|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Patricu$ może rzecywiscie nie doroslem aby grac w taki sposob jak ty, ale prawda jest taka ze zdarzalo sie ze wytypowalem bez pudla 7.....10 kolejnych meczy ale byly tez ciezkie tygodnie gdzie zrobilem pod rzad 5.....6 bledow. Z taka strategia bylbym juz dawno bankrutem. I tu mam pytanie do Ciebie: ile zdarzyla ci sie miec rekorodwo nieudanych typow pod rzad (tak na oko)?? Zycze dalszych sekcesow i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Sorki, te minke w poscie wyzej zrobielm omylkowo, mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... na oko to podobno chłop umarł ... ( żartuje oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
... nie pamietam dokładnie ale był taki czas kiedy 4 dni z rzędu wlatywały strasznie okropne wyniki ... no ale jak to po burzy przychodzi słońce taki u mnie zagościło i świeci do teraz z lekkimi zachmurzeniami ...
...........pozdrawim ..................Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... jeszcze taki masa-huku ... --------------------------------------------------
Rangers - Celtic 1 / 2,70 Vsetin - Havirov x / 4,00 Schett/Serna-Dhenin/Poutchek 1 / 1,20 -------------------------------------------------- Stawka : 100zł Ewk : 1112,4zł
...........pozdrawiam...................Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Patricu$: [qb]...
Rangers - Celtic 1 / 2,70 Vsetin - Havirov x / 4,00
[/qb] coś trzeciego do tego by się przydało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...oj ,żle sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
-------------------------------------------------- 2054,61 - 400 = 1654,61zł Na KOncie ... mam nadzieje ,że mnie Boston i Memphis nie zawiodą ...
--------------------------------------------------
..........pozdrowienia...................Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...hello...
Boston -Bufflo 1 / 1,90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Furth -Reutlingen 1 / 1,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Memphis -Utah 1 / 2,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
... bostończycy prowadzili 2-0 i jeszcze remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
-------------------------------------------------- Stan konta: 1654,61 - 300 = 1354,61zł -------------------------------------------------- ... no nic dzis jest też dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
.................pozdrawiam............Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
<marquee> ... W I T A M <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> </marquee>
-------------------------------------------------- 06.02.2002r. -------------------------------------------------- New JerseY 1,68 Fc Barcelona 1,30 San Jose 1,35...(1x) Stawka: 700zł
--------------------------------------------------
Nantes 2,75 Dortmund 1,30 Saragossa 1,70 PAOK Saloniki 2,45 Stawka: 100 zł
--------------------------------------------------
......pozdrawiam..........................Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
-------------------------------------------------- Stan: 554,61 zł ( -445,39zł ) --------------------------------------------------
<marquee> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> K U R W A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> M A Ć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> </marquee>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... chcialbym przeprosić wszystkich ,ktorzy stawiali moje typy ... jak sie tacy znależli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
-------------------------------------------------- 07.02.2002r. -------------------------------------------------- UNION BERLIN - Babelsburg 1/1,50 IRAKLIS - Ethnikos 1/1,50 KARPAT - Assaet 1/1,50 FARINA -Kremer 1/1,40 -------------------------------------------------- STAWKA: 200zł
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dam ci jedna rade . Z tego co widze chcesz dofinansowac swojego booka. Sprobuj grac na single a wszystko bedzie dobrze( oczywiscie wszystko zalezy od samych typow i kursow na jakie bedziesz gral).
Powodzenia
R2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Patricus$ nie musisz przepraszać tych, którzy grali twoje typy bo nie sądzę że ktoś to robił. Mimo wyniku i tak uważam, że przy takim ryzykowaniu idzie ci dość dobrze. Trafiłeś na kiepski czas, dużo niespodzianek, sam miałem sporo wtop. Ja jednak z góry odradzam sposób grania jaki prezentujez choć nie przeczę, gdybyś trafił na dobry czas i wyniki wchodziłyby ładnie to pomnożyłbyś szybko tę kasę. Życzę powodzenia i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
... a jednak przepraszam ... bo na forum podaje ako jednak w REALu stawiam to jako single ... lub system ,do ktorych dołączam inne typy ... których nie podaje ...poprzez to czuje sie jakiś nieczysty i nie fer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... bez obaw powiedzialem: " zobaczymy po feriach" i mam nadzieje ,ze nie wyjde na głupca na forum ...
...............pozdrawiam...............Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... hello <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
podsumowanie : -------------------------------------------------- UNION BERLIN - Babelsburg 1/1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> IRAKLIS - Ethnikos 1/1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KARPAT - Assaet 1/1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> FARINA -Kremer 1/1,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -------------------------------------------------- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 850,5zł do kieszonki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
.................................................. STAN OBECNY : 1405,11zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..................................................
....................pozdrawiam............Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... witam
dziś: -------------------------------------------------- 08.02.2002r. -------------------------------------------------- HAVIROV - Litvinov 1 / 2,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (10/10) Tychy - zabl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> JAROSLAW - Chabarowsk 1 / 1,30 ( 9/10) DETROIT - Columbus 1 / 1,50 ( 9/10) -------------------------------------------------- STAWKA : 300zł
.........pozdrawiam................Patricu$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
HAVIROV - Litvinov 1 / 2,00 (10/10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tychy - zabl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> JAROSLAW - Chabarowsk 1 / 1,30 ( 9/10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> DETROIT - Columbus 1 / 1,50 ( 9/10)
------------------------------------------ weszło wszystko ... szkoda tylko ****a mać ,że w STSie musialem dopisać dwa spotkania-( przez wprowadzenie min.5 kombinacji na czekiego hokeja)... Mauresmo-ale jej dziękuje za zwycięstwo , ale ta jebana Slavia 1x...(dałem) a i tak wjebali u siebie w ciągu 3 minut 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
--------------------------------------------------
...przepraszam za słownictwo ale mysle ,że zrozumiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
..............pozdrawiam........Załamanicu$
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki Patricu$, gdyż ja doda łem swoje dwa tenisy i weszło. Tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... śmierć dla D E T R O I T i S P A R T Y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
-------------------------------------------------- 09.02.2002r. -------------------------------------------------- Blasny - LIBEREC 2 / 2,30 SCOUTHROPE- Oxford 1 / 1,80 .................................................. Stawka : 300zł EWK : 1117,80zł
-------------------------------------------------- BOHEMIANS - Pribram 1 / 1,60 VANCOUVER - Calgary 1 / 1,80 ASTON VILLA-CHELSEA x / 3,00 .................................................. Stawka : 100zł EWK : 777,6zł
--------------------------------------------------
.........................................Patricu$
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bravo Patricu$
Chciałbym bez zakladania nowego tematu spróbować publikowania w Twoim temacie swoich "własnych" typów rozpoczynając grę od 1000 jednostek(będę pisal UNITS) Czy masz coś przeciwko ? Mam nadzieję że nasze typy na jutro będą trafione! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|