Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie jak ktoś się orintuje kto jedzie o kask kto u siebie w lidze? - niech napisze składy są ważne - wczoraj było śmiesznie pomimo że Crumipik sie wycofał i mój miodzio typ legl w gruzach - reszta meczy wyrobiła na aż -7pln - ale wink - dajcie składy do kogo macie - mamy jeszcze 45min?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
tu masz narazie sklady z 2 meczy w kazdej chwili moga "wskoczyc" inne mecze wystarczy odswiezyc co jakis czas smile
http://www.speedway.nu/2007/today.asp

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Krajan -> Ząbik i Hlib odpuscili SK.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by kyrszko
Krajan -> Ząbik i Hlib odpuscili SK.
pewne ze zabik olal szwecje ?
w takim razie elit wyglada dosc kiepsko i smederna powinna wygrac

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
(SK)- w rozumieniu statystyków zuzowych skrót od Srebrny Kask.


Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Wiecie moz eczy Jarek Hampel dzis jedzie w Vetlandzie i jesli tak to za kogo? Hcp -7,5 wyglada calkiem sympatycznie prawda?? no i adrenalina w piraternie tez powinien rpzywiezc dwucyfrowke patrzac na jego biegi

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by krycha84
Wiecie moz eczy Jarek Hampel dzis jedzie w Vetlandzie i jesli tak to za kogo? Hcp -7,5 wyglada calkiem sympatycznie prawda?? no i adrenalina w piraternie tez powinien rpzywiezc dwucyfrowke patrzac na jego biegi
hampel pojedzie dopiero w rewanzu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
jednak w baw pracuja "specjalisci " laugh
bylo handi -6.5 po kursie 1.6 na vetlande ale baw zaszalal i podniosl handi na -7.5 po kursie 1.85
w szwecji niema jokerow i wyniki koncowe nieparzyste zdarzaja sie bardzo rzadko tylko wtedy gdy w jakims biegu 2 zawodnikow nieukonczy biegu
wiec chyba baw zaczal rozdawac prezenty laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No dobre to bylo nie ma jak dac ten tam HCP po kursie o 0,25 wiekszym:) oby tylko siadlo nieraz oplaca czekac sie do konca heheheh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
czekam na kursiwo w SB ale się nie pojawia - a linie bardzo zróżnicowane - patrz EXP-UNI-Bwin
VET -6,5 /1.62/ - -10,5 /1.85/ -7,5 /1.85/
DAC -4,5 /1.72/ - -6,5 /1.85/ -7,5 /1.95/

i bądź tu mądry - kto ma lepszych analityków - zawsze najsłabiej wypadał EXP a najlepiej Uni ale ostatnio zadyszka formy u zielonego buczka

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Krajan policz sobie na spokojnei biegi i dzis jak na moje unibet i betsson ise nie myla czy Tobie wychodzi inaczej zreszta tak czy inaczej i takl jzu zapozno bo zagralem... pisze o Vetlandzie drugiego meczu nei ruszam smierdzi mi z kazdej strony:P

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Dackarna - Praterna (+16) i 12,5 unibet i Biwn linia w unibecie chyba zawysoka nei wiem jak wy ale ja tutaj nie spodziewam sie pogromu...

Masarna - Vetlanda(-8) Leigh Adams ma dzis pojechac wiec Masarna powinna nawiazac nawte wlake o wyrgana hcp dodatni jak najbardziej

Zapraszam do dyskusji bo sezon juz sie konczy i szkoda zeby wlasnie teraz zapanowala cisza . Co wy o tym myslicie?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Wczoraj w EL Adams w tak waznym meczu nie jechal , to raczej malo realne , by dzisiaj byl gotow do startow.Na stronie Szwedzkiej podaja sklady i jest r/r za Adamsa, jednak ja malo sledze te lige i nie chce wprowadzac w blad.

MasarnaAvesta
1. Antonio Lindbäck
2. Simon Stead
3. Dave Watt
4. Emil Sajfutinov
5. Leigh Adams R/R
6. Steve Johnston
7. Linus Sundström
8. Dennis Andersson


Elit Vetlanda
1. Jason Crump
2. Thomas H Jonasson
3. Jarek Hampel
4. Lee Richardson
5. Rune Holta
6. Niklas Larsson
7. Lukasz Jankowski
8. Robin Aspegren


Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Skąd wiesz, że Adams ma pojechać. Według tego co deklarował sam Australijczyk, to dziś Adamsa nie zobaczmy. Zresztą w innym wypadku byłbym bardzo zdziwiony. Bo odpuścił Leszno i Swindon, które traktuje znacznie bardziej priorytetowo od Eliteserien.

Te mecze są trudne do wytypowania. Uważam, że Dackarna może złamać nawet te 16 i więcej. Ale nie musi. Dyspozycja Jonssona i Andersena nie jest aż tak pewna, jak to zwykle bywa. Niemniej wydaje mi się, że gospodarze wygrają ok 18-22 punktami. U gości zapunktuje na poziomie Sullivan, po 7-8 Max i Walasek. I to chyba tyle.

Drugi mecz. VMS wreszcie w optymalnym zestawieniu, to duża siła. Uważam, że zespół z realnymi szansami na mistrza (jak pozostała trójka półfinalistów). Ale czy pokonają Masarne w Avescie aż 10-ma? W sumie nie ma takiej potrzeby. U gospodarzy jednak dużo zawodników mogących zrobić zarówno 2 punkty jaki i 12. Stead, Sajfutdinov, Lindback, Watt. Jak dla mnie wygrana gości, ale ciężko mi ocenić jej wysokość.

Trudne mecze, ale Dackarne z linią z bwin bym wziął. Linie z Unibet(gdzie gram) jeszcze rozważam, aczkolwiek chyba nie ma w nich opłacalności.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Na stronie masarny jest w skladzie stad wyciagnolem wniosek ze jedzie.... co nei ukrywam rowniez mnie zdziwilo

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Co z tym mecze Dackarna - Piraterna? Bo na http://www.speedway.nu/2007/today.asp ciagle 0-0?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by czepek
Co z tym mecze Dackarna - Piraterna? Bo na http://www.speedway.nu/2007/today.asp ciagle 0-0?
przelozony na czwartek na 19 zly stan toru

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Piraci przegrali mecz u siebie dziś walki nie bedzie - postawiłem:
DAC -14 /1.875/ (w expie -12,5) 5/10
i marginesy:
Dackarna 21-24 /8.00/
Dackarna 25-28 /10.00/
Dackarna 29-32 /29.00/

wygrać Bajkopisarze wygrają ale ile oby dużo za 10 min mecz

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Money Line


Sweden Elitserien 20/09 - Dackarna vs Piraterna Book Closes 20 Sep 18:00


Dackarna 2.00 Bet
Piraterna 2.00 Bet

Co to ma byc?????

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dzis 1 mecze polfinalowe
exp. zaszalal i dal ladny kurs na vastervik ( najlepsza ekipe sezonu zasadniczego) obecnie jest juz 2.35 ( ja zdazylem jeszcze dac po 2.55) w porownaniu do buka skandynawskiego ktory daje 1.9 to kurs jest ladny
o sile vasterviku niech swiadczy to ze na rezerwie pojedzie bomber harris co bedzie duzym handicapem dla gosci ktory bedzie mogl zastepowac slabszych zawodnikow ( jezeli tacy beda w skaldzie vastervik) 2 rezerwowym bedzie nadzieja szwedzkiego zuzla billy forsberg ktory tez powinien przywiesc kilka pkt
u gospodarzy moga byc 2 luki pod numerem 4 jedzie mlody jonasson ktorego duzo pkt sie niespodziewam i pozycja 2 rezerwowego ktorym jest larsson lub tez Aspegren choc pozycja 1 rezerwowego ktora pelni jankowski tez bedzie miala utrudnione zadanie ( harris forsberg)
w meczu w rundzie zasadniczej vastervik wygrali w vetlandzie 52-44

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1