Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Kacpro #1591618 15/09/2007 20:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Kacpro a powiedz mi czemu masz o nich taka opinie??Ja nigdy nie mialem z nimi problemow,jesli nawiazujesz do live i do tych pomylek na under i overy to nie ma nic do rzeczy,kazdy buk ma w swoim regulaminie ze ma prawo cos takeigo anulowac.

Bonus: Unibet
mankiet #1591664 15/09/2007 20:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
ale nie każdy to robi.Do tego limity itp.To nie tylko moja opinia.A co do live to nie mozna napisać "tylko" bo to co oni zrobili to skandal /złodziejstwo i nie ma co tego tłumaczyc regulaminem,bo jakby wszystko tak tłumaczyć to na dobrą sprawe każdy bukmacher każdego mógłby puścić z torbami z powodu "palpable errors"

Kacpro #1593240 16/09/2007 00:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja uwazam, ze buk (podobnie jak 10bet) dla graczy ktorzy graja do 50E jest zajebisty (znakomity live, mnostwo zakladow, outrightsy -naprawde perelki!, w miare szybkie wyplaty), powyzej zaczynaja sie problemy (w 10bet na koszykowke do potwierdzenia brali u mnie juz zaklady za 15E), tutaj nie doczekalem sie podobnej sytuacji bo jak tylko dostalem bonus to obrocilem i wyplacilem, i od tamtej pory nie widze powodu do wplacania



zeby otrzymac bonus trzeba najpierw zagrac 3x (? tak bylo w hiszpanskim) bonusem po kursie 2.0 czyli wplacasz - stawiasz 100E - przegrywasz - nie dostajesz bonusa

ajdam #1593991 16/09/2007 03:09
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Wpłacasz 100 i to jest tzw. kwalifikujący się depozyt. Jak wpiszesz kod aktywujący masz 90 dni na obrót. Możesz zagrać 10 kuponów po 10 Euro (musisz tylko zmieścić się w 90 dniach). Nawet jak przegrasz to spełniasz warunki bonusa i go dostaniesz. Obrót to 3xdepozyt i 3xbonus (w ciągu tych 90 dni po kursach wyższych niż 2.0) z tym że te 10 kuponów po 10 zagrane by dostać bonus też się liczą więc praktycznie zostaje do zagrania za 500 np Euro.

Tak na marginesie. Dla mnie ciekawa propozycja. Napewno warto mieć tu konto. Taka jest moja opinia i mam nadzieję, że się nie zmieni tongue

Pozdrawiam

(J) #1598161 17/09/2007 05:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Szkoda, że tak długo rozliczają np. niemiecki hokej dzisiaj.
Ale generalnie wszystko OK, dobre kursy, duża ilość zakładów live + video, szybkie wypłaty, live chat w jeżyku polskim.
Praktycznie wyrasta powoli ten buk na lidera. Jeszcze nie dotknęły mnie limity ani inne nieprzyjemności, ale jak dotychczas jestem niezwykle zaskoczony. Powrót po latach, ale widać, że sporo się zmieniło ma plus smile



moonlight #1598518 17/09/2007 16:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by moonlight
szybkie wypłaty,


Dzisiaj po jednej godzince czekania z ranka sprawnie wypłacili na MB.
kasa



moonlight #1605465 20/09/2007 20:12
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
Czy ktos mi moze potwierdzic ze jak sie np. dzisiaj zarejestruje to sie zalapie na ten bonus 100% czy to jest dla osob ktore juz mialy tam konta?

law23 #1605479 20/09/2007 20:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
dostaniesz

moonlight #1605761 20/09/2007 22:28
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
zacząłem u nich przygodę , jak na razie same plusy , bardzo szybki sprawny po Polsku support.Bardzo szeroka oferta, przyzwoite kursy ,
myślę jak będą prowadzić tak kampanię to zostawią parę firm w tyle , szczególnie tych bardzo rozreklamowanych - moim zdaniem bardzo intensywnie wbijają się na rynek polski

crossmen #1607261 21/09/2007 03:30
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
kuzwa :/ wyslalem wczoraj skany dokumentów tozsamosciowych by moc grac bonusem i ne doszly :/ dzis wyslalem ponownie i tez nie doszly... uzywam skrzynki pocztowej z tlen.pl załączniki dodalem i wyslalem pod własciwy adres... nie wiem co jest :/

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Panowei to jest wplacamy zakladamy 100 zl

zeby dostac bonus pozniej musimy zrobic tak:
wplacic 100zl
wpisac kod otrzymany w meilu w rejestraci
zagrac za 100 zl ( nie trzeb odrazu za cale mozna np 10x10 zl lecz kurs łaczny musi byc powyzej2.00)

potem na konto nasze trafia druga 100 ktora najprosdciej rzecz biorac musi obrócic 6 razy po kursie >2.00


jesli jestemw bledzie prosze napiszcie skorygujcie dzieki

karina #1607955 21/09/2007 05:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Masz rację, tylko tuż po obrocie i zagraniu za swój depozyt aby bonus był dostępny należy zweryfikować swoją tożsamość.

moonlight #1608111 21/09/2007 06:21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
ja jzu weryfikuje wyslalem skan dokumentu i czekam 24 h na ich zatwierdzenie takmi napisali :)i kazdemu tak polecam

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by most7wanted
kuzwa :/ wyslalem wczoraj skany dokumentów tozsamosciowych by moc grac bonusem i ne doszly :/ dzis wyslalem ponownie i tez nie doszly... uzywam skrzynki pocztowej z tlen.pl załączniki dodalem i wyslalem pod własciwy adres... nie wiem co jest :/

zagadaj może do nich na live czacie- u mnie poszło bardzo sprawnie

crossmen #1608784 21/09/2007 19:41
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
panowei nie mialem stycznosci jeszcze z tym bukmacherem az od wczorja ale z tego co zauwazylem juz wciagu tych 24 h to wprost profesjonalny bukmacher, bonus ekstra obrot pisze czarno na bialym ile zostaje support ekstra i telefon polski i czat i email szybkie -cudo bukmacher. smile

crossmen #1608787 21/09/2007 19:41
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
panowei nie mialem stycznosci jeszcze z tym bukmacherem az od wczorja ale z tego co zauwazylem juz wciagu tych 24 h to wprost profesjonalny bukmacher, bonus ekstra obrot pisze czarno na bialym ile zostaje support ekstra i telefon polski i czat i email szybkie -cudo bukmacher. smile

crossmen #1609329 21/09/2007 22:04
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
Originally Posted by crossmen
Originally Posted by most7wanted
kuzwa :/ wyslalem wczoraj skany dokumentów tozsamosciowych by moc grac bonusem i ne doszly :/ dzis wyslalem ponownie i tez nie doszly... uzywam skrzynki pocztowej z tlen.pl załączniki dodalem i wyslalem pod własciwy adres... nie wiem co jest :/

zagadaj może do nich na live czacie- u mnie poszło bardzo sprawnie

no rozmawialem na live czacie , po prostu męczyłem ich i wczoraj wieczorem dostalem potwierdzene że doszły skany , teraz czekam na potwierdzenie smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
uwazajcie tylko, by nie wpasc w jakies sidlo na live wink

pettersen #1612928 23/09/2007 02:14
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
czy już po 100% bonusie?

terkin #1612944 23/09/2007 02:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by terkin
czy już po 100% bonusie?
nie

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1