Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak, tylko czy ktoś trafi te 4/5 ? smile

Jednak jeszcze raz proponuję w następnej edycji obniżyć ten próg do 3/5. Przecież o to chodzi by wyłonić tego, kto przez jakiś czas będzie utrzymywał dobrą skuteczność. A teraz... jeszcze nie minął tydzień od rozpoczęcia konkursu, a na placu boju zostaną 1-2 osoby (jak dobrze pójdzie), lub też nikt smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Będzie pewnie tak, że osoby które uzyskały słaby wynik będą chciały robić grupy, a inni utrzymać wcześniej podane zasady. Zgodnie z regulaminem powinno to wyglądać chyba tak jak napisałem we wcześniejszym poście.. zresztą nie wiadomo czy ta dyskusja jest potrzebna, bo na chwile obecną tylko kilka osób ma szanse awansować.. Chociaż wszyscy wiemy, że bukmacherka jest przewrotna. smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Aha - też jestem za powtórzeniem rundy jeśli nikt nie przejdzie dalej.

Z takim zastrzeżeniem - WIĘCEJ CZASU (5 dni, a może nawet tydzień) na podanie tych typów. Bo teraz to pewnie niejeden z nas daje troszkę na siłę te typy (zwłaszcza ci, którzy grają głównie piłkę nożną - bo z tej dyscypliny akurat w tym tygodniu niewiele było do grania) byle by zdążyć podać 5 zanim będzie za późno.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
no ciekawe czy komuś uda się wygrać i zgarnąć 600pln-ów


Jeśli nikomu sie nie uda - p[owtarzamy runde
jeśli komuś się uda, reszta nagród dostaną najlepsi lucky-loserzy

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Zostało 6 osób z szansami na awans, jedni z większymi, jedni z mniejszymi ale każdy z nich może awansować.


dydek
VooDoo
Gowysp
lupus
skoczek
lajkojnik

Last edited by $t$; 15/09/2007 06:12.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jestem przeciw powtarzaniu, chocby dlatego, ze ci co zaglosowali moga odpasc.
Czyli np nie moga juz popelnic bledu.

Jesli by doszlo do powtorzenia i mi sie nie powiedzie, bede chcial powtorzyc, i tak to mozna ciagnac.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by lupus
Jestem przeciw powtarzaniu, chocby dlatego, ze ci co zaglosowali moga odpasc.
Czyli np nie moga juz popelnic bledu.

Mozesz wyjasnic o co Ci chodzi ? Bo zupelnie nie rozumiem w czym rzecz ? smirk

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Lupus się łudzi, że wygra dlatego od razu protestuje przeciwko powtarzaniu.

A jak się okaże, że nie wygra i też dołączy do odpadających, to wtedy też będzie za powtórzeniem. wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by lajkonik
Originally Posted by lupus
Jestem przeciw powtarzaniu, chocby dlatego, ze ci co zaglosowali moga odpasc.
Czyli np nie moga juz popelnic bledu.

Mozesz wyjasnic o co Ci chodzi ? Bo zupelnie nie rozumiem w czym rzecz ? smirk
właśnie też nie rozumiem :/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
O chyba nieuważnie przeczytał i myśli, że nawet jeśli uzyska 80% to będzie powtórka.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Zostały już tylko 4 osoby z szansami na awans:

Lupus (jeszcze nie typował)
skoczek( 0/1 )
dydek (1/2)
lajkojnik (2/3)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
ehhh ten L'pool tongue

Jesli nikt nie trafi 4 meczow to powtorka rundy czy koniec zabawy?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by VooDoo
ehhh ten L'pool tongue

Jesli nikt nie trafi 4 meczow to powtorka rundy czy koniec zabawy?
jeśli nikt nie trafi to na 100% powtórka.

Wysłałem tylko maila do Betgun ile by taka powtórka rundy miała potrwać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Lupus kończ tą zabawę smile i czekamy na następną edycję smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Kenny
Lupus kończ tą zabawę smile i czekamy na następną edycję smile
czemu akurat on smile

Cztery osoby mają szanse, a największe szanse(matematycznie) jak narazie mam lajkonik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Swoja droga slaba ma ten buk oferte, tylko kilka dyscyplin.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by lupus
Swoja droga slaba ma ten buk oferte, tylko kilka dyscyplin.
no niestety, żaden buk z "lepszą" ofertą nie chce wydawać kasy na sponsoring(lub już coś sponsoruje)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
No to już tylko lupus i skoczek mają szanse

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Niestety, nikomu nie udało się zdobyć 80% skuteczności.
Jest też druga wiadomość :/ któa napewno nie pomoże w przejściu do kolejnej rundy. Powtórka drugiej rundy bedzie trwać tylko 2 dni. W przypadku gdy wtedy nikt nie osiągnie minimum, druga powtórka potrwa 1 dzień.

Tak jak już pisałem, to jest I edycja, jest jeszcze dużo chaosu ale mam nadzieje że w następnych edycjach się poprawie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by $t$
Jest też druga wiadomość :/ któa napewno nie pomoże w przejściu do kolejnej rundy. Powtórka drugiej rundy bedzie trwać tylko 2 dni. W przypadku gdy wtedy nikt nie osiągnie minimum, druga powtórka potrwa 1 dzień.

Troche to dziwne po tym co pisales wczesniej :
Originally Posted by $t$
Dziś(a właściwie wczoraj w nocy) dostałem maila od Betgun.
Napisali że jeśli można to żeby przedłużyć jakoś I edycje. Dostałem też wiadomość od RaJ-a żeby zwolnić,

smirk

Oczywiscie nie polemizuje z tym i bede trzymal sie ustalonych zasad.

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1