiej ligii?? Bo na TBW podają, że jest live na MTV 4 (Thor czy syriusz) a tam venezuela...

#157185 01/11/2004 14:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Hej ty tutaj , pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

cze, juz dawno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Adik widziałeś jakiś mecz w fińskiej ligii?? Bo na TBW podają, że jest live na MTV 4 (Thor czy syriusz) a tam venezuela...

ogladalem wczoraj, JYP - Ässät

Mecze z finskiej SM-Liigi sa w kazda niedziele

#157186 01/11/2004 20:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
A ja mam dla Was złe wieści - Thor zgasł i to pewnie na dłuuugo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, JelineK, betowiec, burbon), 2,096 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,448
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1