|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Kontynujac temat z poprzedniego sezonu, ktory gdzies zniknal. Narazie spotkan jest malo ale niebawem wystartuje NHL a takze nasza liga ktora mam nadzieje bedzie pokazywac Polsat Sport.
21.09.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Brynäs-Modo - Thor 1W (Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał Adik: [qb]Kontynujac temat z poprzedniego sezonu, ktory gdzies zniknal. Narazie spotkan jest malo ale niebawem wystartuje NHL a takze nasza liga ktora mam nadzieje bedzie pokazywac Polsat Sport.
21.09.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Brynäs-Modo - Thor 1W (Conax)[/qb] NHL narazie nie wystartuje z powodu lock'outu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
25.IX.2004r - Sobota Czechy - Tipsport extraliga Kladno - Znojmo godz. 16.45 CT2 (tv naziemna)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Oryginalnie wysłał Adik: [qb]dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza[/qb] JA mieszkam na południu Polski i jak się dobrze ustawi antene telewizyjną, to można w bardzo dobrej jakości odbierać stacje naziemne z Czech i Słowacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101 |
Ja odbieram elegancko czeskie w Cieszynie,na osiedlu gdzie mieszkam odbierają ludzie też słowackie,a ty Pitersz jeździsz gdzieś na hokej (Trinec ,Vitkovice),może sie spotkamy na Trincu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał Pitersz: [qb] Oryginalnie wysłał Adik: [qb]dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza[/qb] JA mieszkam na południu Polski i jak się dobrze ustawi antene telewizyjną, to można w bardzo dobrej jakości odbierać stacje naziemne z Czech i Słowacji.[/qb] Ja tesh spox odbieram ct1, ct2, nova, prima.... a i do wieszowej mam niedaleko, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 124 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb] Oryginalnie wysłał Pitersz: [qb] Oryginalnie wysłał Adik: [qb]dzieki Pitersz, jesli ktos znajdzie jakies mecze z lig austriackiej, rosyjskiej, (niemieckiej nie da sie odbierac bo Premiere jest kodowane w nagra2) to niech pisze, szkoda ze z satelity CT2 jest kodowane w cryptoworks ale moze na poludniu Polski da sie odebrac z powietrza[/qb] JA mieszkam na południu Polski i jak się dobrze ustawi antene telewizyjną, to można w bardzo dobrej jakości odbierać stacje naziemne z Czech i Słowacji.[/qb] Ja tesh spox odbieram ct1, ct2, nova, prima.... a i do wieszowej mam niedaleko, pozdrawiam[/qb] a ja mieszkam blisko slowackej granicy i odbieram super stv1 stv2 i markiza leca tam mecze hokeja i jest git
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
Fińska liga na MTV 3 z Thora (Conax). 26.09 14:00 TPS - Lukko (live) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Witaj domino, dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Sporo meczow z ligi finskiej jest na MTV3+ ale tego kanalu nie ma na Thorze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
Witam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Austriacka liga chyba tylko na Premiere Austria czyli lipa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast rosyjska liga jest na RTR Sport (jutro 2 mecze "live") z pozycji 36E. Tylko nie wiem czy Via2 chodzi dalej na NTV + a sam nie sprawdze bo nie mam konwertera do kołowej polaryzacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Niestety zmienili jakis czas temu jeden klucz i od tej pory nie da sie nic obejrzec edukacyjnie. A dodatkowo planuja to [ e-tv.pl] Zostaje nam na pocieszenie satelita 90 stopni na wschod, tam RTR jest niekodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
Oryginalnie wysłał Adik: [qb] Zostaje nam na pocieszenie satelita 90 stopni na wschod, tam RTR jest niekodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Heh. Czyli satelita wisi jakieś 1500 km na zachód od Indonezji. Nic tylko łapać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
30.09.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Malmö-Mora - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax)
2.10.2004 15.00 Sweden - Elitserien 04/05 Färjestads BK-MODO - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Wracamy po krotkiej przerwie
1.11.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Västra Frölunda HC - MODO Hockey - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
chyba nie dziala edycja postu (This post can no longer be edited because the maximum edit time has expired ) wiec musze wyslac jeszcze jeden
2.11.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Södertälje SK - HV 71 - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Hej ty tutaj , pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Adik widziałeś jakiś mecz w fińskiej ligii?? Bo na TBW podają, że jest live na MTV 4 (Thor czy syriusz) a tam venezuela...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Hej ty tutaj , pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> cze, juz dawno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Adik widziałeś jakiś mecz w fińskiej ligii?? Bo na TBW podają, że jest live na MTV 4 (Thor czy syriusz) a tam venezuela... ogladalem wczoraj, JYP - Ässät Mecze z finskiej SM-Liigi sa w kazda niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
A ja mam dla Was złe wieści - Thor zgasł i to pewnie na dłuuugo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|