|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
pokonali nawet kroczkow hahahah Chyba Mroczków? Tylko, że od pokonania Mroczków do inteligencji jeszcze daleka droga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Qrwa, widzę, że dzisiaj sporo mnie ominęło... Można gdzieś powtórkę zobaczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Czy to tylko moje odczucie, że głosowanie jest niesprawiedliwe? Powinna być tylko jedna opcja - kto ma odejsc, albo kto ma zostac. Przy takim systemie glosowania, jeśli tylko np. rodzina na kogoś zagłosuje, a reszcie jest dana osoba obojętna (jak dzisiaj Ewelina) to ta osoba zostanie. Paulina natomiast dostała bardzo dużo głosów negatywnych, ale także bardzo dużo pozytywnych. Przypuszczam, że gdyby ludzie mieli wybierać Paulia - Ewelina to blondyneczka by została. Chybaże to tylko moje odczucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Zależy, bo przy normalnym pojedynku, h2h Ci, którzy chcieliby żeby jakaś osoba odpadła(Paulina - negatywne głosy na nią) głosowaliby wówczas niejako na Ewelinę. Rozłożyłoby się podobnie. Ale ten system bezsensownie komplikuje sprawę moim zdaniem. I jedynym wytłumaczeniem dla jego istnienia może być fakt, że więcej SMS można wydobyć. Aczkolwiek nie wierzę, iż to wiele daje...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
kurde najlepsza uczestniczka odpadla - chociaz ogladalem tylko 1 odcinek najbardziej mi sie podobała, była najnormalniejsza (przynajmniej w tym odcinku). W oko wpadlo jeszcze, że ładnie się ubiera. Teraz juz nawet nie chce się ogladać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
kurde najlepsza uczestniczka odpadla - chociaz ogladalem tylko 1 odcinek najbardziej mi sie podobała, była najnormalniejsza (przynajmniej w tym odcinku). W oko wpadlo jeszcze, że ładnie się ubiera. Teraz juz nawet nie chce się ogladać.  ja bym ja puknal!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka