|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
1. W NHL 2.Oczywiscie, pod warunkiem, ze nie trafisz na serie dwudziestu paru spodkan bez OT ,a praktycznie w kazdym sezonie trafia sie taka seria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no nie wiem ja jakies 2 sezony temu rozwazalem granie progresji na remisy dlatego wpierw przegladnalem statystyki i w NHL wyszlo mi wtedy okolo 15,7% podczas gdy w szwedzkiej lidze wychodzilo wtedy ponad 19%
no ale serie sie zdarzaja np djurgardens 2 lata temu chyba 27 meczy bez OT....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
uuu w takim razie granie na remis w hokeju może okazać się stratą kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka