|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie jak ktoś się orintuje kto jedzie o kask kto u siebie w lidze? - niech napisze składy są ważne - wczoraj było śmiesznie pomimo że Crumipik sie wycofał i mój miodzio typ legl w gruzach - reszta meczy wyrobiła na aż -7pln - ale  - dajcie składy do kogo macie - mamy jeszcze 45min?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
tu masz narazie sklady z 2 meczy w kazdej chwili moga "wskoczyc" inne mecze wystarczy odswiezyc co jakis czas http://www.speedway.nu/2007/today.asp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Krajan -> Ząbik i Hlib odpuscili SK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Krajan -> Ząbik i Hlib odpuscili SK. pewne ze zabik olal szwecje ? w takim razie elit wyglada dosc kiepsko i smederna powinna wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
(SK)- w rozumieniu statystyków zuzowych skrót od Srebrny Kask.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Wiecie moz eczy Jarek Hampel dzis jedzie w Vetlandzie i jesli tak to za kogo? Hcp -7,5 wyglada calkiem sympatycznie prawda?? no i adrenalina w piraternie tez powinien rpzywiezc dwucyfrowke patrzac na jego biegi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Wiecie moz eczy Jarek Hampel dzis jedzie w Vetlandzie i jesli tak to za kogo? Hcp -7,5 wyglada calkiem sympatycznie prawda?? no i adrenalina w piraternie tez powinien rpzywiezc dwucyfrowke patrzac na jego biegi hampel pojedzie dopiero w rewanzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jednak w baw pracuja "specjalisci "  bylo handi -6.5 po kursie 1.6 na vetlande ale baw zaszalal i podniosl handi na -7.5 po kursie 1.85 w szwecji niema jokerow i wyniki koncowe nieparzyste zdarzaja sie bardzo rzadko tylko wtedy gdy w jakims biegu 2 zawodnikow nieukonczy biegu wiec chyba baw zaczal rozdawac prezenty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
No dobre to bylo nie ma jak dac ten tam HCP po kursie o 0,25 wiekszym:) oby tylko siadlo nieraz oplaca czekac sie do konca heheheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
czekam na kursiwo w SB ale się nie pojawia - a linie bardzo zróżnicowane - patrz EXP-UNI-Bwin VET -6,5 /1.62/ - -10,5 /1.85/ -7,5 /1.85/ DAC -4,5 /1.72/ - -6,5 /1.85/ -7,5 /1.95/
i bądź tu mądry - kto ma lepszych analityków - zawsze najsłabiej wypadał EXP a najlepiej Uni ale ostatnio zadyszka formy u zielonego buczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Krajan policz sobie na spokojnei biegi i dzis jak na moje unibet i betsson ise nie myla czy Tobie wychodzi inaczej zreszta tak czy inaczej i takl jzu zapozno bo zagralem... pisze o Vetlandzie drugiego meczu nei ruszam smierdzi mi z kazdej strony:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Dackarna - Praterna (+16) i 12,5 unibet i Biwn linia w unibecie chyba zawysoka nei wiem jak wy ale ja tutaj nie spodziewam sie pogromu...
Masarna - Vetlanda(-8) Leigh Adams ma dzis pojechac wiec Masarna powinna nawiazac nawte wlake o wyrgana hcp dodatni jak najbardziej
Zapraszam do dyskusji bo sezon juz sie konczy i szkoda zeby wlasnie teraz zapanowala cisza . Co wy o tym myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Wczoraj w EL Adams w tak waznym meczu nie jechal , to raczej malo realne , by dzisiaj byl gotow do startow.Na stronie Szwedzkiej podaja sklady i jest r/r za Adamsa, jednak ja malo sledze te lige i nie chce wprowadzac w blad.
MasarnaAvesta 1. Antonio Lindbäck 2. Simon Stead 3. Dave Watt 4. Emil Sajfutinov 5. Leigh Adams R/R 6. Steve Johnston 7. Linus Sundström 8. Dennis Andersson
Elit Vetlanda 1. Jason Crump 2. Thomas H Jonasson 3. Jarek Hampel 4. Lee Richardson 5. Rune Holta 6. Niklas Larsson 7. Lukasz Jankowski 8. Robin Aspegren
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Skąd wiesz, że Adams ma pojechać. Według tego co deklarował sam Australijczyk, to dziś Adamsa nie zobaczmy. Zresztą w innym wypadku byłbym bardzo zdziwiony. Bo odpuścił Leszno i Swindon, które traktuje znacznie bardziej priorytetowo od Eliteserien.
Te mecze są trudne do wytypowania. Uważam, że Dackarna może złamać nawet te 16 i więcej. Ale nie musi. Dyspozycja Jonssona i Andersena nie jest aż tak pewna, jak to zwykle bywa. Niemniej wydaje mi się, że gospodarze wygrają ok 18-22 punktami. U gości zapunktuje na poziomie Sullivan, po 7-8 Max i Walasek. I to chyba tyle.
Drugi mecz. VMS wreszcie w optymalnym zestawieniu, to duża siła. Uważam, że zespół z realnymi szansami na mistrza (jak pozostała trójka półfinalistów). Ale czy pokonają Masarne w Avescie aż 10-ma? W sumie nie ma takiej potrzeby. U gospodarzy jednak dużo zawodników mogących zrobić zarówno 2 punkty jaki i 12. Stead, Sajfutdinov, Lindback, Watt. Jak dla mnie wygrana gości, ale ciężko mi ocenić jej wysokość.
Trudne mecze, ale Dackarne z linią z bwin bym wziął. Linie z Unibet(gdzie gram) jeszcze rozważam, aczkolwiek chyba nie ma w nich opłacalności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Na stronie masarny jest w skladzie stad wyciagnolem wniosek ze jedzie.... co nei ukrywam rowniez mnie zdziwilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
przelozony na czwartek na 19 zly stan toru
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Piraci przegrali mecz u siebie dziś walki nie bedzie - postawiłem: DAC -14 /1.875/ (w expie -12,5) 5/10 i marginesy: Dackarna 21-24 /8.00/ Dackarna 25-28 /10.00/ Dackarna 29-32 /29.00/
wygrać Bajkopisarze wygrają ale ile oby dużo za 10 min mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Money Line Sweden Elitserien 20/09 - Dackarna vs Piraterna Book Closes 20 Sep 18:00 Dackarna 2.00 Bet Piraterna 2.00 Bet
Co to ma byc?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzis 1 mecze polfinalowe exp. zaszalal i dal ladny kurs na vastervik ( najlepsza ekipe sezonu zasadniczego) obecnie jest juz 2.35 ( ja zdazylem jeszcze dac po 2.55) w porownaniu do buka skandynawskiego ktory daje 1.9 to kurs jest ladny o sile vasterviku niech swiadczy to ze na rezerwie pojedzie bomber harris co bedzie duzym handicapem dla gosci ktory bedzie mogl zastepowac slabszych zawodnikow ( jezeli tacy beda w skaldzie vastervik) 2 rezerwowym bedzie nadzieja szwedzkiego zuzla billy forsberg ktory tez powinien przywiesc kilka pkt u gospodarzy moga byc 2 luki pod numerem 4 jedzie mlody jonasson ktorego duzo pkt sie niespodziewam i pozycja 2 rezerwowego ktorym jest larsson lub tez Aspegren choc pozycja 1 rezerwowego ktora pelni jankowski tez bedzie miala utrudnione zadanie ( harris forsberg) w meczu w rundzie zasadniczej vastervik wygrali w vetlandzie 52-44
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|