|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Drogi kolego jestem psychologiem tylko w pracy, a po mogę być już kim chcę i zachowywać się tak jak chcę  rozumiesz? nie znam Cie(na szczęście) ale po Twoich wypowiedziach nie mogę wywnioskować jakobyś był jakoś wybitnie wykształcony. Twoje argumenty są płytkie i czepiasz sie byle czego. Twoja polemika jest mało konstruktywna, bo ciągle próbujesz znaleźć nowe wyimaginowane powody aby obalić moje koncepcje i poglądy. Nie jesteś konsekwentny w bronieniu swoich argumentów, po każdym moim poście łapiesz za słówka i interpretujesz je w wygodny dla siebie sposób. Żadne argumenty nie przemawiają za Twoją racją i dlatego zadajesz ironiczne pytania typu: "to jakies nowe metody z książek?". Polecam Ci abyś zapoznał się z pojęciem erystyka i spróbował ponownie. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
pierniczek, olej to, wiadomo, niektorzy nie 'rozumią' dobra to ja napisze jedno spostrzezenie. Zauwazylem ze do laski najlepiej jest mowic tonem pewnym i twierdzacym tzn: idziemy tanczyc, -znamy sie? nie... no to juz sie znamy itp. a nie np. czesc, masz ochote ze mna zatanczyc? zauwazylem ze takie cos odrzuca laski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
sorry za post pod postem. jest to w znaczeniu : ' myslisz, ze on to zrozumie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Adammm zgadza się i to jest tzw prowadzenie. O ile stwierdzenie "idziemy tańczyc" nie jest zbyt dobre o tyle Twoje spostrzeżenie jest trafne. Fajnie, że z doświadczenia możesz to stwierdzić  "idziemy tańczyć" brzmi trochę tonem rozkazującym i nie zawsze moze spodobać się kobiecie, bo kobieta moze odegrać to grubiańsko. Według mnie lepszym stwierdzeniem byłoby: "porywam Cie do tańca" - sens ma podobny ale słowo "porywam" brzmi łagodniej niż "idziemy". Tak samo jest z wyciąganiem numeru telefonu od laski...zamiast powiedzieć: "daj mi swój numer" lepiej powiedzieć: "powiedz mi swój numer". Polecenie "powiedź" ma mniejszą intensywność niż słowo "daj" i jest lepiej odbierane przez drugą osobę. Mam nadzieję, ze to co napisałem jest jasne - wolę sie upewnić żeby nie było kolejnych Fantomasów.  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Drogi kolego jestem psychologiem tylko w pracy, a po mogę być już kim chcę i zachowywać się tak jak chcę  rozumiesz? nie znam Cie(na szczęście) ale po Twoich wypowiedziach nie mogę wywnioskować jakobyś był jakoś wybitnie wykształcony. Twoje argumenty są płytkie i czepiasz sie byle czego. Twoja polemika jest mało konstruktywna, bo ciągle próbujesz znaleźć nowe wyimaginowane powody aby obalić moje koncepcje i poglądy. Nie jesteś konsekwentny w bronieniu swoich argumentów, po każdym moim poście łapiesz za słówka i interpretujesz je w wygodny dla siebie sposób. Żadne argumenty nie przemawiają za Twoją racją i dlatego zadajesz ironiczne pytania typu: "to jakies nowe metody z książek?". Polecam Ci abyś zapoznał się z pojęciem erystyka i spróbował ponownie. pozdrawiam. Czemu twierdzisz ze na szczęście mnie nie znasz?  myślę że mógłbyś się sporo nauczyć od doświadczonego, wykształconego człowieka  Pamiętaj jedno, teoria a praktyka to co innego  Pozdrawiam Serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
tak przeczytałeś te książki ale zobacz na głupim forum nie potrafisz spójnie sie wypowiedzieć to chyba coś nie tak co? zobacz większość zrozumiała że zdradzasz swoją żonę jakie to ci wystawia świadectwo jako psychologowi?? chlopie daruj se jak ktos tu spojnie sie nie wypowiada to tylko Ty chlop ma wiedze bardzo duza, testowal na kobitkach i chwala mu za to czytajac Wasze posty wnioskuje, ze facetowi zazdoscicie i tyle, radze czesciej na imprezy chodzic i odreagowywac troche bo internet Wam juz w dupe wlazi bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Pierniczek szacunek, że nadal chce Ci się tutaj pisac  przeczytalem wszystkie Twoje oraz innych userów posty i w wiekszosci sie z Toba zgadzam. Ponawiam sie do pytania Sphinx-a gdyż chyba nie zauwazyles jego postu i mu nie odpisałeś. pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka