Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#159922 22/03/2004 19:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
sts zarzucil kursami 1,4 na zelezik i 1.6 na estudiantes

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
jak dla mnie inny finał niz estudiantes-zeleznik bylby niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
STEFANOVIC i ZOROSKI dwaj czolowi zawodnicy Zeleznika nie zagraja z Hapoelem.
Mimo wszytsko powinna byc 1 ale zagram lekko 7/10.
Estudianes ciezko wyczuc raczej 1 6/10

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Quote
Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]STEFANOVIC i ZOROSKI dwaj czolowi zawodnicy Zeleznika nie zagraja z Hapoelem.
Mimo wszytsko powinna byc 1 ale zagram lekko 7/10.
Estudianes ciezko wyczuc raczej 1 6/10[/qb]
Spoko bałkani zawsze strasza a potem i tak wszyscy graja

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]STEFANOVIC i ZOROSKI dwaj czolowi zawodnicy Zeleznika nie zagraja z Hapoelem.
Mimo wszytsko powinna byc 1 ale zagram lekko 7/10.
Estudianes ciezko wyczuc raczej 1 6/10[/qb]
Spoko bałkani zawsze strasza a potem i tak wszyscy graja[/qb]
i tu sie z toba zgadzam w 100%
****a ile razy pisali ze ktos nie bedzie gral a potem rzuca 25 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zdecydowanie również stawiam na taka parkę finałowo Estudiantes - Zeleznik, bo inaczaj byc nie moze, poza tym to juz nie ten sam Real co kiedyś .... z Żydkami różnie to bywa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
stefanowic ma śrebnią 3 punkty a zaroski już nie grał w rewanżu z badaloną więc chyba nie jest to poważne osłabienie o ile wogóle ci gracze nie wyjdą na parkiet

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
dzisiaj w ofercie mecz towarzyski kobiet i co wy na to? kursy z profka
N21 Czechy-USA 2.96 17 1.36 2.52 1.26
Amerykanki dwukrotnie wygrały z naszmi paniami i chyba teraz pora ograc Czeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb]dzisiaj w ofercie mecz towarzyski kobiet i co wy na to? kursy z profka
N21 Czechy-USA 2.96 17 1.36 2.52 1.26
Amerykanki dwukrotnie wygrały z naszmi paniami i chyba teraz pora ograc Czeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ja tes wlasnie zauwazylem to zdarzenie i gram 2 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jak ktoś mówi że jak Addeco nie będzie w finale to będzie niespodzianka to mnie rozwala. Albo ten Real to już nie ten Real. Gdzie wy ludzie żyjecie. Real Będzie w finale na bank(wspomnicie moje słowa) i na 7/10 wygra dziś mecz.
A Żeleznik jest na pewno drużyną lepszą od Hapoelu który sobie w lidze słabo radzi.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
puszczal ktos w profie mecz zeleznika

na kuponie jest hapoel jerozolima ??

bo widze ze w gazetce profesjonalisci znow napisali tel aviv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a cos mi sie strona profa nie chce zaladowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
sebkos powiem tobie tylko tyle !!!!! nie wiem czy masz stacje TVE to hiszpanska stacja nie raz w nocy puszczaja mecze kosza ostanio puscili real-estudiantes i powiem tobie ze real wygral tylko dlatego zadecydowaly farciarskie rzuty za trzy pkt i koncowe straty zespolu adecco wiec mysle ze estudiantes beda chcieli wygrac za wszelka cene...a co do twojej wypowiedzi ze real bedzie w finale nie wykluczone ale pierwszy emczol wygra adecco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to myślicie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy świetne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze są słabe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Oryginalnie wysłał dorotak:
[qb]puszczal ktos w profie mecz zeleznika

na kuponie jest hapoel jerozolima ??

bo widze ze w gazetce profesjonalisci znow napisali tel aviv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a cos mi sie strona profa nie chce zaladowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
wszystko w porządku strona profka działa ładuje sie i jest Hapoel Jerozolima tak wiec przekretu nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]sebkos powiem tobie tylko tyle !!!!! nie wiem czy masz stacje TVE to hiszpanska stacja nie raz w nocy puszczaja mecze kosza ostanio puscili real-estudiantes i powiem tobie ze real wygral tylko dlatego zadecydowaly farciarskie rzuty za trzy pkt i koncowe straty zespolu adecco wiec mysle ze estudiantes beda chcieli wygrac za wszelka cene...a co do twojej wypowiedzi ze real bedzie w finale nie wykluczone ale pierwszy emczol wygra adecco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam[/qb]
Co to naczy za wszelką cenę. Stary - to Real bedzie chciał przegrać.Tak
Pożyjemy, zobaczymy. Ja nie twierdzę że tak się stanie ale jakoś Real mnie bardziej przekonuje na wyjazdach niż u siebie. A tak apropo - to Varese też chciało za wszelką cenę a mialo wynik I meczu idealny. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to myślicie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy świetne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze są słabe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
moze i masz racje bo tylko prof ten mecz wystawił nie bede chytry i odpuszcze ten mecz.Dla Ciebie sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]sebkos powiem tobie tylko tyle !!!!! nie wiem czy masz stacje TVE to hiszpanska stacja nie raz w nocy puszczaja mecze kosza ostanio puscili real-estudiantes i powiem tobie ze real wygral tylko dlatego zadecydowaly farciarskie rzuty za trzy pkt i koncowe straty zespolu adecco wiec mysle ze estudiantes beda chcieli wygrac za wszelka cene...a co do twojej wypowiedzi ze real bedzie w finale nie wykluczone ale pierwszy emczol wygra adecco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam[/qb]
Co to naczy za wszelką cenę. Stary - to Real bedzie chciał przegrać.Tak
Pożyjemy, zobaczymy. Ja nie twierdzę że tak się stanie ale jakoś Real mnie bardziej przekonuje na wyjazdach niż u siebie. A tak apropo - to Varese też chciało za wszelką cenę a mialo wynik I meczu idealny. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
wiesz nie porównuj varese do adecco miedzy tymi druzynami jest duza przepasc.........a co do varese z realem to dawalem rowniez 2 na real......ja juz zagralem adecco i to dla mnie pewniak mam nadzieje ze sie nie pomyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to myślicie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy świetne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze są słabe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Amerykanki nie przegrały meczu od przeszło 10 lat (ostatnia porażka z Brazylią podczas mistrzostw świata w Chinach daaaawno temu ... wśród rywalek brylowały wówczas najlepsze na świecie Hortencia i Magic Paula) i dziś też nie przegra. Sugerowanie się tym, że z naszymi nie wygrały 50 punktami nie ma wiekszego sensu - liczą się zwycięstwa i kontrolowanie gry. USA rozpoczęło dopiero tournee po Europie, zagrały zaraz po przylocie na nasz kontynent, a wcześniej zagrały jedynie dwa sparingi z Kubą, zespołem silniejszym od naszego aktualnie. Oba mecz zakończyły się rozgromieniem Kubanek przeszło 40 punktami. Dziś raczej podobnie nie będzie, ale nie wierzę, że dumne Amerykanki pozwolą gospodyniom na coś więcej niż honorową porażkę ...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to myślicie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy świetne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze są słabe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
moze i masz racje bo tylko prof ten mecz wystawił nie bede chytry i odpuszcze ten mecz.Dla Ciebie sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
tylko prof wystawił ten mecz bo to mecz czeszek, a prof ma kursy z czech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
trzeba bylo ogladac mecz Polska - Usa to byscie wiedzieli dlaczego nie wygraly USA 40oma punktami!
Doskonaly duet Bibrzycka + Dydek!! Dydek ostatnio zajebiscie gra w klubie i reprezentacji, nie ma slabszych meczy, wiec mysle ze nasze w obecnej formie roz****ly by Czeszki, ktore mimo ze zdobyly ME tez nie sa takie wspaniale (nasze tez w 2000 mialy ME i co? Olimpiada i papa)
Europejska koszykowka za slaba na USA. Pewna 2 !

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, alfa, 11kera11, rafal08, aker, kamel), 1,715 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1