|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
od 10 dni staram sie skontaktowac z supportem MB i nawet raz nie raczyli odpisac...jaja sobie robia? Konto w MB mam od kilku lat....i cholera wie gdzie sie podzialo ponad 1000$!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
bizkit daruj sobie te smieszne maile z centrum wiadomosci ja czekalem ponad 3tyg na odpowiedz i nic... musisz zadzwonic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
nie tylko z centrum wiadomosci wysylam ale pod [email protected] i tez bez odpowiedzi. Zglosilem reklamacje i tak samo dupa... pod ktory numer proponujesz dzwonic? Międzynarodowy: +44 870 383 0232 Wielka Brytania: 0905 848 0011 (koszt 25p/min.) Dzwonil juz ktos do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
od 10 dni staram sie skontaktowac z supportem MB i nawet raz nie raczyli odpisac...jaja sobie robia? Konto w MB mam od kilku lat....i cholera wie gdzie sie podzialo ponad 1000$!!! Pani Michalina z supportu na tipsy wzięła  Dzwoń, i poproś polskiego operatora. Niestety, gdyby nie kontakt z MB to firma byłaby na "5"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Da sie odzyskac jakos haslo do moneybookers w sytuacji gdy ktos wlamal mi sie na skrzynke pocztowa i zmienil haslo ? Tak wiec nie mam hasla do mb i nie mam hasla do skrzynki pocztowej zarejestrowanej w mb ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
nie. chyba że z supportem ... ale do tego czasu złodziej już z MB zrobi użytek :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
dzwoń do nich niech blokuja wszystko,konto itp,i potem powoli wyjasniaj,skany wysylaj itp.mi sie to nie trafilo bo z tego gówna nie korzystam,jedynie z netellera.
Jak już kiedys pisałem,jak często widzicie na forum post z włamem na moneybookers a jak często z włamem na neteller?...no właśnie
Który support jest użyteczny a który to gniot?...no właśnie...
Także pozostaje mi tlyko jeszcez raz powtórzyć -przesiadka z MB Na nateller to bardzo rozsądna opcja,zwłaszcza jak ktoś gra mocno i ma dużo do stracenia.Ja nie gram mocno,rozrywkowo,ale jednak cenie sobie bezpieczeństwo z hajsem,a MB to jak widać dziecinada do okradnięcia,więc lepiej ich unikać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no zadzwonilem do nich i w ciagu dwoch godzin babka ma mi wyjasnic sytuacje...cale 14 pln zaplacilem za rozmowe:) ale w gre wchodzi kupa kasy wiec mam nadzieje ze bylo warto:) jednak ten moj angielskie nie jest taki zly:) chociaz babeczka po drugiej stronie tez nie byla jaka rewelacyjna:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
szybciorem po telefonie odpisali:) tylko ze teraz bede sie musial z betedem mordowac wedlug tego co mi napisali....ja pier@#$
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14 |
Witam Wiem, że na forum jest zakaz wymian i dobrze o tym widziałem, ale myślałem, że się wymieniam z bardzo, bardzo uczciwą osobą. Jednak, że wymiany również odbywają się poza forum chciałbym abyście nikomu nie ufali, nawet osobą zweryfikowanym u Kanciastego lub z osobami, które mają na konie dużo wymian. Ja dzisiaj potrzebowałem na "gwałt" gotówki na inteligo i wymieniłem się z niby zaufanym userem 210689r o numerze gadu: 2775789Treść rozmowy 2775789 13:51:12
jestem
Marcin 16:12:16
mam prośbę, czy byś kupił ode mnie kasę na MB, bo nie mam co z nią zrobić
2775789 17:41:50
siema
Marcin 17:41:56
witam
2775789 17:42:05
;)
2775789 17:42:07
nareszcie :PP
Marcin 17:42:25
Ty chyba na mecz.pl skupowałeś kasę?
2775789 17:42:37
tak :)
Marcin 17:42:52
183.99zł chcesz?
Marcin 17:42:58
w zamiam za inteligo?
2775789 17:43:32
moge wziac
2775789 17:43:37
jak Cie zapisac ?
Marcin 17:43:39
wpłacasz pierwszy, ja dostaje od razu wpłacam na MB
2775789 17:43:54
jestes zweryfikowany /
Marcin 17:43:58
Marcin-Odra, administrator forum.buk*******.com
Marcin 17:44:03
nie, jestem adminem forum
2775789 17:44:14
to co :]
Marcin 17:44:27
hehe, możesz mi zaufać
Marcin 17:44:43
możesz porównać nr gadu, mam w profilu
Marcin 17:44:53
żeby nie było, że się pod niego podszywam
2775789 17:45:00
heh
2775789 17:45:02
mi tez mozesz zaufac ;]
2775789 17:45:08
zweryfikowany jestem
Marcin 17:45:25
ale nie ma już możliwości wymian na forum mecz.pl
2775789 17:45:32
to co ?
2775789 17:45:38
stnieje*
2775789 17:45:40
istnieje*
Marcin 17:45:54
z tego co widziałem, jest zablokowany temat
Marcin 17:46:14
więc w przypadku oszustwa nie będę mógł się nigdzie odwołać
Marcin 17:46:58
za 10 min muszę wyjść, dlatego chce szybko sprawe załatwić
2775789 17:47:20
ja tez, z racji tego iz jestem zweryfikowany nie wplacam 1, nie po to sie weryfikowalem
Marcin 17:47:21
w dziale kupię/sprzedam/zamienie napisałem ogłoszenie, że chce kase sprzedać
Marcin 17:47:36
a długo się weryfikuje?
Marcin 17:47:45
daj link gdzie moge się zweryfikować
Moneybookers 17:48:45
u kanciastego
Moneybookers 17:49:09
210689r
Moneybookers 17:49:16
nie to :P
Marcin 17:49:31
fuck, dobra daj ten e-mail
Marcin 17:49:35
bo nie mam czasu
Moneybookers 17:50:19
[email protected]
Marcin 17:50:36
50102055581111157740****** Marcin ****** w między czasie może się logować
Moneybookers 17:50:44
juz sie loguje
Moneybookers 17:52:05
juz logniety jestem i wypelniam pola
Marcin 17:52:13
184.13 masz na koncie
Moneybookers 17:52:34
yhy mam
Marcin 17:54:44
i jak, przelewasz?
Marcin 18:06:43
jesteś?
Marcin 18:16:01
kasa mi jest potrzebna do godz. 20:00, więc nie chciałbym aby musiał pisać do osób takich jak Conrad, czy Kanciastego Jeżeli macie dane personale od tej osoby prosiłbym o pomoc i wysłanie na PW. Również ostrzegam, żeby nikomu nie ufać, bo nawet pewne osoby na forum to oszuści. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
odda ci po paru dniach hahaha :D:D oj ludzie ludzie
potrzebowales gotowki to wplac sobie sam, a nie masz 20 kont MB na nie swoje dane i przez konto bankowe nie wplacisz bo ci mb blokna
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14 |
Spoko, mądry polak po fakcie :/
Dajcie na PW sprawdzone dane tego koleszki, zrobie mu niespodziankę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
już pisałem, żeby zbanować tego jebanego debila
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14 |
Dobra, po kilkunastu minutach odezwał się i stwierdził, że z ING wysłał mi kasę. Zobaczymy czy jutro będę miał czasu.
PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
odda ci po paru dniach hahaha :D:D oj ludzie ludzie
potrzebowales gotowki to wplac sobie sam, a nie masz 20 kont MB na nie swoje dane i przez konto bankowe nie wplacisz bo ci mb blokna Sytuacja byla odwortna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Zablokowali mi dzisiaj po po południu konto z względu na artykuł 3.2 możecie mnie oświecić o co chodzi i jak to konto odblokować by wypłacić kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie zablokowali. Nadal rozsyłane są fałszywe maile z adresu [email protected]. Ja po wczorajszym dziś dostałem jednego identycznego, i drugiego ze zmienionym tematem. Na pierwszy rzut oka wygląda to na phishing, choć ten link, który każą klikać prowadzi do nieistniejącej strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
tak moge sie zalogować a jeśli to fałszywe to kto to rozsyła i po co? A co na to Moneybookers,no adresy mailowe ktoś ma!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|