Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
I
member
member
I Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
Poszukuje Funk D'Void - Diabla

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Poszukuję fajnej składanki z romantycznymi piosenkami wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
Poszukuje nazwy lub piosenki z reklamy VW Passat http://www.volkswagen.pl/ moze kto zna? lub wie?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Poszukuje fajnych przeróbek starszych hitów coś takiego jak

Tina Cousins - Wonderful Life 2005 Dance Radio Version [speedyshare.com]


Ps. Dziabor ostatnio wyciągałeś tu starsze hity więc i na Ciebie liczę wink

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Piecia
Poszukuje fajnych przeróbek starszych hitów...


Modern Clubbing - You're My Heart, You're My Soul [speedyshare.com]


DISCOFREAKZ - Brother Louie 2006 DISCOFREAKZ Remix
[speedyshare.com]

wrzuciłem 2 nuty, chyba o cos takiego chodziło smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
tak piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Evanescence - Hello
w remixie Gabriel & Dresden
bede wdzieczny za uploadzik

pozdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
czy ktos zna tytul tej piosenki ? od miesiaca pytam po ludziach i nikt nie wie, nagrane na telefon z radia

http://www.wrzuta.pl/audio/guHhnsBT8t/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukam jakis fajnych przerobke badz nie przerobek ale dyskotewoych piosenek wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Stara piosenka, śpiewa kobieta (Kowalska?)

"Kiedyś znajdę dla nas dom,
z wielkim oknem na świat,
znowu będziesz ufać mi,
nie pozwolę Ci się bać"

Jakoś tak to idzie, jaki to tytuł? mógłby ktoś wrzucić na serwer?

pozdrawiam, Kamil

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

na dysku nie mam tego(już tongue )

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by _Korver_
Stara piosenka, śpiewa kobieta (Kowalska?)

"Kiedyś znajdę dla nas dom,
z wielkim oknem na świat,
znowu będziesz ufać mi,
nie pozwolę Ci się bać"

Jakoś tak to idzie, jaki to tytuł? mógłby ktoś wrzucić na serwer?

pozdrawiam, Kamil
Varius Manx - Piosenka księżycowa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by wojbest
Originally Posted by _Korver_
Stara piosenka, śpiewa kobieta (Kowalska?)

"Kiedyś znajdę dla nas dom,
z wielkim oknem na świat,
znowu będziesz ufać mi,
nie pozwolę Ci się bać"

Jakoś tak to idzie, jaki to tytuł? mógłby ktoś wrzucić na serwer?

pozdrawiam, Kamil
Varius Manx - Piosenka księżycowa
http://rapidshare.com/files/4732445/Varius_Manx_-_Piosenka_Ksiezycowa.mp3

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zgadza sie, to to, dzięki wojbest piwo

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Panowie poszukuję piosenki,której tytuł chyba brzmi coś w stylu "Tekiero buta"0nie wiem jak się to pisze...wykonuje to może Rammstain.Kojarzy ktoś?

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by bakubak
czy ktos zna tytul tej piosenki ? od miesiaca pytam po ludziach i nikt nie wie, nagrane na telefon z radia

http://www.wrzuta.pl/audio/guHhnsBT8t/

Didier Sinclair - Feel The Wave

CHYBA TO [pl.youtube.com]


Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by El Camino
Panowie poszukuję piosenki,której tytuł chyba brzmi coś w stylu "Tekiero buta"0nie wiem jak się to pisze...wykonuje to może Rammstain.Kojarzy ktoś?

Hehe ,facet chce laske ,a nie buta ooo

"Te Quiero Puta"

Hey amigos . . .
Adelante amigos . . .
Vamos vamos mi amor
Me gusta mucho tu sabor
No no no no tu corazón
Mucho mucho tu limón
Dame de tu fruta
Vamos mi amor . . .
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Ay que rico

Ay que rico un dos tres
Sí te deseo otra vez
Pero no no no tu corazón
Más más más de tu limón
Querido
Dame de tu fruta
Dame de tu fruta
Vamos mi amor . . .
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Ay que rico

Entre tus piernas voy a llorar
Feliz y triste voy a estar
Feliz y triste voy a estar

Más más más por favor
Más más más sí sí señor
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
No me tengas miedo
No te voy a comer
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
Sí sí señor

Te quiero puta!
Te quiero puta!
Dámelo dámelo
Te quiero puta!


Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by teos
Poszukuje nazwy lub piosenki z reklamy VW Passat http://www.volkswagen.pl/ moze kto zna? lub wie?

"Bardi and Noemi - Dream" - stworzone specjalnie do tej reklamy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
zna ktos tytul tej piosenki :

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Originally Posted by pixies
Originally Posted by bakubak
czy ktos zna tytul tej piosenki ? od miesiaca pytam po ludziach i nikt nie wie, nagrane na telefon z radia

http://www.wrzuta.pl/audio/guHhnsBT8t/

Didier Sinclair - Feel The Wave

CHYBA TO [pl.youtube.com]
dzieki wielkie

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1