Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Eska #1595409 16/09/2007 19:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Czy ktoś już otrzymał nową kartę Netellera bo już zaczynam tracić nadzieje... na nią frown

Bonus: Unibet
Vega1 #1596337 16/09/2007 23:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
dostalem maila od nich:

"Your GlobeWallet© Prepaid Card is on its way and should arrive within 21 days. This card is provided to you by NETELLER, in conjunction with First Pay and Conister Trust Plc."


Eska #1596661 17/09/2007 00:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
ja tak samo
teraz czekamy na dostawe karty

bukma #1597588 17/09/2007 03:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
"We do apologize for the inconvenience we have already request the card provider to process the card for you they will assign a pin for your prepaid card once you received an email with the pin for the prepaid card you will get the card in 21 business days"

Taka odpowiedz dostalem od supportu, wynikaloby z tego ze najpierw dostajemy PIN mailem, dopiero pozniej karte w ciagu 21 dni.Wiec chyba na razie czekamy na PIN..

SyKo #1597682 17/09/2007 03:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
PIN mailem?? To musi być pomyłka...

Vega1 #1597696 17/09/2007 03:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No ja dostalem pin mailem ale to jest automatyczny i trzeba go sobie zmienic

Eska #1597754 17/09/2007 04:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Widac jakis niefartowny jestem, bo zamawialem karte 1-go sierpnia, Ty Eska troche pozniej. Ty juz masz ten PIN, a ja wciaz czekam smile

SyKo #1597884 17/09/2007 05:00
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by SyKo
Widac jakis niefartowny jestem, bo zamawialem karte 1-go sierpnia, Ty Eska troche pozniej. Ty juz masz ten PIN, a ja wciaz czekam smile
Dziwne bo PIN dostałem 3 dni po zamowieniu karty.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
To faktycznie dziwne bo ja już 2 tygodnie czekam i ani karty ani PIN-u...,

Vega1 #1600303 18/09/2007 19:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
Witam,

Dzisiaj otrzymalem karte z netellera


kamilek #1600346 18/09/2007 19:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Originally Posted by kamilek
Witam,

Dzisiaj otrzymalem karte z netellera

sprawdzałes ja? jak wyglada sprawa z prowizjami za wypłaty?

Boomber #1600366 18/09/2007 19:45
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by Boomber
Originally Posted by kamilek
Witam,

Dzisiaj otrzymalem karte z netellera

sprawdzałes ja? jak wyglada sprawa z prowizjami za wypłaty?
Wszystko na temat prowizji jest na stronie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Kamilek, jesli mozna wiedziec to kiedy zamawiales karte i kiedy dostales pin do niej ?

SyKo #1600715 18/09/2007 22:14
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14
a poc o wam ten amerykanski shit przecierz nalepiej wyplacac i wpalcac wlasnym kontem i kartą jest tyle szybszych dogodnych sposobów ladowania konta

czasy ortfelow mijaja

po co wam posrednicy

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
O wiec ja tez dzis dostalem przesylke o dziwo. Tyle ze nie mam PIN-u do karty wiec na razie mecze support zarowno Netellera jak i dostawcy karty. Sama karta jak to karta - Maestro z kodem CVV2, wiec bedzie mozna robic zakupy w necie:)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by jacenty23
a poc o wam ten amerykanski shit przecierz nalepiej wyplacac i wpalcac wlasnym kontem i kartą jest tyle szybszych dogodnych sposobów ladowania konta

czasy ortfelow mijaja

po co wam posrednicy


To jest akurat kanadyjska firma a nie USA. I do tego wyplaca sie wygodniej ta ta karte i odrazu z bankomatu - anonimowo. A jak na konto ci przesylaja to wiadomo ze widac po wyciagach itd.

Eska #1601850 19/09/2007 03:43
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
jak mi nie chca wyslac pieniedzy do weryfikacji to co mam zrobic frown ?
czekam juz dlugo... bardzo dlugo...

rozmus #1602892 19/09/2007 06:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Ok, PIN juz mam, karte tez. Probowalem wyplacic kase z Netellera na karte, ale dostaje komunikat, ze karta jest nieaktywna pomimo ze na stronie dostawcy karty loguje sie normalnie. Mam nadzieje ze szybko to rozwiaza. Pozdr

SyKo #1603422 19/09/2007 20:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
A jaka jest oplata za wyplate z tej karty w euro z bankomatu w PL?

rozmus #1603441 19/09/2007 20:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by rozmus
jak mi nie chca wyslac pieniedzy do weryfikacji to co mam zrobic frown ?
czekam juz dlugo... bardzo dlugo...

zawsze możesz zgłosić im problem i poprosić żeby zadzwonili do Ciebie może tak to przyśpieszysz..

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1