|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Czy ktoś już otrzymał nową kartę Netellera bo już zaczynam tracić nadzieje... na nią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
dostalem maila od nich:
"Your GlobeWallet© Prepaid Card is on its way and should arrive within 21 days. This card is provided to you by NETELLER, in conjunction with First Pay and Conister Trust Plc."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ja tak samo teraz czekamy na dostawe karty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
"We do apologize for the inconvenience we have already request the card provider to process the card for you they will assign a pin for your prepaid card once you received an email with the pin for the prepaid card you will get the card in 21 business days"
Taka odpowiedz dostalem od supportu, wynikaloby z tego ze najpierw dostajemy PIN mailem, dopiero pozniej karte w ciagu 21 dni.Wiec chyba na razie czekamy na PIN..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
PIN mailem?? To musi być pomyłka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
No ja dostalem pin mailem ale to jest automatyczny i trzeba go sobie zmienic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Widac jakis niefartowny jestem, bo zamawialem karte 1-go sierpnia, Ty Eska troche pozniej. Ty juz masz ten PIN, a ja wciaz czekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Widac jakis niefartowny jestem, bo zamawialem karte 1-go sierpnia, Ty Eska troche pozniej. Ty juz masz ten PIN, a ja wciaz czekam  Dziwne bo PIN dostałem 3 dni po zamowieniu karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
To faktycznie dziwne bo ja już 2 tygodnie czekam i ani karty ani PIN-u...,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
Witam,
Dzisiaj otrzymalem karte z netellera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
Witam,
Dzisiaj otrzymalem karte z netellera sprawdzałes ja? jak wyglada sprawa z prowizjami za wypłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Witam,
Dzisiaj otrzymalem karte z netellera sprawdzałes ja? jak wyglada sprawa z prowizjami za wypłaty? Wszystko na temat prowizji jest na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Kamilek, jesli mozna wiedziec to kiedy zamawiales karte i kiedy dostales pin do niej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14 |
a poc o wam ten amerykanski shit przecierz nalepiej wyplacac i wpalcac wlasnym kontem i kartą jest tyle szybszych dogodnych sposobów ladowania konta
czasy ortfelow mijaja
po co wam posrednicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
O wiec ja tez dzis dostalem przesylke o dziwo. Tyle ze nie mam PIN-u do karty wiec na razie mecze support zarowno Netellera jak i dostawcy karty. Sama karta jak to karta - Maestro z kodem CVV2, wiec bedzie mozna robic zakupy w necie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
a poc o wam ten amerykanski shit przecierz nalepiej wyplacac i wpalcac wlasnym kontem i kartą jest tyle szybszych dogodnych sposobów ladowania konta
czasy ortfelow mijaja
po co wam posrednicy To jest akurat kanadyjska firma a nie USA. I do tego wyplaca sie wygodniej ta ta karte i odrazu z bankomatu - anonimowo. A jak na konto ci przesylaja to wiadomo ze widac po wyciagach itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
jak mi nie chca wyslac pieniedzy do weryfikacji to co mam zrobic  ? czekam juz dlugo... bardzo dlugo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Ok, PIN juz mam, karte tez. Probowalem wyplacic kase z Netellera na karte, ale dostaje komunikat, ze karta jest nieaktywna pomimo ze na stronie dostawcy karty loguje sie normalnie. Mam nadzieje ze szybko to rozwiaza. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
A jaka jest oplata za wyplate z tej karty w euro z bankomatu w PL?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
jak mi nie chca wyslac pieniedzy do weryfikacji to co mam zrobic  ? czekam juz dlugo... bardzo dlugo... zawsze możesz zgłosić im problem i poprosić żeby zadzwonili do Ciebie może tak to przyśpieszysz..
|
|
|
Link skopiowany do schowka