|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Czy Mark Webber zakwalifikuje się do Q3? /Nie/ @1.83 (Bet365)GP Włoch - Kwalifikacje W dobrej formie we Włoszech wydaje się być Renault, do tego w świetnej formie ostatnio Rosberg, coś tam zamieszać może Trulli albo Schumacher no i wielce prawdopodobne jest, że tym razem zabraknie dla Webbera miejsca w top 10 kwalifikacji. Stawka niska. Czy oba BMW zajmą miejsca punktowane? /Tak/ @1.60 (Bwin)GP Włoch - Wyścig Ten typ to tradycyjna powtórka z rozrywki...  Stawka średnio-niska. Nico Rosberg - Alexander Wurz @1.53 (Betway)GP Włoch - Wyścig To samo co wyżej...  Stawka średnio-niska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
GP Włoch - Kwalifikacje Alonso V @3.94 (Pinnacle) 2/10 Hamilton V @4 (Bet24) 0,75/10
GP Włoch Alonso V @4.31 (Pinnacle) 2/10 Hamilton V @4.55 (Pinnacle) 0,75/10
Wiele wskazuje na to, że to McLaren będzie rzadził w ten weekend na Monzie, dodatkowo przed chwilą w czasie treningu rozbił się Raikkonen przez co ma całą sesję w plecy, a w kwalach i wyścigu będzie musiał jechać rezerwowym, nie w pełni dopasowanym do jego potrzeb, autem. Wydaje się, że ostatnio dużo lepiej w McLarenie radzi sobie Alonso i dlatego gram pod niego, Hamilton praktycznie tylko na zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nico Rosberg - Ralf Schumacher @1.60 (Bet24)
GP Włoch - Kwalifikacje Schumacher po okresie zwyżki formy wydaje się wracać do normalności (może kontrakt na Sezon 2008 ma już w kieszeni Wink) i znowu cieniuje. Rosberg na przeciwnym biegunie - ostatnio świetna dyspozycja. Stawka średnio-niska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
niejestem ekspertem od F1 ale chyba warto zaryzykowac zaklad ze Raikkonen niebedzie w 3 w kwalifikacjach kurs 2.4 obecnie w milenium ( ja zagralem jeszcze po 2.7) iceman rozwalil swoj bolid wiec pojedzie w rezerwowym i mma nadzieje ze sie niezalapie do 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
tez zagralem ale za 2.4, teraz juz 2.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Zwycięzca grupy (LIU, SUT, VET, YAM) @3.0 (Bet365) Zwycięzca grupy (LIU, SUT, VET, YAM) @3.5 (Bet365)
GP Włoch - Wyścig Podobny zakładzik był ostatnio i weszło jak w masełko. Wtedy, jednak, było na Liuzziego, a dzisiaj daję na Vettela, który tu we Włoszech wydaje się być zdecydowanie szybszy od Liuzziego (w H2H na wyścig @1.6 na Vettela). Sutil i Yamamoto pomimo nowego bolidu nie mają raczej najmniejszych szans. Łącznie stawka średnia (3,5j. na Vettela + 1,5j. na Liuzziego).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jenson Button - Ralf Schumacher @1.55 (Bwin/Gamebookers)
GP Włoch - Wyścig Różnica na starcie potężna, dodatkowo Schumacher strasznie cieniuje, Honda jakby odżyła we Włoszech no i w tym sezonie zazwyczaj lepiej się prezentuje w wyścigu niż w kwalach, a Toyota dokładnie na odwrót. Stawka średnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
A ja proponuję dubelek ralf-truli 2 i masa-raikonen 1 - łączna stawka w bwin 1,94 - w przypadku kierowców toyoty we wszystkich 4 startach we włoszech wygrał trulli, jeździu siebie i ma straszną przewagę na starcie a odnośnie startów kierowcó ferarii to masa dwie pozycje przed partnerem z teamu i ma zdecydowanie lepszy bolid , bo swój
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Podobnie jak kolega kamikazeeeee skusiłem się dubelek, i jeszcze raz podobnie jak on jednym z elementów mojej "układanki" jest para Massa, F - Räikkönen, K. Również lidzę, iż brazylijczyk na swoim bolidzie będzie szybszy ( co potrzwierdził w kwalifikacjach ) niż kolega z teamu, oraz, iz utrzyma dobrą formę z poprzedniego wyścigu i nawet powalczy o 2 pozycję. Drugi element z mojego dubelka to para Davidson, A - Sato, T. Z tego co zauważyłem Anthony o wiele lepiej radzi sobie w F1 od partnera z teamu... tyle, że ma problem z utrzymaniem się na torze, i dlatego dość często jak na realia F1 wypada z niego i nie ukańcza wyścigów. Jest to raczej typ na czuja, skusił mnie również kurs, gdyż jak już napisałem uważam anglika za lepszego kierowcę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
[ Linked Image] jak widać mój typ "na czuja" wszedł, natomiast ten "rozważany" jak to najczęściej w F1 bywa rozwalił mi kupon. tym bardziej jestem zły , iż oczywiście zastanawiałem się nad innymi H2H - i reszta oczywiście weszła. ogólnie rzecz biorąc tylko właśnie massa był dzisiaj sprawcą największej niespodzianki. Kubica znowu pokazał klasę - mimo katastrofalnego błędu mechaników w pit lane w ogólnym rozrachunku pewnie zakończył wyścig na 5 miejscu. brawo tomo & kamikazeeeee. do GP Belgii pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Zespół McLaren-Mercedes został wykluczony z Mistrzostw Świata Konstruktorów w Sezonach 2007 i 2008.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Bedą się pewnie odwoływać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
ale masakra ,walek jakis ale sie wk.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
szkoda, o wiele bardziej doceniam i szanuję stajnię Mclarena niż chociażby Ferrari. Oby apelacja coś im dała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Jeśli McLaren coś kombinował, to nie ma zlituj- kara powinna być surowa i taka jest. Ciekawe co z kierowcami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
No to pewnie w tej sytuacji Alonso zawita w BMW, a Kubica... no wlasnie... pojdzie w odstawke, czy moze do jakiegos innego teamu? Jak myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a wiec mozna stawiac grubo ze w niedziele wygra Massa albo Raikonen...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Newsflash na autosport.com o wykluczeniu McLarena z mistrzostw świata 2007 i 2008 okazał się przedwczesny! Jak informuje FIA, Rada Światowa nie podjęła jeszcze decyzji, choć jest ona wkrótce oczekiwana. Wysłannik Autosportu usłyszał, iż jedną z możliwości jest wykluczenie McLarena - zgodnie z lipcową decyzją Rady. Angielskiego nie znają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
to w koncu wykluczeni czy nie ? wszedzie podaja ze tak... mozna by walnac po 1000 na masse i raikonena...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|