|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
sprawdźcie swoje konta, powinniście mieć bonus 100% od kolejnej wpłaty 100€/500pln Jak rozumiem z regulaminu to pierwszy zakład za cały depozyt po dowolnym kursie. Potem dopisują 100% czegoś tam i dopiero 3xdepozyt i bonus po kursie 2.0 lub wyżej w maks 90 dni? Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Witam
Gdzie jest info na temat tego bonusa ? Tylko dla nowych czy dla starych uzytkownikow tez ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Oferta rejestracyjna. Nad laptopem  Tam masz wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Wszystkie informacje u polskiego supportu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Ja mam pytanie czy warto wpłacać jakieś pieniądze do tego buka?. Jak z kursami i wypłatami?. Czy promocja obejmuje wpłaty z netka lub moneybookers?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
SJS najlepiej wejdz na live chat, i zapytaj o te sposoby wplaty,
kursy nie sa zle, wplacalem mb i wyplacalem mb bez problemu (nie korzystalem wtedu z promocji)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38 |
Może mi ktoś ten punkt objasnić?
Do wymagań obrotu wliczane jest tylko pół stawki postawionej na handicapy azjatyckie, sumę goli (azjany) i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38 |
aaa i jeszcze jedno pytanko. Kiedyś podobno wysyłali jakieś listy pocztą do domu w celu aktywacji, prawda to? Sorry za dwa posty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,487 |
czy live czat jest dostepny w jezyku polskim czy tylko w angielskim ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
czy live czat jest dostepny w jezyku polskim czy tylko w angielskim ?  polskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
aaa i jeszcze jedno pytanko. Kiedyś podobno wysyłali jakieś listy pocztą do domu w celu aktywacji, prawda to? Sorry za dwa posty. teraz juz nie wysylaja, wystarczy, ze wyslesz skany na e-mail
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
aaa i jeszcze jedno pytanko. Kiedyś podobno wysyłali jakieś listy pocztą do domu w celu aktywacji, prawda to? Sorry za dwa posty. teraz juz nie wysylaja, wystarczy, ze wyslesz skany na e-mail albo wejdź na czat i podaj co chcą  też przejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Tylko, że ten cudowny live support jakoś mi nie działa... tylko mi?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Tylko, że ten cudowny live support jakoś mi nie działa... tylko mi?. Działa  A o co spytać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tylko, że ten cudowny live support jakoś mi nie działa... tylko mi?. dzisiaj z niego korzystalem i dzialal bez zarzutow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Tylko, że ten cudowny live support jakoś mi nie działa... tylko mi?. Działa  A o co spytać? Jeżeli możesz spytać: Czy do promocji wliczają sie depozyty z netka lub też MB i czy mają polskie konto bankowe  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tylko, że ten cudowny live support jakoś mi nie działa... tylko mi?. Działa  A o co spytać? Jeżeli możesz spytać: Czy do promocji wliczają sie depozyty z netka lub też MB i czy mają polskie konto bankowe  . MB i neteller sie wliczaja, konta w polskim banku brak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Babka napisała, że jak wpłaci się tymi metodami to trzeba zweryfikować dane wysyłając skan dokumentu np paszportu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Dwa pytania: - pierwsze z gatunku fundamentalnych - czy w ogóle opłaca się zakładać u nich konto ? Słyszałem, że przy wypłatach robią problemy (m.in. każą wysyłać skany wszystkiego, co na drzewo nie ucieka :)). Oczywiście pytanie poważne, szczególnie interesują mnie opinie faktycznie tam grających ... - drugie pytanie o bonus (dla nowych). Przeczytałem warunki, ale to lekki bełkot. Ja zrozumiałem, że dokonujemy depozytu, i dopiero po zagraniu zakładów za sumę depozytu (ale czy po dowolnych kursach ???) uzyskujemy bonus. I teraz aby ten bonus wypłacić trzeba zagrać 3*(bonus+depozyt) po obrocie > 2.0. Dobrze wykombinowałem ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
ja mam pytanko do tych co skorzystali z tej promocji , czy ten bonus max 500 zł. to jest free bet czy kwota dopisywana kwota po wykonaniu obrotu do konta dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|