|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak, tylko czy ktoś trafi te 4/5 ?  Jednak jeszcze raz proponuję w następnej edycji obniżyć ten próg do 3/5. Przecież o to chodzi by wyłonić tego, kto przez jakiś czas będzie utrzymywał dobrą skuteczność. A teraz... jeszcze nie minął tydzień od rozpoczęcia konkursu, a na placu boju zostaną 1-2 osoby (jak dobrze pójdzie), lub też nikt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Będzie pewnie tak, że osoby które uzyskały słaby wynik będą chciały robić grupy, a inni utrzymać wcześniej podane zasady. Zgodnie z regulaminem powinno to wyglądać chyba tak jak napisałem we wcześniejszym poście.. zresztą nie wiadomo czy ta dyskusja jest potrzebna, bo na chwile obecną tylko kilka osób ma szanse awansować.. Chociaż wszyscy wiemy, że bukmacherka jest przewrotna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Aha - też jestem za powtórzeniem rundy jeśli nikt nie przejdzie dalej.
Z takim zastrzeżeniem - WIĘCEJ CZASU (5 dni, a może nawet tydzień) na podanie tych typów. Bo teraz to pewnie niejeden z nas daje troszkę na siłę te typy (zwłaszcza ci, którzy grają głównie piłkę nożną - bo z tej dyscypliny akurat w tym tygodniu niewiele było do grania) byle by zdążyć podać 5 zanim będzie za późno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
no ciekawe czy komuś uda się wygrać i zgarnąć 600pln-ów
Jeśli nikomu sie nie uda - p[owtarzamy runde jeśli komuś się uda, reszta nagród dostaną najlepsi lucky-loserzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Zostało 6 osób z szansami na awans, jedni z większymi, jedni z mniejszymi ale każdy z nich może awansować.
dydek VooDoo Gowysp lupus skoczek lajkojnik
Last edited by $t$; 15/09/2007 06:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jestem przeciw powtarzaniu, chocby dlatego, ze ci co zaglosowali moga odpasc. Czyli np nie moga juz popelnic bledu.
Jesli by doszlo do powtorzenia i mi sie nie powiedzie, bede chcial powtorzyc, i tak to mozna ciagnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Jestem przeciw powtarzaniu, chocby dlatego, ze ci co zaglosowali moga odpasc. Czyli np nie moga juz popelnic bledu. Mozesz wyjasnic o co Ci chodzi ? Bo zupelnie nie rozumiem w czym rzecz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Lupus się łudzi, że wygra dlatego od razu protestuje przeciwko powtarzaniu. A jak się okaże, że nie wygra i też dołączy do odpadających, to wtedy też będzie za powtórzeniem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Jestem przeciw powtarzaniu, chocby dlatego, ze ci co zaglosowali moga odpasc. Czyli np nie moga juz popelnic bledu. Mozesz wyjasnic o co Ci chodzi ? Bo zupelnie nie rozumiem w czym rzecz ?  właśnie też nie rozumiem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
O chyba nieuważnie przeczytał i myśli, że nawet jeśli uzyska 80% to będzie powtórka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Zostały już tylko 4 osoby z szansami na awans:
Lupus (jeszcze nie typował) skoczek( 0/1 ) dydek (1/2) lajkojnik (2/3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
ehhh ten L'pool  Jesli nikt nie trafi 4 meczow to powtorka rundy czy koniec zabawy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
ehhh ten L'pool  Jesli nikt nie trafi 4 meczow to powtorka rundy czy koniec zabawy? jeśli nikt nie trafi to na 100% powtórka. Wysłałem tylko maila do Betgun ile by taka powtórka rundy miała potrwać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Lupus kończ tą zabawę  i czekamy na następną edycję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Lupus kończ tą zabawę  i czekamy na następną edycję  czemu akurat on  Cztery osoby mają szanse, a największe szanse(matematycznie) jak narazie mam lajkonik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Swoja droga slaba ma ten buk oferte, tylko kilka dyscyplin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Swoja droga slaba ma ten buk oferte, tylko kilka dyscyplin. no niestety, żaden buk z "lepszą" ofertą nie chce wydawać kasy na sponsoring(lub już coś sponsoruje)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
No to już tylko lupus i skoczek mają szanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Niestety, nikomu nie udało się zdobyć 80% skuteczności. Jest też druga wiadomość :/ któa napewno nie pomoże w przejściu do kolejnej rundy. Powtórka drugiej rundy bedzie trwać tylko 2 dni. W przypadku gdy wtedy nikt nie osiągnie minimum, druga powtórka potrwa 1 dzień.
Tak jak już pisałem, to jest I edycja, jest jeszcze dużo chaosu ale mam nadzieje że w następnych edycjach się poprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Jest też druga wiadomość :/ któa napewno nie pomoże w przejściu do kolejnej rundy. Powtórka drugiej rundy bedzie trwać tylko 2 dni. W przypadku gdy wtedy nikt nie osiągnie minimum, druga powtórka potrwa 1 dzień. Troche to dziwne po tym co pisales wczesniej : Dziś(a właściwie wczoraj w nocy) dostałem maila od Betgun. Napisali że jeśli można to żeby przedłużyć jakoś I edycje. Dostałem też wiadomość od RaJ-a żeby zwolnić,  Oczywiscie nie polemizuje z tym i bede trzymal sie ustalonych zasad.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|