Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Podnieca mnie Twoje krocze....... laugh laugh laugh na taki tekst lecą panienki....prędzej kurewki za 50 zeta z ryjem jak niewypał albo takie,że musisz być zdrowo nawalony by ją dmuchnąć......w jednym masz rację : kobiety nienawidzą "mięczaków", lubią za to jak się nimi rządzi mimo,że to wydaje się niedorzeczne tak jest ale nieprawdą jest to,że kwiaty nie działają wręcz przeciwnie jest to wyraz szacunku a to też lubią.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
wiedziałem, że co niektórzy mogą nie załapać. TO nie jest tekst a la "z ryja to niezła dupa z Ciebie" czy "ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić". To jest direct - jeden z stylów podrywania. Poza tym jakbyś zobaczył moją aparycję i mowę ciała gdy to mówię i gdybyś zobaczył jak reaguje na to laska to byś inaczej mówił. Ten tekst użyłem dwa razy, w obydwu przypadkach efekt był identyczny jak zamierzony. A co do 50 zł, to nie wiem jak Ty ale ja się szanuję i to nie jest w moim stylu...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
aparycje........leże laugh...rzecz cała sprowadza się do tego,że każda kobieta jest inna i nie da się wrzucić wszystkiego do jednego worka tzn. bardzo ważna jest trafna ocena typu obiektu westchnień czyli co powiedzieć akurat tej damie,własny wygląd jest równie ważny a gadżety no cóż działają ale na krótko.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie będę z Tobą spekulował na ten temat, bo widzę, że nie warto. Nie przemawiają przez Ciebie logiczne i wyważone argumenty. Zamiast tego jest zazdrość i zawiść. Kobiety generalnie dzielą się na dwie grupy. Ale nie będę Ci tego tłumaczył, bo Ty i tak wiesz lepiej. Co do gadżetów to nie działały i nie będą działać. Bo posiadanie gadźetów tworzy fałszywą pewność siebie. Ale mniejsza o to. Liczę teraz na jakąś Twoją pracę autorską na temat interakcji międzyludzki, uściślając damsko-męskich. Z miłą chęcią nauczę się czegoś nowego.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A czego Ci można zazdrościć........ laugh laugh laugh Jako człek szczęśliwie żonaty etapy podbojów mam za sobą aczkowlwiek jak czytam wypociny takiego zapatrzonego w siebie Don Juana to mnie skręca ze śmiechu.......prawda jest brutalna : jak suka nie da to pies nie weźmie...możesz mówić i robić co chcesz ale to i tak kobieta pierwsza wie czy coś z tego będzie czy nie mimo,że nam się wydaje inaczej.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Powiem Ci, że ja też jestem żonaty i mam dziecko w drodze. Nie uważam sie za Don Juana. On był słaby laugh Ale co do tego czy kobieta da czy nie da to piszesz durnoty jak sfrustrowany facet. Kobieta moze wybierać z pośród tych mężczyz, którzy starają sie o jej względy. A o względy pieknych kobiet stara sie bardzo mało facetów, gdż myślą, ze na takie laski nie mogą liczyć. Jezeli masz podejście, ze zarucham jak pies da mi mięso to już Twój problem. Ja mam podejście, że to ja wybieram z którą kobietą śpie i musi sobie na to zasłużyć. Ale ok, każda idea jest wzniosła dla jej apostołów. Dla Ciebie to co pisze to durnoty i vice versa.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Pierniczek - jeśli urodzi Ci się córeczka, to albo postawi Ciebie tj. Twoje podejście do Kobiet na właściwym miejscu, albo uczynisz z Niej Kobietę ubezwłasnowolnioną, nieszczęśliwą, oczekującą na zasługę, dary, skinienie palcem pana i władcy, w którym tak naprawdę siedzi przestraszony chłopiec oczekujący MIŁOŚCI.
Tak naprawdę nie ma cudownych metod na ... no właśnie na co? Na zaliczenie kolejnej z ofiar (te Twoje dane statystyczne dot. ilości numerków, pocałunków ...., kogo to moze obchodzić?)czy ŻYCIE z KIMŚ? Liczy się tak naprawdę Ktoś Jedyny, niepowtażalny dla nas samych, w sumie chyba nasze odbicie(no bez przesady nie lustrzane laugh )
Każda metoda jest dobra, jeśli przyności efekty, których oczekujemy i z którymi potrafimy zyć my sami, bez popisywania sie przed innymi.
Jak zagadać? Wystarczy nic nie mówić a efekty mogą być zdumiewające.. wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Pierniczek
Powiem Ci, że ja też jestem żonaty i mam dziecko w drodze. Nie uważam sie za Don Juana. On był słaby laugh Ale co do tego czy kobieta da czy nie da to piszesz durnoty jak sfrustrowany facet. Kobieta moze wybierać z pośród tych mężczyz, którzy starają sie o jej względy. A o względy pieknych kobiet stara sie bardzo mało facetów, gdż myślą, ze na takie laski nie mogą liczyć. Jezeli masz podejście, ze zarucham jak pies da mi mięso to już Twój problem. Ja mam podejście, że to ja wybieram z którą kobietą śpie i musi sobie na to zasłużyć. Ale ok, każda idea jest wzniosła dla jej apostołów. Dla Ciebie to co pisze to durnoty i vice versa.
komentarz może być tylko jeden: wyrazy współczucia dla Twojej żony.......chyba,że Ona jest taka jak TY i też sama wybiera facetów z którymi śpi....... laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Wydaje Ci się, ze jesteś śmieszny? uważacie, ze to co piszę to głupoty - ok. Nie będę się już udzielał w tym temacie. Nie pozwolę żeby ktoś obrażał moją żonę tylko dlatego, że nie podoba mu się to o czym piszę. Tak zachowują się tylko "cwaniaczki" w necie, bo na necie to każdy mocny. Obrażanie osób trzecich, a tym bardziej kobiety jest wyrazem infantylizmu i nie powinno być tolerowane na forum. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i idei pod warunkiem, że nie godzą one w dobre imię innych ludzi. mimo wszystko pozdrawiam i życzę Ci szczęścia w życiu.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
jesli chodzi o pierniczka to to co mi powiedziałe niedawno wdrożylem. Efekty są nawet większe niż się spodziewałem wink pozyjemy zobaczymy wink

AGASSI weź se piwo i wrzuć na luz bo obrażanie ludzi nie świadczy o Tobie za dobrze. Tym bardziej że jesteś żonaty.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by zmarcin
Na forum http://www.pualifestyle.fora.pl w dziale Field Reports organizujemy konkurs na największą liczbę podejść do lasek w sierpniu (podejść z celem podrywu, oczywiście tongue ), ktoś chętny (nie musisz się rejestrować na tamtym forum)?

Ja mam za cel zrobienie minimum 188 podejść, czyli nieco ponad 6 dziennie. smile


PS shane, o co chodzi z kolejnictwem? Bo ja też się tym interesuję

Sierpien - 0
Wrzesien tez narazie na 0
W dodatku zaczelo sie NCAAF, NFL, beda PO w MLB, NHL startuje, potem NBA, a teraz jeszcze Rugby grin
Czuje, ze okres jesiennozimowy przesiedze w domu i w kwietniu tez bede pisal, ze 0 laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Pierniczek
Wydaje Ci się, ze jesteś śmieszny? uważacie, ze to co piszę to głupoty - ok. Nie będę się już udzielał w tym temacie. Nie pozwolę żeby ktoś obrażał moją żonę tylko dlatego, że nie podoba mu się to o czym piszę. Tak zachowują się tylko "cwaniaczki" w necie, bo na necie to każdy mocny. Obrażanie osób trzecich, a tym bardziej kobiety jest wyrazem infantylizmu i nie powinno być tolerowane na forum. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i idei pod warunkiem, że nie godzą one w dobre imię innych ludzi. mimo wszystko pozdrawiam i życzę Ci szczęścia w życiu.
spoko, tez mam rodzine a czasem zrobie skok w bok jak kobieta jest odpowiednio ładna i dyskretna... jak sie nie jest oferma sleczącą 3/4 dnia na kompie albo przed tv to sie człowiek za kobietami rozglada... zdrowy odruch, lepsze to niz w domku przed kompem albo tv sie wyszumiec jak niejeden z tutejszych cwaniaczków laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Pierniczek taka ciekawostka:

Agata 23:26:39
jak zwykle sie mylisz ;p
Agata 23:26:48
ale brzmi jak nls xD
Kamil 23:27:14
jak się myle? skoro mam racje ;p
Kamil 23:27:17
nls
Kamil 23:27:18
?
Agata 23:28:06
haha nie wiesz co to?;d to nawet ja jako dziewczyna mam gdzies tu na kompie kurs tego dziadostwa xD
Agata 23:28:44
to jest cos w rodzaju uwodzenia na podstawie sugestii tylko dla facetow ;d



jak to przeczytałem to crazy dziewczyna 18-letnia wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by _Korver_
Pierniczek taka ciekawostka:

Agata 23:26:39
jak zwykle sie mylisz ;p
Agata 23:26:48
ale brzmi jak nls xD
Kamil 23:27:14
jak się myle? skoro mam racje ;p
Kamil 23:27:17
nls
Kamil 23:27:18
?
Agata 23:28:06
haha nie wiesz co to?;d to nawet ja jako dziewczyna mam gdzies tu na kompie kurs tego dziadostwa xD
Agata 23:28:44
to jest cos w rodzaju uwodzenia na podstawie sugestii tylko dla facetow ;d



jak to przeczytałem to crazy dziewczyna 18-letnia wink

smirk nie no niezła z niej "krejzolka" laugh Mam nadzieję, że ta laska to tylko wyjątek, bo jak nie to prze.je.ban.e...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nie wiem czy pamiętasz, ale to ta dziewczyna nad którą się tyle, jakieś 9 miesięcy temu, trudziłem wink i skubana się nie dała, ona to zna niby od roku crazy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Pierniczek i Agassi, obaj na siebie wrzucacie, uwarzajac, ze jeden ma racje a drugi nie...obaj odniesliscie sukces, na ktory tak wielu czeka - znalezliscie milosc swojego zycia(teraz mowicie do niej żonko ;p ), a wiec obydwu sie wam udalo, czy wiec jest sens sie klucic kto ma racje ? zobaczcie jak poprzez rozne drogi dotarliscie do tego samego celu i chwala wam za to, a wzjamne obrazania jest tu nie namiejscu, a w szczegolnosci gdy tyczy sie to osob trzecich (tzn, nie obraza sie czyichs zon Agassi, Pierniczek tak daleko sie nie posunal) i chyba powinniscie sie nawazjame pogodzic, przeprosic, albo chociaz przestac na siebie najezdzac.

Pozytywne pozdro smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
oczywiscie chodzilo mi o "wzajemne obrażanie siebie"

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
A w jaki niby sposób Agassi obraził Zonę Pierniczka? Wręcz przciwnie, bo Agassi wyrażnie zaznaczył Jej madrosć i wartość, gdyż wybrała kogoś kto uznaje się za w odpowiedniego faceta, z którym śpi.
Zdrada - czy to nie jest własnie obrażanie godnożci Żony?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Pierniczek
Mitem na światową skalę jest to, ze laski lubią miłych facetów...one ich nienawidzą! Miły facet może dać kobiecie tylko jedno nudne uczucie, którym jest miłość. Natomiast facet, który jest "draniem" daje jej ból, nienawiść, ekscytację, bezpieczeństwo, szaleństwo, adrenalinę itd.

Hm musisz mi w takim razie wyjaśnić dlaczego praktycznie wszystkie moje znajome mają za chłopaków/mężów typowych pantoflarzy i nie narzekają a z "draniami" chodzą jedynie te najbardziej płytkie i to bardziej z prestiżu niż z miłości...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Bo tu mowa o kobietach "w sam raz na jeden raz".

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1