Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
#160685 17/11/2004 15:40
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Na dziś ciekawie wygląda mecz:

Olympiacos Pireus (GRE) - Prokom Trefl Sopot (POL), typ: handicap Prokom (+9,0); kurs 1,90 Toto-Mix; 3,5 U

Analiza:
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=2 [mecz.org]

Pozdrowienia

Bonus: Unibet
#160686 17/11/2004 17:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
EFES PILSEN-CIBONA H(0-8) 2....
SCAVOLINI P.-BARCELONA H(3-0) 1......
FRANKFURT-PAU ORTHEZ H(4-0) 2....
UNICAJA-ULKER H(0-6) 2....
CSKA M-TAU CERAMICA H(0-8) 2....
zamiast hcp na pau daje na frankfurt jednak
FRANKFURT-PAU ORTHEZ H(4-0) 1....
pozdro

#160687 17/11/2004 20:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
Krajan - jak dla mnie handi 6-7 na OPEL jest OK. PHAU jedzie osłabione (min Drozdov) . Wygrana niemców na 60 %, a z Handi na 95%. Za 3.33 można zaryzykować.A do dubla dodać Prokom ))) i jest Ako 12
pozdr
Kto zagrał dubelka o teraz pije piwko ))))))))))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#160688 17/11/2004 20:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Krajan - jak dla mnie handi 6-7 na OPEL jest OK. PHAU jedzie osłabione (min Drozdov) . Wygrana niemców na 60 %, a z Handi na 95%. Za 3.33 można zaryzykować.A do dubla dodać Prokom ))) i jest Ako 12
pozdr
Kto zagrał dubelka o teraz pije piwko ))))))))))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niestety nie zagrałem dubelka tylko 2 singielki na niemaszkow, ale do pełni szczęścia brakuje mi zwycięstw Scavolini i Unicaji(-4,5). Za jakieś 1,5h będzie wiadomo.
Pozdrawiam
KRAJAN

#160689 17/11/2004 23:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Myślę, że kursy na
Zalgiris Kaunas (LTU) 1.18 Union Olympija (SLO) 3.80
są przeszacowane. Jeżeli tylko Słoweńcy powstrzymają BEARDA to mogą wygrać.3 pozostałe mecze jak dla mnie no bet

#160690 18/11/2004 10:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
Na dziś myśle REAL za 1.40(STS) z młodym i mało doświadczonym Partizanem powinno wejść no i TREVISO 1.35(STS) z Panathinaikos także !!!
Co o tym sądzicie??

#160691 18/11/2004 11:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ja mysle ze warto zagrac na Panathinaikos...a Hand napewno:)
Realu tez bym nie byl taki pewien

#160692 18/11/2004 11:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
Czy Treviso bedzie poważnie osłabione???
Oli może masz jakąś wiedzę daj znać nie jestem znawcą kosza ale z suchych cyferek wynika iż REAL i TREVISO są lepsze??

#160693 18/11/2004 13:16
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
suche cyferki nie graja na parkiecie

#160694 18/11/2004 13:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Po wczorajszych wyczynach druzyn w eurolidze,dzis powinny wygrac zespoly Realu i Zalgirisu,ale analizujac eurolige z poprzednich lat doszedlem do wniosku ze w wiekszosci przypadkow rzadko padal wynik koncowy z przewaga ponad 10 pkt.Np w gruie z Montepaschi,bodajze w zeszlym roku tylko Krka dostawala baty powyzej tej granicy .Inne spotkania,np Zalgirisu,Montepaschi i in. byly w granicach 1-9,a tymbardziej gdy faworyt gral na wyjezdzie te przewagi wahaly sie +4-6 na jego korzysc.Oczywiscie to tylko statystyka,ale tylko najslabsze druzyny w poszczegolnych grupach wyraznie przegrywaly,w pozostalych meczach wyniki oscylowaly ponizej 10 pkt roznicy.Wszystko to zmierza do tego ze warto grac na handi 10 i wiecej o ile nie jest to ewidentny outsider.Sportingbet proponuje na dzis Maccabi -9.0,wiec warto za drobne zagrac z handi na francuzow

#160695 18/11/2004 14:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
dzisiaj warto grac na Skipper z hc(0-2)
włosi są faworytem grupy i nie mogą pozwolic sobie na porazke z hiszpanami, kursik zajebisty 1.9 na Skipper

#160696 18/11/2004 15:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
Myślę, że kursy na
Zalgiris Kaunas (LTU) 1.18 Union Olympija (SLO) 3.80
są przeszacowane. Jeżeli tylko Słoweńcy powstrzymają BEARDA to mogą wygrać.3 pozostałe mecze jak dla mnie no bet
W B&W kurs wzrósł na 4.25. Teraz to na bank zagram zwłaszcza, że dotychczas na 6 rozegranych meczy w euroleague między tymi zespołami zawsze wygrywali Słoweńcy !!!
Euroleague - Men 2002/2003

Olympia Ljublana Zalgiris Kaunas 76:55 16.01.2003
Zalgiris Kaunas Olympia Ljublana 73:81 31.10.2002

Euroleague - Men 2001/2002

Zalgiris Kaunas Olympia Ljublana 70:81 10.01.2002
Olympia Ljublana Zalgiris Kaunas 87:66 25.10.2001

Euroleague - Men 1999/2000

Olympia Ljublana Zalgiris Kaunas 76:64 16.12.1999
Zalgiris Kaunas Olympia Ljublana 84:85 28.10.1999

Myślę że szanse są wyrównane, a kursy na Olimpię są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Zreasztą sami Litwini na forach piszą, że dla nich faworytem tego meczu są Słoweńcy

#160697 18/11/2004 17:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
SLOWECOW to mozecie ogladac na zywo w TV SLO 2

kosze sa porabane ja wczoraj wtopy na OLYMPIAKOS
ale czest sa niespodzianki!!!

#160698 18/11/2004 17:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
NIC NIE PISZECIE O MACCABI taki pewniak to jest ???

#160699 18/11/2004 17:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
NIC NIE PISZECIE O MACCABI taki pewniak to jest ???

ja zbytnio w eurolidze nie siedze, ale jednak zdecydowalem sie zagrac za niewielka stawke ASVEL +8,5 @2.12... Maccabi jest oczywiscie lepszym zespolem, ale ASVEL znowu tak slaby nie jest, wiec nawet jesli chlopaki przegraja to sadze ze mniej niz 9 pktami... takie wysokie hc na druzyny przyjezdne sa bardzo ciezkie do pokrycia, po pierwsze dlatego ze gospodarzom pomagaja sciany, po drugie dlatego ze nie sadze aby celem Maccabi bylo jak najwyzsze zwyciestwo...

#160700 18/11/2004 17:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
ASVEL bardzo slabo zaprezentowalo sie w poprzedniej kolejce, kiedy to stracilo ponad 13 punktow w samej koncowce !! i doprowadzajac do dogrywki przegralo mecz na wlasne zyczenie. Nie sadze aby powstrzymali dzis bardzo silne Maccabi, ktore potrafilo odrobic u siebie prawie 20 punktow w meczu z Montepaschi i spokojnie wygrac drugi mecz z rzedu.

#160701 18/11/2004 17:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Widze,że kuerten uchował sie w JG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
Dzis:
Asvel +8 - Macc | 2
Partizan +7 - Real | 1
Est - Bologna | 2

#160702 18/11/2004 17:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ja dzis dalem na Kowno mysle ze wkocu wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#160703 18/11/2004 17:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
...z toto-mixa
ZALGIRIS-OLIMPIJA H(0-8) 2 ...historia lubi sie powtarzac
PARTIZAN-REAL H(7-0) 1 ..moze real i wygra ale minimalnie
ADECCO-BOLOGNA 2 ...oby nie bylo niespodzianki
ASVEL-MACCABI H(8-0) 1 ..wierze i lubie asvel
BENETTON-PAO H(0-7) 2 ...meczyk ciekawy z checia bym obejrzal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#160704 18/11/2004 18:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
z zespolem panaty kontrakt podpisal zwolniony z ny knicks Tracy Murray

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, aker, Lukasz111), 572 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1