|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 67 |
Witam Od czasu do czasu pojawiają się surebety w krykiecie, czy są jakieś róznice w regulminach w tej dyscyplinie ?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Ale jakie surebety? 1X2? 12? Innings runs under/over? Over runs under/over?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 67 |
Witam 1x2 czy 12
Pobieżnie przeglądałem regulaminy i byc może coś się zrozumiałem, ale wydaje mi się, że w przypadku 12, gdy jest remis - w większości buków jest zwrot, ale wydaje mi się, że w jednym z buków w przypadków remisu, zakłady na 1 czy 2 są uznane za przegrane. Czy to mozliwe ?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Jeśli jest 12, to powinna obowiązywać zasada dead heat (to nie to samo, co zwrot).
|
|
|
Link skopiowany do schowka