|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Witam, nie znalazłem tematu z tym o to bankiem. Zatem mam takie do Was pierwsze pytanie.
* Czy wiecie w jakich godzinach ING BANK księguję wpłaty na konto? Bardziej mi chodzi o Konto Dla Małych Firm.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
konta standardowe, taka kiedys dostalem odpowiedz "Szanowny Panie, Dziękuję za odwiedzenie naszej witryny internetowej. W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, iż ING Bank Śląski odbiera pieniądze z innych Banków sesjami ELIKSIR,w dni robocze, o godz. 8:00, 11:00 i 15:00. Następnie transakcje są wczytywane do systemu i księgowane. Wczytanie i zaksięgowanie wszystkich transakcji może trwać nawet do 3 godzin od momentu odebrania sesji.
Z poważaniem Beata D. ING Bank Śląski S.A Zespół Wsparcia Bankowości Elektronicznej "
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Dzięki ciacho1984, jutro mają mi przyjść pieniądze więc dam znać o której zaksięgowali. Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka