Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by viali
pokonali nawet kroczkow hahahah


Chyba Mroczków?

Tylko, że od pokonania Mroczków do inteligencji jeszcze daleka droga laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Qrwa, widzę, że dzisiaj sporo mnie ominęło...
Można gdzieś powtórkę zobaczyć?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Czy to tylko moje odczucie, że głosowanie jest niesprawiedliwe? Powinna być tylko jedna opcja - kto ma odejsc, albo kto ma zostac. Przy takim systemie glosowania, jeśli tylko np. rodzina na kogoś zagłosuje, a reszcie jest dana osoba obojętna (jak dzisiaj Ewelina) to ta osoba zostanie. Paulina natomiast dostała bardzo dużo głosów negatywnych, ale także bardzo dużo pozytywnych. Przypuszczam, że gdyby ludzie mieli wybierać Paulia - Ewelina to blondyneczka by została. Chybaże to tylko moje odczucie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Zależy, bo przy normalnym pojedynku, h2h Ci, którzy chcieliby żeby jakaś osoba odpadła(Paulina - negatywne głosy na nią) głosowaliby wówczas niejako na Ewelinę. Rozłożyłoby się podobnie. Ale ten system bezsensownie komplikuje sprawę moim zdaniem. I jedynym wytłumaczeniem dla jego istnienia może być fakt, że więcej SMS można wydobyć. Aczkolwiek nie wierzę, iż to wiele daje...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
kurde najlepsza uczestniczka odpadla - chociaz ogladalem tylko 1 odcinek najbardziej mi sie podobała, była najnormalniejsza (przynajmniej w tym odcinku). W oko wpadlo jeszcze, że ładnie się ubiera. Teraz juz nawet nie chce się ogladać. frown

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by hbr
kurde najlepsza uczestniczka odpadla - chociaz ogladalem tylko 1 odcinek najbardziej mi sie podobała, była najnormalniejsza (przynajmniej w tym odcinku). W oko wpadlo jeszcze, że ładnie się ubiera. Teraz juz nawet nie chce się ogladać. frown



ja bym ja puknal!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1