Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#16031 05/02/2002 03:49
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
To mój pierwszy raz tutaj. Może coś nie wyjść, ale raz sie wygrywa a drugim razem ciebie dymają. Moja rada na kase - podwajanie. Stawiać na góra 3 mecze tak aby kasa wzrosła dwukrotnie. :eek:
Kolejna rada - CELTIC GLASGOW ten sezon jak i poprzedni należą do nich. Chociaż ostatnio mnie zawiedli remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale wierze w tych chłopaków (pozatym potrzebuje pilnie kasy)
Moje osiągnięcie pomijając wieksze wygrane - trafienie 16 meczy na 1 kuponie 2zł=102zł w sts.
chyba sie rozpisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#16032 05/02/2002 04:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ja tez ostatnio na Celticu sie przejechalem ale mam nadzieje ze to 3 i ostatni raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


SLAV

#16033 05/02/2002 04:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Prezesie drogi, wez pod uwage pozycje Celticu- maja kilkanascie punktow przewagi na Rangersami, ktorzy maja kilkanascie punktow przewagi nad trzecim Livingstone, ktore..... W kazdym badz razie graja w lidze o marchewke, no chyba ze graja przed wlasna publicznoscia. W Scott Prem sa druzyny, gdzie leca na gembe managerowie a nawet cale rady nadzorcze, bo cienko im idzie a to jest niezla mobilizacja zeby wygrac nawet z samym Celtikiem. Niektore mecze moga sobie odpuscic. Ja po przejebaniu ladnego grosza na glupim man utd postanowilem nie grac po kursach nizszych niz 1,70, ostatnio odbieglem od tej zasady i znowu dostalem po dupsku, a szkoda bo mi taki ladny rozpis wchodzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jesli grac mecze w ten sposob o ktorym napisales, to ja wole grac singlami- tam tez jest kilka takich rodzynkow w tygodniu (oczywiscie po wnikliwej analizie) ktore mozna wyskubac z tego ciasta oferowanego nam przez bukow.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#16034 05/02/2002 04:40
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
czy ktos z was zyje tylko z zakladów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#16035 05/02/2002 05:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
jak zobaczysz jakim samochodem podjeżdżam na aleje do STS'u to znajdziesz odpowiedz na post powyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS:kojarzysz mnie z Tomaszowa Maz ?! Nawet jeśli nie,to fajnie będzie mieć w końcu jakiegoś ziomka na tym forum.

[Linked Image]
DJ SOSNA
www.djsosna.prv.pl [djsosna.prv.pl]

#16036 05/02/2002 05:30
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał PrezesBudek:
[qb]Moje osiągnięcie - trafienie 16 meczy na 1 kuponie 2zł=102zł w sts.
[/qb]

ja combosy stawiam dla rozrywki.
Z najnowszych dziejów,mogę przytoczyć trafienie całej kolejki Bundesligi (26-17.01.02) z 2zł wpadło 176zł.
Jak się umówimy kiedyś na piwko w NO.1 albo w N.Porcie to pokaże ci scan kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wciąż nie mogę uwierzyć że w końcu trafił tutaj ktoś z Tomaszowa Maz.[Linked Image] [Linked Image]

#16037 21/02/2002 18:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
moje typy na weekend
bohemias - monghan 1
innsbruck - bregenz 1
anderlecht - aalst 1
heerenven - fortuna 1
fc porto - beia mar 1
sparta - opava 1
adberen - celtic 2
stawka 50 zł
kurs 5.73
zakładana wygrana = 257.90
co wy na to? :zobacz:

#16038 21/02/2002 18:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
spoko tylko za duzo meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1