|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
sebkos zwracam honor.........i zwracam moje 740 zl profesjonalowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za REAL. Oczywiście z meczem Czeszek może trochę przesadziłem, ale dla takiego kursu nie warto było wchodzić w mecz towarzyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
I jeszcze jedno. Koszykówka to moja miłość. Dla niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam wszystkich. Dziś Euroliga - pięknie sie zapowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
sebkos zgadza sie koszykóka europejska ma swoje uroki no i ta andrenalina ale nie wiem jak długo to moje serce wytrzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
hapoel-reflex 1 real-eustudiantes 2 Ma ktoś jakieś wieści o kontuzjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Hapoel hopes to have a healthy leader in Doron Sheffer, who missed the team's Israeli League playoff loss on Sunday due to sickness
At the same time, Reflex is still without starting point guard Ivan Zoroski and has its star swingman, Reggie Freeman (12.3 ppg.), slowed by with a stress fracture in one foot
Reflex signed on Thursday shooting guard Tyrone Nesby (27, 198) who will replace injured Reggie Freeman in the Superleague of Serbia and Montenegro. Nesby played with Metis Varese this season averaging in 7 ULEB Cup games 22.9 minutes, 13.6 points and 2.4 rebounds. He played 17 games in the Italian League averaging 13.4 points before he was waived. Tyron Nesby played three seasons in the NBA, two with the LA Clippers and one with the Washington Wizards. He signed for Reflex for the reminder of the season, even though he won't be able to take part in the remaining ULEB Cup games (one game of the semifinal series against Hapoel and the final game in case that Reflex advances) nor the Adriatic League Final Four, where Freeman himself has decided to play despite his injury. 25 March 2004
Mysle ze Freeman wystapi nawet z kontuzja ciekawi mnie czy Sheffer zagra bo jesli nie to Happoel w zasadzie ma tylko 6 zwodnikow ale juz nie raz pokazywali w tym sezonie ze trudno ich zmeczyc. H2H przemawia wyraznie na korzysc Jugoli 3-0. Zaroskiego godnie powinien zastapic Stefanovic. Pytanie tylko czy znow Reflex zagra tak fatalnie na tablicach mam nadzieje ze Ffriend i Askrabic tym razem nawiaza rownorzedna walke z Kozikoro i Awojobi. Na pewno nie dam na Zydkow mysle ze Reflex znow sie przeslizgnie do finalu a wynik bedzie oscylowal wokol remisu.
5/10 na na Reflex ... prof 2.68
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Real - Estudianes ... Estudianes bez Reyesa wiec raczej pewne 1 ale nalezy pamietac ze Real ma zapas pkt z pierwszego meczu
Real 6/10 ... prof 1.54
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
a więc reflex 2 real 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jakiś tenis najlepiej na petrovą lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jakiś tenis najlepiej na petrovą lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału![/qb] w toto nie ma handi na urlepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jest w gb bodajze.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał dennis: [qb] Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jakiś tenis najlepiej na petrovą lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału![/qb] w toto nie ma handi na urlepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jest w gb bodajze.....[/qb] w unibecie tez nieraz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
ale kurs na reflex w toto 2,7 kusi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ja nie zmieniam zdania: Finał - Real Madryt-Reflex Belgrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zgadza się - za taki kurs to naprawdę warto grać Reflex - to jest chyba typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139 |
expekt daje na reflex 3,55 handi (+7,0) 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
3,55 wowwwwwwwwww <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139 |
Oryginalnie wysłał jaaa: [qb]expekt daje na reflex 3,55 handi (+7,0) 1,85[/qb] już 2,95 handi (+6,5) 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał jaaa: [qb] Oryginalnie wysłał jaaa: [qb]expekt daje na reflex 3,55 handi (+7,0) 1,85[/qb] już 2,95 handi (+6,5) 1,85[/qb] Niezly kurs wracam do mu i mysle ze kurs bedzie w okolicach 1,7-1,90 a tu 3,55 a teraz 2,95 a nie mowiac o handicapie 6,5 to dla mnie juz naprawde doskonala okazja do zagrania. W pierwszym meczu prowadzili nawet 8pkt przez moment wiec dzis moga wygrac po raz 4 z Zydkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Hapoel Jerusalem BC Reflex Zeleznik 79 76 FINAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|