Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
member
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
Poszukuje Funk D'Void - Diabla
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Poszukuję fajnej składanki z romantycznymi piosenkami
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
stranger
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
Poszukuje nazwy lub piosenki z reklamy VW Passat
http://www.volkswagen.pl/ moze kto zna? lub wie?
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
tak
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Evanescence - Hello w remixie Gabriel & Dresden bede wdzieczny za uploadzik pozdr
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
czy ktos zna tytul tej piosenki ? od miesiaca pytam po ludziach i nikt nie wie, nagrane na telefon z radia
http://www.wrzuta.pl/audio/guHhnsBT8t/
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukam jakis fajnych przerobke badz nie przerobek ale dyskotewoych piosenek
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Stara piosenka, śpiewa kobieta (Kowalska?) "Kiedyś znajdę dla nas dom, z wielkim oknem na świat, znowu będziesz ufać mi, nie pozwolę Ci się bać" Jakoś tak to idzie, jaki to tytuł? mógłby ktoś wrzucić na serwer? pozdrawiam, Kamil
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
VIDEO
na dysku nie mam tego(już
)
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Stara piosenka, śpiewa kobieta (Kowalska?) "Kiedyś znajdę dla nas dom, z wielkim oknem na świat, znowu będziesz ufać mi, nie pozwolę Ci się bać" Jakoś tak to idzie, jaki to tytuł? mógłby ktoś wrzucić na serwer? pozdrawiam, Kamil
Varius Manx - Piosenka księżycowa
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Stara piosenka, śpiewa kobieta (Kowalska?) "Kiedyś znajdę dla nas dom, z wielkim oknem na świat, znowu będziesz ufać mi, nie pozwolę Ci się bać" Jakoś tak to idzie, jaki to tytuł? mógłby ktoś wrzucić na serwer? pozdrawiam, Kamil
Varius Manx - Piosenka księżycowa
http://rapidshare.com/files/4732445/Varius_Manx_-_Piosenka_Ksiezycowa.mp3
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zgadza sie, to to, dzięki wojbest
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Panowie poszukuję piosenki,której tytuł chyba brzmi coś w stylu "Tekiero buta"0nie wiem jak się to pisze...wykonuje to może Rammstain.Kojarzy ktoś?
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Didier Sinclair - Feel The Wave
CHYBA TO [
pl.youtube.com ]
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie poszukuję piosenki,której tytuł chyba brzmi coś w stylu "Tekiero buta"0nie wiem jak się to pisze...wykonuje to może Rammstain.Kojarzy ktoś?
Hehe ,facet chce laske ,a nie buta
"Te Quiero Puta"
Hey amigos . . .
Adelante amigos . . .
Vamos vamos mi amor
Me gusta mucho tu sabor
No no no no tu corazón
Mucho mucho tu limón
Dame de tu fruta
Vamos mi amor . . .
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Ay que rico
Ay que rico un dos tres
Sí te deseo otra vez
Pero no no no tu corazón
Más más más de tu limón
Querido
Dame de tu fruta
Dame de tu fruta
Vamos mi amor . . .
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Ay que rico
Entre tus piernas voy a llorar
Feliz y triste voy a estar
Feliz y triste voy a estar
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
No me tengas miedo
No te voy a comer
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
Sí sí señor
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Dámelo dámelo
Te quiero puta!
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
"Bardi and Noemi - Dream" - stworzone specjalnie do tej reklamy
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
zna ktos tytul tej piosenki :
VIDEO
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Link skopiowany do schowka