"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
sebkos zwracam honor.........i zwracam moje 740 zl profesjonalowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za REAL.
Oczywiście z meczem Czeszek może trochę przesadziłem, ale dla takiego kursu nie warto było wchodzić w mecz towarzyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
I jeszcze jedno. Koszykówka to moja miłość.
Dla niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam wszystkich.
Dziś Euroliga - pięknie sie zapowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
sebkos zgadza sie koszykóka europejska ma swoje uroki no i ta andrenalina ale nie wiem jak długo to moje serce wytrzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
hapoel-reflex 1
real-eustudiantes 2
Ma ktoś jakieś wieści o kontuzjach?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Hapoel hopes to have a healthy leader in Doron Sheffer, who missed the team's Israeli League playoff loss on Sunday due to sickness

At the same time, Reflex is still without starting point guard Ivan Zoroski and has its star swingman, Reggie Freeman (12.3 ppg.), slowed by with a stress fracture in one foot

Reflex signed on Thursday shooting guard Tyrone Nesby (27, 198) who will replace injured Reggie Freeman in the Superleague of Serbia and Montenegro. Nesby played with Metis Varese this season averaging in 7 ULEB Cup games 22.9 minutes, 13.6 points and 2.4 rebounds. He played 17 games in the Italian League averaging 13.4 points before he was waived. Tyron Nesby played three seasons in the NBA, two with the LA Clippers and one with the Washington Wizards. He signed for Reflex for the reminder of the season, even though he won't be able to take part in the remaining ULEB Cup games (one game of the semifinal series against Hapoel and the final game in case that Reflex advances) nor the Adriatic League Final Four, where Freeman himself has decided to play despite his injury. 25 March 2004

Mysle ze Freeman wystapi nawet z kontuzja ciekawi mnie czy Sheffer zagra bo jesli nie to Happoel w zasadzie ma tylko 6 zwodnikow ale juz nie raz pokazywali w tym sezonie ze trudno ich zmeczyc.
H2H przemawia wyraznie na korzysc Jugoli 3-0. Zaroskiego godnie powinien zastapic Stefanovic. Pytanie tylko czy znow Reflex zagra tak fatalnie na tablicach mam nadzieje ze Ffriend i Askrabic tym razem nawiaza rownorzedna walke z Kozikoro i Awojobi. Na pewno nie dam na Zydkow mysle ze Reflex znow sie przeslizgnie do finalu a wynik bedzie oscylowal wokol remisu.

5/10 na na Reflex ... prof 2.68

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Real - Estudianes ... Estudianes bez Reyesa wiec raczej pewne 1 ale nalezy pamietac ze Real ma zapas pkt z pierwszego meczu

Real 6/10 ... prof 1.54

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
a więc
reflex 2
real 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jakiś tenis najlepiej na petrovą lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jakiś tenis najlepiej na petrovą lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału![/qb]
w toto nie ma handi na urlepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jest w gb bodajze.....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał dennis:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jakiś tenis najlepiej na petrovą lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału![/qb]
w toto nie ma handi na urlepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jest w gb bodajze.....[/qb]
w unibecie tez nieraz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
ale kurs na reflex w toto 2,7 kusi!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ja nie zmieniam zdania:
Finał - Real Madryt-Reflex Belgrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zgadza się - za taki kurs to naprawdę warto grać Reflex - to jest chyba typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
expekt daje na reflex 3,55
handi (+7,0) 1,85

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
3,55 wowwwwwwwwww <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
Quote
Oryginalnie wysłał jaaa:
[qb]expekt daje na reflex 3,55
handi (+7,0) 1,85[/qb]
już 2,95
handi (+6,5) 1,85

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał jaaa:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jaaa:
[qb]expekt daje na reflex 3,55
handi (+7,0) 1,85[/qb]
już 2,95
handi (+6,5) 1,85[/qb]
Niezly kurs wracam do mu i mysle ze kurs bedzie w okolicach 1,7-1,90 a tu 3,55 a teraz 2,95 a nie mowiac o handicapie 6,5 to dla mnie juz naprawde doskonala okazja do zagrania. W pierwszym meczu prowadzili nawet 8pkt przez moment wiec dzis moga wygrac po raz 4 z Zydkami.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Hapoel Jerusalem BC Reflex Zeleznik
79 76
FINAL

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
dobrze że dałem +6

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1