Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#160277 29/06/2004 22:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
dzis w barcelonie odbylo sie losowanie grup pucharu ULEB..wsród druzyn grajacych w tych rozgrywkach jest tez nasz Śląsk Wrocław...........losowanie nie było dla nas zbyt łaskawe trafilismy na druzyny ktore jednak co badz prezentuja jakis poziom na europejskich parkietach.....slask zagra w grupie G z Lietuvos rytas Wilno(wicemistrz litwy), Pompea Neapol(cwiercfinalista włoch), Crvena Zvezda Belgrad(pólfinalista ligi adriatyckiej), Telekom Bonn(połfinalista niemiec),nie wiadomo kto jeszcze bedzie szóstą druzyna w grupie gdyz po zaproszeniu realu madryt do euroligi zwolnilo sie jedno miejsce i teraz szukaja druzyny ktora by zastapila koszykarzy z madrytu w tych rozgrywkach........
reszta grup
Grupa A: Debreczyn, Charleroi, Buducnost Podgorica, Gravelines Dunkierka, Alba Berlin PAOK Saloniki
Grupa B: BK Ventspils, EiffelTowers, Hemofarm Vrsac, Euphony Liege, Le Mans, ReingEnergie Kolonia
Grupa C: KK Zadar, Groningen, Telindus Oostende, Cholet, Auna Gran Canaria, Maroussi Ateny
Grupa D: Lukoil Academic Sofia, Dynamo Moskwa, Turk Telekom Ankara, Oregon Cantu, Reflex Belgrad, Aris Saloniki
Grupa E: Ovarense, Hapoel Jerozolima, Vojvodina Novi Sad, Metis Varese, Chalon, Pamesa Walencja
Grupa F: Kapfenberg, Darussafaka Stambuł, Pivovarna Lasko, GHP Bamberg, Makedonikos Kozani, Joventut Badalona
I LOVE THIS GAME............... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Wyjechales z tematem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))))))

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Wyjechales z tematem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))))))[/qb]
Mam inne zdanie.
Wiemy kto z kim bedzie grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,znajdzie sie teraz miejsce na info o poszczególnych drużynach przed rozgrywkami (mecze kontrolne,preseason),rotacjach zawodników,zmianach trenerów etc.
Jak zacznie sie Puchar IMHO jak znalazł,no i nie będą powtarząć sie ciągle posty typu "Czy trener Treviso ...Kijewski to ten sam Gienek czy zbieżność nazwisk ?"
Żartuję,ale IMO dobrze jak temat jest "ab ovo".

BTW Gy_Gy_Crav proszę Cię o opinię o kształcie "Parkietu" - tez wyjechałem z tematem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ("A propos...")

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
finał ULEB Cupodbędzie się 17 kwietnia. Faza rozgrywek grupowych potrwa od 9 listopada do 18 stycznia 2005 roku. Faza play off - mecz i rewanż - rozpocznie się 1 lutego. Spotkania 1/8 finału odbędą się 1 i 8 lutego, ćwierćfinały 1 i 8 marca, a półfinały 22 i 29 marca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
szóstą druzyna w naszej grupie bedzie benfica lizbona.....wedlug mnie beda to chlopcy do bicia.....ktorzy w ciagu ostatnich sezónów nie zajeli wyzszej pozycji w lidze portugalskiej niz 8..........

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Ja stwierdzam tylko jedno , Daichmann Śląsk bedzie zgarniał baty ... powtarzam Deichmann bo Śląsk we Wrocławiu jest tylko jeden ... piłkarski i nic tego nie zmieni. Koszykówka była od zawsze Zepterem Ideą czy teraz Deichmannem.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Witam!Dzis juz niestety nie mam czasu wiec swoje przemyslenia odnosnie spotkan postaram sie podac jutro rano!Mysle ze wspolnie cos zdzialamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Ja stwierdzam tylko jedno , Daichmann Śląsk bedzie zgarniał baty ... powtarzam Deichmann bo Śląsk we Wrocławiu jest tylko jeden ... piłkarski i nic tego nie zmieni. Koszykówka była od zawsze Zepterem Ideą czy teraz Deichmannem.

I Miedzianka też, i Miedzianka też przyjacielem Ślązeczka jest!!!!!!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
We wrocławiu Mahoric ma już dość śląska, a konkretnie działaczy. Podono rozważa odejście z klubu. Michel Watson w meczu z Benficą NA PEWNO nie zagra bo nabawił się kontuzji w meczu z Polonią. może i Śląsk jakimś cudem wygra, ale jak mu sie uda to nie wysoko, więc spokojnie można dać na jakies (+8) benfici

Dołączył: Mar 2002
Posty: 193
R
RVI Offline
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 193
zbytnio w koszu nie siedze ale poczatek sezonu dla Slaska lekko mowiac niezbyt udany. A betanwin na Befnice wystawili ponad @ 6 ?? Czy moglby ktos bardziej zorientowany w temacie przyblizyc to spotkanie i jego otoczke ?
pozdrawiam
RVI

Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
Wroble cwierkają, że Mahoric ma odejsc. Nie wiem, w klubie nie siedzę, ale to mogą byc tylko plotki. Watson na 99% nie będzie grał, ale to wcale nie znaczy, ze Sląsk tego meczu nie wygra. W meczu z Polonią Warszawa Watson grał krótko, nie trafił żadnego z 8 rzutów które oddał, więc sami możecie sobie odpowiedziec czy rzeczywiscie Sląsk bez niego nie moze pokonać Benfiki.
Moim zdaniem Polonia jest o klasę lepsza od portugalczyków, dlatego faworytem bedą wrocławianie, ale tak na prawdę ciężko spodziewac się czegoś pewnego po tej drużynie. Wiekszosc to młodzi zawodnicy, ktorzy jak będą mieli dzien rozniosą Benfice, a jak gorszy to bedzie męczarnia. Pamiętacie jak to kazdy mowil przed meczem na Litwie, ze Śląsk dostanie baty (ja tez tak twierdzilem), a mecz okazał się do konca wyrownany i kto wie co by bylo gdyby nie glupia stara Skiby.
Takze podsumowując nie oplaca sie stawiac na Śląsk (b&w 1,05), moim zdaniem Śląsk wygra, ale iloma punktami tego nie wie nikt (ale ja stawiam w granicach 5-15 pkt)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
D
member
member
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
PIVOVARNA LASKO w Centerbecie 2,0!!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
D
member
member
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
z rekomendacji dobrego znajomego i zarazem dobrego typera uleb lietuvos warte uwagi.w cb jest 2,6...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
Wreszcie ULEB!!!!!!!
Tamten tydzień był niezły!! +350zł!!
Teraz proponuję i napewno zagram
ARIS 1,30(STS) ALBA 1,35 (STS) BADALONA 1,15(STS) CANTU 1,15(STS) to myślę że grubo!!
A do systemu jak będzie handicap w TOTO MIXIE na Benfice, a także Pivovarna i Koln centralne 2!!!
Co o tym sądzicie???
Pozdrowienia!!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
Ślicznie jest (+11) Benfica za 1.90 w TOTO MIXIE myślę że warte zagrania!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
To już rruga kolejka. Coś już wiadomo o formie zespołów - ligi w pełni i pierwsza kolejka coś już pokazała - na co kogo stać! Dobrymi typami na tą kolejkę wydają sie być:
1. Aris Saloniki (pokonał w pierwszym meczu na gorącym terenie Lukoil) z Turk Telekom (Turcy cudem doprowadzili do dogrywki z Reflexem a w lidze b.blado).
2. Ventspils (w sumie łatwe zwycięstwo z liderem francuckiej ligi Le Mans) gra ze słabym Nijmegen (klęska w Kolonii, słobo w lidze).
3. Varese (zwycięstwo niby dopiero po dogrywce z Sintrą na wyjeździe, ale teraz w niedzilę odprawili u siebie Benetton 94-90). Goście niemiłosiernie męczyli sie ze słabym Ovarense a w lidze też nie najlepiej. Włosi u siebie z Francyzami nie przegrywają>
4. Hapoel Jerozolima - jedynym przeciw będzie pewnie słaby kurs.
UWAGA na Spirou - może to być jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek - bardzo możliwe zwycięstwo w Budocnosti.
Pozdrawiam!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
No a Lietuvos +6 za 1.90 także warte uwagi!!!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
To już rruga kolejka. Coś już wiadomo o formie zespołów - ligi w pełni i pierwsza kolejka coś już pokazała - na co kogo stać! Dobrymi typami na tą kolejkę wydają sie być:
1. Aris Saloniki (pokonał w pierwszym meczu na gorącym terenie Lukoil) z Turk Telekom (Turcy cudem doprowadzili do dogrywki z Reflexem a w lidze b.blado).
2. Ventspils (w sumie łatwe zwycięstwo z liderem francuckiej ligi Le Mans) gra ze słabym Nijmegen (klęska w Kolonii, słobo w lidze).
3. Varese (zwycięstwo niby dopiero po dogrywce z Sintrą na wyjeździe, ale teraz w niedzilę odprawili u siebie Benetton 94-90). Goście niemiłosiernie męczyli sie ze słabym Ovarense a w lidze też nie najlepiej. Włosi u siebie z Francyzami nie przegrywają>
4. Hapoel Jerozolima - jedynym przeciw będzie pewnie słaby kurs.
UWAGA na Spirou - może to być jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek - bardzo możliwe zwycięstwo w Budocnosti.
Pozdrawiam!!

ty mi tu lepiej na lacza wejdz hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ja dzis widze to tak :

Debrecen-Berlin 2 1.45
Nijmegen-Ventspils 2 1.32
Aris-Turk Telekom 1 1.24
Darussafaka-Lasko 2 1.76

i raczej:

Dunkerque-PAOK 1 1.91
Zadar-Maroussi 2 2.00
Cholet-Las Palmas 1 1.76
Bamberg-Kozani 1 1.66

z niespodzianek:

Podgor.-Charleroi 2 3.10
Bonn-CZ Belgrad 2 2.36
Le Mans-Vrsac 2 2.68

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
D
member
member
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
dynamo moscow w profie 1,8!! a w betako(juz dawno tu nie bylem)nawet 1,85!!zagralem w profie i polaczylem z nozna kwal.ME<21 1sze polowy niemcy-polska 1 1,85 i macedonia-czechy-2 2,05

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1