Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Drogi kolego jestem psychologiem tylko w pracy, a po mogę być już kim chcę i zachowywać się tak jak chcę smile rozumiesz? nie znam Cie(na szczęście) ale po Twoich wypowiedziach nie mogę wywnioskować jakobyś był jakoś wybitnie wykształcony. Twoje argumenty są płytkie i czepiasz sie byle czego. Twoja polemika jest mało konstruktywna, bo ciągle próbujesz znaleźć nowe wyimaginowane powody aby obalić moje koncepcje i poglądy. Nie jesteś konsekwentny w bronieniu swoich argumentów, po każdym moim poście łapiesz za słówka i interpretujesz je w wygodny dla siebie sposób. Żadne argumenty nie przemawiają za Twoją racją i dlatego zadajesz ironiczne pytania typu: "to jakies nowe metody z książek?". Polecam Ci abyś zapoznał się z pojęciem erystyka i spróbował ponownie. pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
pierniczek, olej to, wiadomo, niektorzy nie 'rozumią' tongue

dobra to ja napisze jedno spostrzezenie. Zauwazylem ze do laski najlepiej jest mowic tonem pewnym i twierdzacym tzn: idziemy tanczyc, -znamy sie? nie... no to juz sie znamy itp. a nie np. czesc, masz ochote ze mna zatanczyc? zauwazylem ze takie cos odrzuca laski tongue

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
' Twoja polemika jest mało konstruktywna, bo ciągle próbujesz znaleźć nowe wyimaginowane powody aby obalić moje koncepcje i poglądy' laugh laugh laugh laugh laugh


Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Adammm
' Twoja polemika jest mało konstruktywna, bo ciągle próbujesz znaleźć nowe wyimaginowane powody aby obalić moje koncepcje i poglądy' laugh laugh laugh laugh laugh


sorry za post pod postem. jest to w znaczeniu : ' myslisz, ze on to zrozumie? laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Adammm zgadza się i to jest tzw prowadzenie. O ile stwierdzenie "idziemy tańczyc" nie jest zbyt dobre o tyle Twoje spostrzeżenie jest trafne. Fajnie, że z doświadczenia możesz to stwierdzić smile "idziemy tańczyć" brzmi trochę tonem rozkazującym i nie zawsze moze spodobać się kobiecie, bo kobieta moze odegrać to grubiańsko. Według mnie lepszym stwierdzeniem byłoby: "porywam Cie do tańca" - sens ma podobny ale słowo "porywam" brzmi łagodniej niż "idziemy". Tak samo jest z wyciąganiem numeru telefonu od laski...zamiast powiedzieć: "daj mi swój numer" lepiej powiedzieć: "powiedz mi swój numer". Polecenie "powiedź" ma mniejszą intensywność niż słowo "daj" i jest lepiej odbierane przez drugą osobę. Mam nadzieję, ze to co napisałem jest jasne - wolę sie upewnić żeby nie było kolejnych Fantomasów. smile pzdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Pierniczek
Drogi kolego jestem psychologiem tylko w pracy, a po mogę być już kim chcę i zachowywać się tak jak chcę smile rozumiesz? nie znam Cie(na szczęście) ale po Twoich wypowiedziach nie mogę wywnioskować jakobyś był jakoś wybitnie wykształcony. Twoje argumenty są płytkie i czepiasz sie byle czego. Twoja polemika jest mało konstruktywna, bo ciągle próbujesz znaleźć nowe wyimaginowane powody aby obalić moje koncepcje i poglądy. Nie jesteś konsekwentny w bronieniu swoich argumentów, po każdym moim poście łapiesz za słówka i interpretujesz je w wygodny dla siebie sposób. Żadne argumenty nie przemawiają za Twoją racją i dlatego zadajesz ironiczne pytania typu: "to jakies nowe metody z książek?". Polecam Ci abyś zapoznał się z pojęciem erystyka i spróbował ponownie. pozdrawiam.



Czemu twierdzisz ze na szczęście mnie nie znasz? frown myślę że mógłbyś się sporo nauczyć od doświadczonego, wykształconego człowieka wink Pamiętaj jedno, teoria a praktyka to co innego wink Pozdrawiam Serdecznie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Fantomas
tak przeczytałeś te książki ale zobacz na głupim forum nie potrafisz spójnie sie wypowiedzieć to chyba coś nie tak co? zobacz większość zrozumiała że zdradzasz swoją żonę jakie to ci wystawia świadectwo jako psychologowi??


chlopie daruj se
jak ktos tu spojnie sie nie wypowiada to tylko Ty

chlop ma wiedze bardzo duza, testowal na kobitkach i chwala mu za to

czytajac Wasze posty wnioskuje, ze facetowi zazdoscicie i tyle, radze czesciej na imprezy chodzic i odreagowywac troche bo internet Wam juz w dupe wlazi

bez odbioru

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Pierniczek szacunek, że nadal chce Ci się tutaj pisac piwo przeczytalem wszystkie Twoje oraz innych userów posty i w wiekszosci sie z Toba zgadzam. Ponawiam sie do pytania Sphinx-a gdyż chyba nie zauwazyles jego postu i mu nie odpisałeś.

pozdr,

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1