|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
lupus (22:03) graty Bzyku (22:04) dzięki lupus (22:04) ale 20% moje Bzyku (22:04) Nie ma sprawy, lubię Cię, jesteś fajny kumpel.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
BUHAHAHAHA ... uważaj, żebym nie wkleił mojej prawdziwej odpowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
gratki Bzyku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
No i odpadłem  przez to, że się nie znam na koszykówce. Moim zdaniem bez sensu jest to, że podane typy muszą być chociaż z dwóch dyscyplin. Ja znam się najlepiej na piłce kopanej i ostatnio tylko ją obstawiam i dużo łatwiej byłoby mi trafić 4/5 tylko z piłki nożnej niż dodawać jeszcze jakiś typ na odwal się. Do tego proponowałbym przedłużyć tury w następnych edycjach do tygodnia, bo czasami po prostu nie ma co grać. Gratulacje Bzyku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Będzie jeszcze jedna runda  Bzyku i Lupus awansowali dalej  jeszcze ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku (16-09-2007 23:06) staraj się - chcę z tobą grać w finale  Lupus (16-09-2007 23:06) nie mam szans  Bzyku (16-09-2007 23:06) zobaczysz... Bzyku (16-09-2007 23:06) założymy się - jak awansujesz, to oddajesz mi pół wygranej  Lupus (16-09-2007 23:06) Ok, zakład stoi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe o 23 to ja juz bylem z dala od kompa, poza tym nie uzywam polskich znakow  Przepis z dwoma dyscyplinami mi sie podoba, choc w II turze tez walnalem na pale ta pilke z meksyku i oczywiscie wtopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Przypominam że kto nie podsumuje swoich typów do 12 godizny nie dostanie nagród za miejsca 3-8
Last edited by $t$; 18/09/2007 15:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Rozumiem, że wyniki wszystkie do "szefostwa:)" wyślesz po zakończeniu całego turnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Przypominam że kto nie podsumuje swoich typów do 12 godizny nie dostanie nagród za miejsca 3-8 A napisałeś gdzieś wcześniej, że przypominasz? Dużo osób jest w pracy albo w szkole więc proponuje przedłużyć do do końca dnia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Przypominam że kto nie podsumuje swoich typów do 12 godizny nie dostanie nagród za miejsca 3-8 A napisałeś gdzieś wcześniej, że przypominasz? Dużo osób jest w pracy albo w szkole więc proponuje przedłużyć do do końca dnia.  punkt 11.. https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1572912&page=1#Post1572912wiadomo cos o drugiej edycji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
yaaho, ok ale np. w pierwszej turze bylo jasno zaznaczone, ze wyniki podaja TYLKO osoby ktore uzyskaly minimum... wiec mozna bylo pomyslec, ze to samo tyczy sie II tury... nie do konca ta kwestia zostala sprecyzowana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Gratulacje dla Bzyka i Lupusa :)wielkich finalistów i podziękowania dla organizatora $t$ i firmy betgun  Czekam z niecierpliwością na kolejny konkurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Ale w tej rundzie nie było już zaznaczone, że tylko te osoby co awansowały podają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
yaaho, ok ale np. w pierwszej turze bylo jasno zaznaczone, ze wyniki podaja TYLKO osoby ktore uzyskaly minimum... wiec mozna bylo pomyslec, ze to samo tyczy sie II tury... nie do konca ta kwestia zostala sprecyzowana... Dokładnie!! Ja tak myślałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
No wlasnie wazniejsze jest to co w regulaminie czy kto co mysli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho, ok ale np. w pierwszej turze bylo jasno zaznaczone, ze wyniki podaja TYLKO osoby ktore uzyskaly minimum... wiec mozna bylo pomyslec, ze to samo tyczy sie II tury... nie do konca ta kwestia zostala sprecyzowana... PRZEPRASZAM  rzeczywiscie, moj blad...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Dobra, nie było zaznaczone, że tylko te osoby które awansowały w tej rundzie mają podsumować typy, ale też nie zostało napisane, że przestaje obowiązywać to co w I rundzie. A jakoś w pierwszej próbie II rundy nikt nie napisał podsumowania, czyli nadal obowiązywał wymóg z I tury. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Dobra, nie było zaznaczone, że tylko te osoby które awansowały w tej rundzie mają podsumować typy, ale też nie zostało napisane, że przestaje obowiązywać to co w I rundzie. A jakoś w pierwszej próbie II rundy nikt nie napisał podsumowania, czyli nadal obowiązywał wymóg z I tury.  Czyli regulamin do kosza i gramy od nowa? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|