|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Grupa A KK Zagreb vs. Demon Astronauts 18:30 Breil Milano vs. Opel Skyliners 20:30 Real Madrid vs. Lukoil Academic 20:30
Grupa B Caprabo Lleida vs. RheinEnergie 20:30 Auna Gran Canaria vs. Superfund 21:00 Zadar vs. Atlas 20:00
Grupa C BCM Gravelines vs. BK Ventspils 20:00 Wallone Charleroi vs. Etosa Alicante 20:00 Red Star vs. Metis Varese 18:15
Grupa D Hapoel Migdal vs. Verviers Pepinster 18:00 WWF Virtus vs. BC Reflex 20:30 DKV Joventut vs. Telekom Bonn 20:45
Grupa E EiffelTowers vs. Makedonikos 20:00 BS|Energy vs. Adecco Estudiantes 20:00 Le Mans Sarthe vs. Buducnost 20:00
Grupa F Prokom Trefl vs. Brighton Bears 18:00 Ionikos Egnatia vs. Split Croatia 17:00 Cholet vs. Lietuvos Rytas 20:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Cholet - Liteuvos Rytas
Wedlug mnie jutro maksymalnym pewniakiem jest zespol lietuvos rytas, po wpadce w ostatniej kolejce z anglikami gdzie dla wszyskitch bylo to maksymalne zaskoczenie beda chcieli sie teraz zrewanzowac (chodzily pogloski ze mecz ten byl ustawiony ale czy to prawda tego nikt nie wie do konca) Co prawda w tej kolejce przeciwnik bedzie trudniejszy niz brighton bears ale sadze ze zespol cholet tez lezy w zasiegu litwinow i powinni wygrac ten mecz chcac zamazac plame ostatniej kolejki, co prawda lietuvos rytas nie wroci na fotel lidera bo prokom powinien sobie poradzic bez wiekszego ale z anglikami ale tak czy siak litwini wygraj wyjazdowe spotkanie dla mnie 2 8/10
Prokom Trefl - Brighton Bears
Mysle ze druzyna z Brighton juz i tak duzo zdziala w ostatniej kolejce Uleb Cup i w jutrzejszym spotkaniu nie bedzie miala nic do powiedzenia. Sopot w tym meczu jest zdecydowanym faworytem i inny wynik niz zwyciestwo Prokomu bedzie ogromnym zaskoczeniem. Wedlug mnie 1 10/10 a nawet i 12/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
KK Zagreb - Demon Astronauts
Druzyny zamykajace tabele grupy A Kzagrzeb z bilansem 1-7, Amsterdam z bilansem 0-8. Druzyna jutrzejszych gospodarzy cec***e najgorsza obrona w grupie i traci srednio 89.5 pkt na mecz a z koleji druzyna z Amsterdamu to druzyna z najgorszym atakiem ze srednia zdobytych pkt. 63.4 na mecz, tak wiec zapowiada sie ciekawe widowisko. Jesli beda w pelni sprawnii i dobrze umotywowani czolowi gracze Zagrzebia czyli Josko Garma i Marko Piplovic to powinni wygrac ten mecz. Dla mnie osobiscie 1 7/10, mozna tez podeprzec na 1x 9/10
Real Madryd - Lukoil Academic (bułgaria)
Kolejny wazny mecz z grupy A ktory bedzie mial wyrazny wplyw na uklad tabeli tejze grupy. Real Madryd ma bilnas 5-3 natomiast bułgarzy 6-2, tylko wygrana w tym meczu hiszpanów daje im pewnosc wyprzedzenia bułgarów w grupie, nie oszukujmy sie ale koszykówka hiszpańska stoji na wyższym poziomie niz bułgarska i patrząc tylko na to to zdecydowanym faworytem jest Madryt. Jednak dzieki amerykanom grajacym w klubowych druzynach ta hierarchia troszke sie zalamuje i wyrownuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale według mnie w tym meczu nie powinno byc zadnego wiekszego zaskoczenia i Madryt wygra ten mecz aby przeskoczyc w grupie bułgarów i z lepszej pozycji awansowac do dalszej fazy Uleb Cup 1 8/10
To dla mnie najciekawsze mecze i najbardzie jwarte zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie kwestia osobista kto co wybierze ale mam nadzieje ze chociaz troszke moje typy oraz krotka charakterystyka tych meczow wam pomoga dokonac odpowiednich wyborow na jutro. Goraco pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Natomiast w grupie B:
Auna Gran Canaria - Superfund
Nad tym meczem chyba nie ma co sie duzo rozpisywac zdecydowany faworyt to druzyna z Gran Canaria i nic innego tu sie nie moze przydarzyc. 1 10/10
Caprabo Lleida - RheinEnergie
Bardzo trudny mecz do wytypowania kazdy wynik jest tu mozliwy. Zwyciestwo w tym meczu zdecydowanie zapewnia awans do dalszej fazy druzynie Caprabo a druzyna z kolonii bedzie musiala czekac na wynik meczu Zadar-Atlas. W pierwszy meczu tych druzyn Caprabo wygralo 4 punktami i jesli druzyna RheinEnergie wygra roznica conajmniej 5 pkt to automatycznie awansuje do dalszej rundy. W druzynie Caprabo główne role odgrywaja Derrick Alston 12.0 pkt 6.3 zbiórek na mecz, AJ Bramlett 14.8 pkt, 7.6 zbiórki na mecz oraz Geert Hammink 16.9 pkt,11.7 zbiórki co daje mu drugie miejsce wśród najlepiejej zbierajacych w pucharze. Zapowiada sie naprawde bardzo ciezki mecz dla obydwu druzyn i nie widac w nim zdecydowanego faworyta. 1 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
jeszcze kilka meczow wedlug mnei godnych uwagi opisze potem tylko zrobie sobie kolacyjke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
kolejny mecz
Zadar - Atlas
Druzyna Zadar (4-4) ma jeszcze nadzieje na awans do nastepnej rundy, wszystko jest uzaleznione do zwyciestwa nad Atlasem oraz od wyniku meczu Caprabo - RheinEnergie. Atlas ma swoja wlasna motywacje do tego meczu a mianowcie nowego trenera Zorana Slavenica, a wiadomo jaka jest chec pokaznia sie nowemu trenerowi. Defensywa oraz zbiorki beda w tym meczu kluczem do zwyciestwa a druzyna Zadaru jest w tym dobra. Zadar pierwszy mecz w Belgradzie wygral bez wiekszych problemow. A wiec czy druzyna Atlas-u jest w stanie o cos powalczyc w tym meczu... ? Czas to pokaze
1x 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Jak dla mnie to znowu beda przekrety tak jak w ostatniej kolejce. Zastanawiam sie czy zagrac ale narazie kursow nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
bez przekrętów byłoby załatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tak sztuka polega na tym aby trafić tam gdzie nei będzie przekrętu albo trafić w przekręt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Kiwiasty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za opisy meczów. Obyśmy teraz wyciągnęli dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie natrafili na żaden przekręt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Ciekawe mecze beda rozgrywane rowniez w grupie C
BCM Gravelines (francja) - BK Ventspils (łotwa)
Gra ostatnia druzyna z druga. Chyba najwieksze zaskoczenie rozgrywek Uleb Cup druzyna łotewska jedzie po nastepne pkt do francji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zwyciestwo w Gravelines w połączeniu ze zwyciestwem Varese nad czwarta w grupie druzyna Red Star moze zagwarantowac Ventspils an koniec rozgrywek coniejmniej czwarte miesjce w grupie. Porazka Ventspils w tym meczu bedzie skazywalo ich na koniecznosc wygrani u siebie w ostatniej kolejce z Red Star. Z informacji w łotewskich gazetach wynika ze Ventpsila jedzie tam po zwyciestwo i zapewnienie sobie tym samym wyjscia z grupy i ja w to bardz owierze, nie ma co sie oszukiwac ale druzyna Ventspils jest lepsza od francuskiej druzyny ktora przecietnie radzi sobie nawet w rodzimej lidze. Dobra defensywa w wykonaniu Ventspils da tej druzynie zwyciestwo. Niezapominajmy ze w druzynie Ventspils gra czołowy strzelec Uleb Cup Mire Chatman ze srednia 20 pkt na mecz oraz prawie 5 asyst na mecz. Jak ju wspomnialem defensywa i motywacja bedzie kluczem do zwyciestwa w tym meczu a wedlug mnie i w jednym i w drugim przewyzsza druzyna z Łotwy.
x2 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
oto kolejny mecz z grupy C:
Red Star - Metis Varese
Jest to jeden z "wiekszych" meczy tej kolejki Uleb Cup. Druzyna z Belgradu bedzie goscic u siebie Metis Varese (6-2). Druzyna Varese jest jedyna druzyna w tej grupie ktora "moze" pozwolic sobie na porazke a zupelnie inaczej wyglada sytuacja w druzynie z Belgradu, Red Star nie moze tego meczu przegrac ! Porazka w tym meczu praktycznie zegna ta druzyne z rozgrywkami Uleb Cup. Obydwie druzyny charakteryzuja sie bardzo ofensywnym stylem gry Red Star rzuca srednio na mecz 82.4 pkt a Varese 83.5 tak wiec zapowiada sie "duzy wynik" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zdecydowanym liderem w punktach w druzynie Varese jest Igor Rakocevic ponad 18 pkt na mecz ale doszly mnie sluchy ze w tym meczu moze on nie wystapic ( nie wie mczy to prawda ). Stawka tego meczu jest wysoka co powinno spowdowac piekne widowisko w Belgradzie. A tak na zakonczenie chyba wszyscy wiedza jaka atmosfere na waznych meczach potrafia wytworzyc kibice znad adriatyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie ciezki mecz ale sadze ze mozna zaryzykowac
1x 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
mam nadzieje ze nie wkurzacie sie ze pisze o meczach w odzielnych postach ale staram sie opisywac te mecze o ktorych cos znalazlem i ktore wedlug mnie wydaja sie godne uwagi oraz zagrania, jesli kogos to drazni to z gory przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
słyszałem, że jutro mecz w TV4 Prokom Trefl-Brighton Bears <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trzeba coś pokibicować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Grupa D
DKV Joventut Badalona - Telekom Bonn
Nastepny mecz z nozem na gardle dla druzyny domowej. Tylko zwyciestwo w tym meczu przedluza ich szanse na awans. Joventut wygral ostatnie trzy mecze i w kazdym z nich stracil srednio 71 pkt. I wedlug mnie to samo bedzie musial zrobic w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jamie Arnold ( najlepszy strzelec) oraz Carles Marco to sa dwaj podstawowi gracze Joventut i jesli dadza odpowiednie tempo w tym meczu reszcie druzyny to powinno byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Druzyna z niemiec ma wybornych strzelców z obwodu Rimas Kaukenas ( 19 pkt na mecz )Aleksandar Capin ( finalsita ubieglorocznego Uleb Cup) z 15 pkt na mecz oraz dobrze wlaczacych na tablicach Olouma Nanmaka (prawie 6 zbiorek na mecz) oraz Aleksandar Nadifeji ( ponad 12 pkt i ponad 5 zbiorek na mecz) jednak Bonn zeby pokonac druzyne Joventut bedzie musialo zagrac perfekcyjnie w obornie i wystrzegac sie wszystkich bledow, oraz maksymalnie zwalniac tempo meczu zeby wybic z rytmu druzyne gospodarzy, czy im to sie uda ? sadze ze raczej nie
1 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Starałem sie wybrac mecze gdzie walka toczyc sie bedzie o cos dla obydwu druzyn (mniejsze prawdopodobienstwo walka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) unikam meczy gdzie w gre wchodzi przyslowiowa walka o pietruszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
co do meczu Cholet-Rytas to też widze tu 2,choć francuziki u siebie są groźnym i wymagającym rywalem.Ale goście wymienili trenera i mają potencjał aby wygrać z każdym w tej grupie,a ten mecz dla nich bedzie istotny.Trefl przegrał we Francji jednym koszem,ale był wtedy w dołku no i zawalili końcówkę,bo zamiast grać normalnie i starać się za 2 wyrównać stan meczu,ambitni Sopociaki rzucali sobie za 3 aby wygrać meczyk. Dlatego tu zagram 2 ,ale bez szaleństwa,dorzuce Treflika i będę się grzał za 1,11 kurs,modląc się aby Kijewski także nie wpadł na to,że do pensji trenera mozna dorobić buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: mam nadzieje ze nie wkurzacie sie ze pisze o meczach w odzielnych postach jeżeli piszesz przydatne rzeczy, to możesz po jednym zdaniu dawać w oddzielnym poście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Witam. Kiwiasty a co sądzisz o meczu La Mans-Podgorica???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
słyszałem, że jutro mecz w TV4 Prokom Trefl-Brighton Bears Trzeba coś pokibicować no to chyba zle slyszales
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
w Polsacie Sport jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tylko jest problem bo go nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem patriotą (+15) na Prokom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka