|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Kacpro a powiedz mi czemu masz o nich taka opinie??Ja nigdy nie mialem z nimi problemow,jesli nawiazujesz do live i do tych pomylek na under i overy to nie ma nic do rzeczy,kazdy buk ma w swoim regulaminie ze ma prawo cos takeigo anulowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
ale nie każdy to robi.Do tego limity itp.To nie tylko moja opinia.A co do live to nie mozna napisać "tylko" bo to co oni zrobili to skandal /złodziejstwo i nie ma co tego tłumaczyc regulaminem,bo jakby wszystko tak tłumaczyć to na dobrą sprawe każdy bukmacher każdego mógłby puścić z torbami z powodu "palpable errors"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ja uwazam, ze buk (podobnie jak 10bet) dla graczy ktorzy graja do 50E jest zajebisty (znakomity live, mnostwo zakladow, outrightsy -naprawde perelki!, w miare szybkie wyplaty), powyzej zaczynaja sie problemy (w 10bet na koszykowke do potwierdzenia brali u mnie juz zaklady za 15E), tutaj nie doczekalem sie podobnej sytuacji bo jak tylko dostalem bonus to obrocilem i wyplacilem, i od tamtej pory nie widze powodu do wplacania
zeby otrzymac bonus trzeba najpierw zagrac 3x (? tak bylo w hiszpanskim) bonusem po kursie 2.0 czyli wplacasz - stawiasz 100E - przegrywasz - nie dostajesz bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Wpłacasz 100 i to jest tzw. kwalifikujący się depozyt. Jak wpiszesz kod aktywujący masz 90 dni na obrót. Możesz zagrać 10 kuponów po 10 Euro (musisz tylko zmieścić się w 90 dniach). Nawet jak przegrasz to spełniasz warunki bonusa i go dostaniesz. Obrót to 3xdepozyt i 3xbonus (w ciągu tych 90 dni po kursach wyższych niż 2.0) z tym że te 10 kuponów po 10 zagrane by dostać bonus też się liczą więc praktycznie zostaje do zagrania za 500 np Euro. Tak na marginesie. Dla mnie ciekawa propozycja. Napewno warto mieć tu konto. Taka jest moja opinia i mam nadzieję, że się nie zmieni  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Szkoda, że tak długo rozliczają np. niemiecki hokej dzisiaj. Ale generalnie wszystko OK, dobre kursy, duża ilość zakładów live + video, szybkie wypłaty, live chat w jeżyku polskim. Praktycznie wyrasta powoli ten buk na lidera. Jeszcze nie dotknęły mnie limity ani inne nieprzyjemności, ale jak dotychczas jestem niezwykle zaskoczony. Powrót po latach, ale widać, że sporo się zmieniło ma plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Dzisiaj po jednej godzince czekania z ranka sprawnie wypłacili na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
Czy ktos mi moze potwierdzic ze jak sie np. dzisiaj zarejestruje to sie zalapie na ten bonus 100% czy to jest dla osob ktore juz mialy tam konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
zacząłem u nich przygodę , jak na razie same plusy , bardzo szybki sprawny po Polsku support.Bardzo szeroka oferta, przyzwoite kursy , myślę jak będą prowadzić tak kampanię to zostawią parę firm w tyle , szczególnie tych bardzo rozreklamowanych - moim zdaniem bardzo intensywnie wbijają się na rynek polski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
kuzwa :/ wyslalem wczoraj skany dokumentów tozsamosciowych by moc grac bonusem i ne doszly :/ dzis wyslalem ponownie i tez nie doszly... uzywam skrzynki pocztowej z tlen.pl załączniki dodalem i wyslalem pod własciwy adres... nie wiem co jest :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
Panowei to jest wplacamy zakladamy 100 zl
zeby dostac bonus pozniej musimy zrobic tak: wplacic 100zl wpisac kod otrzymany w meilu w rejestraci zagrac za 100 zl ( nie trzeb odrazu za cale mozna np 10x10 zl lecz kurs łaczny musi byc powyzej2.00)
potem na konto nasze trafia druga 100 ktora najprosdciej rzecz biorac musi obrócic 6 razy po kursie >2.00
jesli jestemw bledzie prosze napiszcie skorygujcie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Masz rację, tylko tuż po obrocie i zagraniu za swój depozyt aby bonus był dostępny należy zweryfikować swoją tożsamość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
ja jzu weryfikuje wyslalem skan dokumentu i czekam 24 h na ich zatwierdzenie takmi napisali :)i kazdemu tak polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
kuzwa :/ wyslalem wczoraj skany dokumentów tozsamosciowych by moc grac bonusem i ne doszly :/ dzis wyslalem ponownie i tez nie doszly... uzywam skrzynki pocztowej z tlen.pl załączniki dodalem i wyslalem pod własciwy adres... nie wiem co jest :/ zagadaj może do nich na live czacie- u mnie poszło bardzo sprawnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
panowei nie mialem stycznosci jeszcze z tym bukmacherem az od wczorja ale z tego co zauwazylem juz wciagu tych 24 h to wprost profesjonalny bukmacher, bonus ekstra obrot pisze czarno na bialym ile zostaje support ekstra i telefon polski i czat i email szybkie -cudo bukmacher. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
panowei nie mialem stycznosci jeszcze z tym bukmacherem az od wczorja ale z tego co zauwazylem juz wciagu tych 24 h to wprost profesjonalny bukmacher, bonus ekstra obrot pisze czarno na bialym ile zostaje support ekstra i telefon polski i czat i email szybkie -cudo bukmacher. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
kuzwa :/ wyslalem wczoraj skany dokumentów tozsamosciowych by moc grac bonusem i ne doszly :/ dzis wyslalem ponownie i tez nie doszly... uzywam skrzynki pocztowej z tlen.pl załączniki dodalem i wyslalem pod własciwy adres... nie wiem co jest :/ zagadaj może do nich na live czacie- u mnie poszło bardzo sprawnie no rozmawialem na live czacie , po prostu męczyłem ich i wczoraj wieczorem dostalem potwierdzene że doszły skany , teraz czekam na potwierdzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
uwazajcie tylko, by nie wpasc w jakies sidlo na live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|