Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by bet_master
Originally Posted by bet_master
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos


sorry za zamieszanie moja pomylka ,eh cyferki mi sie myla frown typ do anulacji poprosze

Co ty majaczysz.57 z 60 Ci sie pomyliło bo akurat tyle jest minimum.

Dla mnie wylot z konkursu,ale ty tu rządzisz $t$


po prostu pomylka , pomylilem buka , spojrzalem na betathome i bzdure napisalem , mecz sie jeszcze nie zaczol a tu wielkie halo frown wybacz mistrzu ty sie nigdy pewnie nie mylisz

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
przed meczem widze ze nawet na 1,67 wskoczylo na slowenie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Mam pytanie czysto teoretyczne. Zagralem 3 typy weszly te moje pierwsze 3 . CZy moge potem zagrac wezmy Handi w Kosza na 1 oraz 2? wtedy ktores napewno mi wejdzie i mam 4 trafienia. ;]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by widget1988
Mam pytanie czysto teoretyczne. Zagralem 3 typy weszly te moje pierwsze 3 . CZy moge potem zagrac wezmy Handi w Kosza na 1 oraz 2? wtedy ktores napewno mi wejdzie i mam 4 trafienia. ;]
staraj się nie grać, od II tury będzie to jasno napisane

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jeśli będzie następny taki konkurs, to do awansu powinno wystarczać 60% skuteczności.

Teraz po drugiej rundzie pewnie na palcach jednej ręki będzie można policzyć tych, którzy zostali w grze, a reszta poleci eq aequo i o miejscu czy nagrodzie będzie bardziej decydował przypadek (te kursy itp.)

Poza tym to błyskawiczny konkurs smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
A o co tu walczymy, bo cos nie moge dostrzec nic na ten temat...
Czy tylko wygrany cos otrzymuje czy jest wiecej nagrod ? Bo wydaje mi sie ze na poczatku gdzies wyczytalem chyba o kilku punktowanych miejscach.
I jak wyglada sprawa z wynikami. W tej chwili wychodzi na to ze do nastepnej rundy przeszla szczesliwa 13-tka( grin ), jezeli teraz dalej przejda tylko dwie, a do nagrodzenia bylo by 5-ciu uczestnikow, to jak to bedzie obliczane ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by lajkonik
A o co tu walczymy, bo cos nie moge dostrzec nic na ten temat...
Czy tylko wygrany cos otrzymuje czy jest wiecej nagrod ? Bo wydaje mi sie ze na poczatku gdzies wyczytalem chyba o kilku punktowanych miejscach.
I jak wyglada sprawa z wynikami. W tej chwili wychodzi na to ze do nastepnej rundy przeszla szczesliwa 13-tka( grin ), jezeli teraz dalej przejda tylko dwie, a do nagrodzenia bylo by 5-ciu uczestnikow, to jak to bedzie obliczane ?

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1572833&page=1#Post1572833


kurde, a ja tak frajersko odpadlem :/

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
I jeszcze sprawa regulaminu.
Przy kursach 1.8 i wyzej, trzy dni na 5 typow to w/g mnie troche malo, to bardziej takie strzelanie, ale moze o to chodzi, takie polaczenie wiedzy-taktyki-farta...w sumie tez ciekawe...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Dzieki yaaho piwo
Patrzylem tylko w regulamin... grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Jest to I edycja konkursu, oczywiście jest wiele błędów z mojej strony za które przepraszam. Jeśli dojdzie do nowej edycji poprawie błędy, oraz zmienie regulamin. Ta edycja była edycją wstępną smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
$t$ @
wyrazy wspolczucia frown , ale co w takiej sytuacji ? Podajesz dalej typy czy konczysz ? No bo jezeli wiekszosc nie sprosta w tej rundzie tym 80 procentom, to jak to bedzie wygladac ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Podawaj, podawaj.. ja też jestem na skraju upadku dzisiaj, ale myślę, ze warto podać te 5 typów, bo wątpie, że aż 8 osób przejdzie dalej.. więc te AKO może się liczyć w walce o końcowe miejsca. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
TO dalej powinny przejsc osoby, ktore mialy najwieksza skutecznosc.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Tak jest jak napisał lupus, w kwestii gdy już w grę wchodzą nagrody do następnej rundy awansuje 8 najlepszych.

Last edited by $t$; 14/09/2007 02:02.
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
No chyba ze 8 osób uzyska 4/5 lub 5/5 .

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by $t$
Tak jest jak napisał lupus, w kwestii gdy już w grę wchodzą nagrody do następnej rundy awansuje 8 najlepszych.

Uwazam to za zly pomysl.
Do nastepnej rundy powinny przejsc tylko te osoby ktore uzyskaly minimum, bylo by to nie fair gdyby dalej przeszly osoby z bilansem 4/5 i 2/5 bo i tak moze sie zdarzyc. Ci co nie uzyskaja 80 procentowej skutecznosci powinny zakonczyc zabawe, i w zaleznosci od ilosci wolnych miejsc z nagrodami, wykazanie wtedy skutecznosci. Czyli krotko mowiac, dwie osoby uzyskuja minimum wiec dwie przechodza dalej i walcza miedzy soba, reszta konczy rywalizacje i tu mozna patrzec na bilanse w celu rozdzielenia nagrod.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Brak edycji wiec nowy post...

No bo w sytuacji ktora podal Lupus, moglo by sie zdarzyc ze ktos kto w tej rundzie powinien odpasc wygra, a osoba ktora bedzie miala 5/5 bedzie daleko w tyle. W regulaminie jest ze do nastepnej rundy przechodzi sie tyli majac conajmniej 80 % i tego powinno sie trzymac.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
no o to mi chodziło, może nie zrozumiałem intencji lupusa.

Chodzi o to że jeśli żadna z osób nie uzyska wymaganych 80% to przejdzie 8 najlepszych, w przypadku gdy ktoś uzyska minimum przechodzi dalej. I wtedy wśród przegranych liczymy AKO(tak aby rozdać reszte nagród)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w sumie chyba najlepszy konkurs w jakim bralem udzial, szkoda, ze jestem frajerem i odpadlem przez wlasna glupote smile ale tak bywa...jedyny konkurs w ktorym licza sie tylko i wylacznie dobre typy, a nie strategia i gra w szachy patrzac co zrobi(a) nasz rywal(e)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
rowniez chcialem pochwalic konkurs smile mam nadzieje ze beda kolejne edycje smile

dzisiaj nie docenilem Finow i teraz, kazdy nastepny blad juz mnie eliminuje...

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1