Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416

[Linked Image]




Kalendarz wyścigów:


18.03.2007 - GP Australii (Albert Park)
08.04.2007 - GP Malezji (Sepang)
15.04.2007 - GP Bahrajnu (Bahrain)
13.05.2007 - GP Hiszpanii (Catalunya)
27.05.2007 - GP Monako (Monte Carlo)
10.06.2007 - GP Kanady (Gilles Villeneuve)
17.06.2007 - GP Stanów Zjednoczonych (Indianapolis)
01.07.2007 - GP Francji (Magny-Cours)
08.07.2007 - GP Wielkiej Brytanii (Silverstone)
22.07.2007 - GP Niemiec (Nurburgring)
05.08.2007 - GP Węgier (Hungaroring)
26.08.2007 - GP Turcji (Istanbul)
09.09.2007 - GP Włoch (Monza)
16.09.2007 - GP Belgii (Spa-Francorchamps)
30.09.2007 - GP Japonii (Suzuka)
07.10.2007 - GP Chin (Shanghai)
21.10.2007 - GP Brazylii (Interlagos)




Zespoły:



[Linked Image]
Vodafone McLaren Mercedes
Bolid: McLaren MP4-22
Silnik: Mercedes-Benz FO108T 2.4 V8
Opony: [Linked Image]

Kierowcy: Fernando Alonso & Lewis Hamilton


[Linked Image]
ING Renault F1 Team
Bolid: Renault R27
Silnik: Renault RS27 2.4 V8
Opony: [Linked Image]

Kierowcy: Giancarlo Fisichella & Heikki Kovalainen


[Linked Image]
Scuderia Ferrari Marlboro
Bolid: Ferrari F2007
Silnik: Ferrari 056 2.4 V8
Opony: [Linked Image]

Kierowcy: Felipe Massa & Kimi Raikkonen


[Linked Image]
Honda Racing F1 Team
Bolid: Honda RA107
Silnik: Honda RA807E 2.4 V8
Opony: [Linked Image]

Kierowcy: Jenson Button & Rubens Barichello


[Linked Image]
BMW Sauber F1 Team
Bolid: Sauber F1.07
Silnik: BMW P86/7 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: Nick Heidfeld & Robert Kubica


[img]http://www.f1wm.pl/img/ikony/2_toy.gif[/img]
Panasonic Toyota Racing
Bolid: Toyota TF107
Silnik: Toyota RVX-07 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: Ralf Schumacher & Jarno Trulli


[img]http://www.f1wm.pl/img/ikony/2_red.gif[/img]
Red Bull Racing
Bolid: Red Bull RB3
Silnik: Renault RS27 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: David Coulthard & Mark Webber


[img]http://www.f1wm.pl/img/ikony/2_wil.gif[/img]
AT&T Williams
Bolid: Williams FW29
Silnik: Toyota RVX-07 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: Nico Rosberg & Alexander Wurz


[img]http://www.f1wm.pl/img/ikony/2_str.gif[/img]
Scuderia Toro Rosso
Bolid: Toro Rosso STR2
Silnik: Ferrari 056 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: Vitantonio Liuzzi & Sebastian Vettel


[img]http://www.f1wm.pl/img/ikony/2_spy.gif[/img]
Spyker F1 Team
Bolid: Spyker F8-VII
Silnik: Ferrari 056 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: Adrian Sutil & Sakon Yamamoto


[img]http://www.f1wm.pl/img/ikony/2_agu.gif[/img]
Super Aguri Formula 1
Bolid: Super Aguri SA07
Silnik: Honda RA807E 2.4 V8
Opony: [img]http://www.f1wm.pl/img/bri.gif[/img]

Kierowcy: Takuma Sato & Anthony Davidson



www.formula1.com [formula1.com]


Poprzedni temat

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czy Mark Webber zakwalifikuje się do Q3? /Nie/ @1.83 (Bet365)

GP Włoch - Kwalifikacje
W dobrej formie we Włoszech wydaje się być Renault, do tego w świetnej formie ostatnio Rosberg, coś tam zamieszać może Trulli albo Schumacher no i wielce prawdopodobne jest, że tym razem zabraknie dla Webbera miejsca w top 10 kwalifikacji.
Stawka niska.


Czy oba BMW zajmą miejsca punktowane? /Tak/ @1.60 (Bwin)

GP Włoch - Wyścig
Ten typ to tradycyjna powtórka z rozrywki... wink
Stawka średnio-niska.


Nico Rosberg - Alexander Wurz @1.53 (Betway)

GP Włoch - Wyścig
To samo co wyżej... wink
Stawka średnio-niska.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
GP Włoch - Kwalifikacje
Alonso V @3.94 (Pinnacle) 2/10
Hamilton V @4 (Bet24) 0,75/10

GP Włoch
Alonso V @4.31 (Pinnacle) 2/10
Hamilton V @4.55 (Pinnacle) 0,75/10


Wiele wskazuje na to, że to McLaren będzie rzadził w ten weekend na Monzie, dodatkowo przed chwilą w czasie treningu rozbił się Raikkonen przez co ma całą sesję w plecy, a w kwalach i wyścigu będzie musiał jechać rezerwowym, nie w pełni dopasowanym do jego potrzeb, autem.
Wydaje się, że ostatnio dużo lepiej w McLarenie radzi sobie Alonso i dlatego gram pod niego, Hamilton praktycznie tylko na zwrot.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nico Rosberg - Ralf Schumacher @1.60 (Bet24)

GP Włoch - Kwalifikacje
Schumacher po okresie zwyżki formy wydaje się wracać do normalności (może kontrakt na Sezon 2008 ma już w kieszeni Wink) i znowu cieniuje. Rosberg na przeciwnym biegunie - ostatnio świetna dyspozycja.
Stawka średnio-niska.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
niejestem ekspertem od F1 ale chyba warto zaryzykowac zaklad ze Raikkonen niebedzie w 3 w kwalifikacjach kurs 2.4 obecnie w milenium ( ja zagralem jeszcze po 2.7)
iceman rozwalil swoj bolid wiec pojedzie w rezerwowym i mma nadzieje ze sie niezalapie do 3 smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
tez zagralem ale za 2.4, teraz juz 2.2 wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Zwycięzca grupy (LIU, SUT, VET, YAM) @3.0 (Bet365)
Zwycięzca grupy (LIU, SUT, VET, YAM) @3.5 (Bet365)

GP Włoch - Wyścig
Podobny zakładzik był ostatnio i weszło jak w masełko. Wtedy, jednak, było na Liuzziego, a dzisiaj daję na Vettela, który tu we Włoszech wydaje się być zdecydowanie szybszy od Liuzziego (w H2H na wyścig @1.6 na Vettela). Sutil i Yamamoto pomimo nowego bolidu nie mają raczej najmniejszych szans.
Łącznie stawka średnia (3,5j. na Vettela + 1,5j. na Liuzziego).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jenson Button - Ralf Schumacher @1.55 (Bwin/Gamebookers)

GP Włoch - Wyścig
Różnica na starcie potężna, dodatkowo Schumacher strasznie cieniuje, Honda jakby odżyła we Włoszech no i w tym sezonie zazwyczaj lepiej się prezentuje w wyścigu niż w kwalach, a Toyota dokładnie na odwrót.
Stawka średnia.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
A ja proponuję dubelek ralf-truli 2 i masa-raikonen 1 - łączna stawka w bwin 1,94 - w przypadku kierowców toyoty
we wszystkich 4 startach we włoszech wygrał trulli, jeździu siebie i ma straszną przewagę na starcie
a odnośnie startów kierowcó ferarii to masa dwie pozycje przed partnerem z teamu i ma zdecydowanie lepszy bolid , bo swój

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Podobnie jak kolega kamikazeeeee skusiłem się dubelek, i jeszcze raz podobnie jak on jednym z elementów mojej "układanki" jest para Massa, F - Räikkönen, K. Również lidzę, iż brazylijczyk na swoim bolidzie będzie szybszy ( co potrzwierdził w kwalifikacjach ) niż kolega z teamu, oraz, iz utrzyma dobrą formę z poprzedniego wyścigu i nawet powalczy o 2 pozycję. Drugi element z mojego dubelka to para Davidson, A - Sato, T. Z tego co zauważyłem Anthony o wiele lepiej radzi sobie w F1 od partnera z teamu... tyle, że ma problem z utrzymaniem się na torze, i dlatego dość często jak na realia F1 wypada z niego i nie ukańcza wyścigów. Jest to raczej typ na czuja, skusił mnie również kurs, gdyż jak już napisałem uważam anglika za lepszego kierowcę.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
[Linked Image]

jak widać mój typ "na czuja" wszedł, natomiast ten "rozważany" jak to najczęściej w F1 bywa rozwalił mi kupon. tym bardziej jestem zły , iż oczywiście zastanawiałem się nad innymi H2H - i reszta oczywiście weszła. ogólnie rzecz biorąc tylko właśnie massa był dzisiaj sprawcą największej niespodzianki. Kubica znowu pokazał klasę - mimo katastrofalnego błędu mechaników w pit lane w ogólnym rozrachunku pewnie zakończył wyścig na 5 miejscu. brawo tomo & kamikazeeeee. do GP Belgii

pozdr,

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Zespół McLaren-Mercedes został wykluczony z Mistrzostw Świata Konstruktorów w Sezonach 2007 i 2008.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Bedą się pewnie odwoływać...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
ale masakra ,walek jakis ale sie wk.....

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
szkoda, o wiele bardziej doceniam i szanuję stajnię Mclarena niż chociażby Ferrari. Oby apelacja coś im dała smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Jeśli McLaren coś kombinował, to nie ma zlituj- kara powinna być surowa i taka jest. Ciekawe co z kierowcami.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
No to pewnie w tej sytuacji Alonso zawita w BMW, a Kubica... no wlasnie... pojdzie w odstawke, czy moze do jakiegos innego teamu? Jak myslicie?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
a wiec mozna stawiac grubo ze w niedziele wygra Massa albo Raikonen...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by autosport.com
Newsflash na autosport.com o wykluczeniu McLarena z mistrzostw świata 2007 i 2008 okazał się przedwczesny! Jak informuje FIA, Rada Światowa nie podjęła jeszcze decyzji, choć jest ona wkrótce oczekiwana. Wysłannik Autosportu usłyszał, iż jedną z możliwości jest wykluczenie McLarena - zgodnie z lipcową decyzją Rady.

Angielskiego nie znają laugh laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
to w koncu wykluczeni czy nie ? wszedzie podaja ze tak... mozna by walnac po 1000 na masse i raikonena...

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1