|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Na początek małe przypomnienie ubiegłego sezonu: Tabela po rundzie zasadniczej:[ Linked Image] Play - offy:1 runda:Ocelari Triniec - Energie Karlove Vary 3-0 (2-1k; 3-2; 3-1) Znojemsti Orli - Rabat Kladno 3-0 (3-2; 2-1; 3-2) 2 runda:Ceskie Budejovice - Slavia Praga 4-2 (4-1; 4-3; 3-4; 1-6; 5-1; 2-1k) Bili Tygri Liberec - Ocelari Triniec 4-3 (4-2; 1-3; 3-2d; 1-4; 3-2; 3-4d; 2-1d) Moeller Pardubice - Znojemsti Orli 4-3 (5-0; 1-2; 0-2; 1-3; 3-0; 5-0; 5-2) Sparta Praga - Hame Żlin 4-1 (3-2; 2-5; 3-2k; 3-2; 4-0) Pólfinały:Sparta Praga - Bili Tygri Liberec 4-1 (5-4; 5-2; 2-1; 2-5; 2-1) Moeller Pardubice - Ceskie Budejovice 4-1 (5-2; 5-2; 0-3; 4-2; 4-1) Finał:Sparta Praga - Moeller Pardubice 4-2 (2-0; 1-5; 2-5; 7-3; 5-3; 5-4d) Do Extraligi awansował Slovan Usti nad Labem, a spadł z niej Vsetin
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mecze przedsezonowe: http://www.hokej.cz/index.php?lng=CZ&view=clanek&id=35181Transfery: http://www.hokej.cz/index.php?lng=CZ&view=prestupy&id=442Duzo ich generealnie: 1. Dzis na razie wstepnie i krotko bo jeszcze malo analizowalem. Ale spore straty kadrowe zanotowal mistrz Sparta Praga graczy decydujacych o ich obliczu: Hlinka, Stehlik, Hlavac, Kratena a takze Salficky, Benysek. Pozyskali weterana lodowisk Petr Nedved z Edmonton, tazke Vaic, Melicharek i Havel , 2 mlodzian wrocilo zza Oceanu Svagrovsky, Vojta - ale straty sa wieksze. 2. Vitkovice pozyskalo 2 b.doswiadczonych graczy Ujcik i Petrovicky i 4 innych niezlej klasy ( Hes, Prorok,Prusek, Trnka) - stracili za to swoja gwiazde Irgl oraz Kana, Prochazka, Jasecko. 3. Litvinov malo zmian. 4. Plzen - pozyskali 3 niezlych graczy Vlasak z Linkoping i Jasecko z Vitkovic Nikolov z Litvinova , z wartosciowych stracili tylko Hudacek i Trnka 5. Liberec chyba sie oslabilo. Stracilo paru czolowych graczy: Vaic, Cutta, Podkonicky, Tomajko. Zyski Hunkes z Lahti , Nedorost troszke male. 6. Karlove Vary doszlo 2 waznych graczy ( Bilek, Melenovsky )straty chyba nie az tak wazne jakosciowo. 7. Pardubice ciekawe transfery. Doszli: Tvrdik, Somik, Richter, Posmyk i sklad jest chyba silniejszy niz w zeszlym sezonie. Stracili z waznych tylko Ceslava. 8. Kladno. Zmian niewiele ale odeszeli Bilek do KV 52m 18+9 i Havel do Sparty Pr. 49m 16+10 9. Slavia Praga. Straty w kadrze (J.Novak, Sobotka, Kadlec, Granak), na razie b. slabo zrekompensoowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Dzisiejszego dnia w wyniku wypadku samochodowego zmarł Martin Cech - doświadczony obrońca zespołu Pardubic ,oraz zespoły narodowego...
[']...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
Dzis rusza na dobre liga Czeska. ze spotkania które mnie zainteresowało do grania to mecz pomiędzy Karlovy Vary - Pardubice 1 2.30 1x 1.50 x 4.25 x2 1.50 2 2.30 Karlovy Vary - Pardubice Całkowita Liczba Strzelonych Bramek Ponad 5.5 2.05 Poniżej 5.5 1.63
Mój typ to: over 5.5 7/10 lub 2 3/10
Dla wielu spotkanie to bedzie no bet dnia mnie wrecz przeciwnie .patrzac na spotkania sparingowe przed sezonem padalo wiele goli w meczach tych druzyn.obie druzyny widac kuleje w obronie natomiast bardzo dobrze prezentuja sie w ataku. srednia goli stzrelonych to odpowiednio 3.2 dla karlowych i 3.5 dla pardubic. tak wiec mysle ze i to spotkanie bedzie obfitowalo w bramki. W przedsezonowych sparingach druzyny te rywalizowaly pomiedzy soba 4.9 Pardubice - Karlovy Vary 3:2 . wiec 10 dni temu do tego czasu mialy mozliwosc przeanalizowania tego spotkania tak aby w lidze ruszyc od zwyciestwa.duze znaczenie ma tez fakt ze druzyna pardubic w tym sezonie bedzie chciala pokazac swoja wyzszosc nad innymi zespolami i rowniez w tym roku wygrac najwieksza ilosc spotkan (niestety nie dalo im to rok temu majstra) a wiadomo ze pardubki lubia atakaowac i stzrelac wiele goli przy czym czasami zapominaja o obronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 456 |
Witam ja postawilem na ilosc bramek w meczu plzen - vitkovice i tryniec - kladno w obydwoch spotkaniach spodziewam sie powyzej 5,5 goli. Nie sugerowalem sie spotkaniami przedsezonowymi, bo tak na prawde malo znacza, a wiekszosci z nich pada masa bramek. Patrzac na statystyki z tamtego sezonu powinno pasc sporo bramek wlasnie w tych spotkaniach. Troszke sie obawiam meczu vitkovic, ale licze po cichu na jakies 4:2, 2:4;). Z innych lig polecilbym rowniez assat - lukko rauma +5,5 przy dobrym kursie 1,8. Jak narazie w lidze finskiej same undery, wiec moze w tym meczu padnie wiecej goli tym bardziej, sa to druzyny overowe. moj kuponik wyglada tak: Assat - Lukko +5,5 1,8 Trzyniec - Kladno +5,5 1,6 Plzen - Vitkovie +5,5 1,98 i pilka Debrecen - Vasas handicup 1 2,15 Loeben - Karnten handicup 1 2,2 zagralem to za 56 zl i 60zl Zycze Wam i sobie powodzenia;) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
To nie jest dział z private picks
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
niedziela, 16 wrześniaKladno - Żlin over 4,5 @1.4 4/10 bet365 + over 5,5 @1.8 2/10 bet365 Zarówno Kladno jak i Żlin zaliczą początek Extraligi do udanych. Gospodarze wygrali na wyjeździe po dogrywce z Trzyncem, a goście pokonali u siebie Spartę Praga 2-1. Na lodowisku SK większe szanse przyznaję gospodarzom, choć Żlin może namieszać  bezpiecznym typem będzie over 4,5 i 5,5 za drobne stawki. Sparta Praga - Litvinov Sparta -1,5 @1.95 2/10 bet365 Po klapie na inaugurację mistrzowie muszą dzisiaj pokazać, że to oni jednak będą rozdawać karty w nowym sezonie. Rywal nie jest wymagający i myślę, że handi powinno zostać pokryte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
Po pierwszej mojej analizie jestem bardzo zadowolony bo to czego byleem pewien weszlo a mianowicie over Pardubic. Na dziś proponuje rownież zagrac Pardubki. graja na wyjezdzie ze znojmem. Znojmo - Pardubice 1 2.25 1x 1.48 x 4.30 x2 1.52 2 2.35 Znojmo - Pardubice Ponad 5.5 1.90 Poniżej 5.5 1.75
Mój typ 2 8/10 over 5.5 5/10
Niewyobrażam sobie tego ze taki zespol jak pardubice sa wstanie przegrac drugie spotkanie z rzedu na poczatku sezonu.pieniadze ktore sa wpompowane w ten zespol nieodzwierciedlaja ich pierszego meczu ktory okazal sie olbrzymim niewypalem.W meczach przedsezonowych zdarzylo sie tak ze zespol ze znojma strzelil 37 a stracil 25 goli niby bilans dodatni ale mecze przedsezonowe to tylko i wylacznie proba roznych taktyk i ustawien wiec nie patrzylbym tylko i wylacznie na te wyniki .Pierwszy mecz znojma zakonczony porazka 2:4 z litvinowem pokazuje ze sparing a liga to co innego .Nie ma to tamto Pardubice dzis beda chcieli zmazac hanbe z pierwszego meczu i mysle ze to najlepsza okazja wygrac na tafli rywala ktory takze zle rozpoczal sezon tym bardziej ze gospodarze beda napewno bardzo zestresowani bo graja u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495 |
Niewyobrażam sobie tego ze taki zespol jak pardubice sa wstanie przegrac drugie spotkanie z rzedu na poczatku sezonu. Starsi użytkownicy pamiętają jak 2 sezony temu z zespół Pardubic również bardzo mocny (o ile nie mocniejszy gdzyż w NHL był wtedy Lockout) - nie wygrał 5 albo 6 meczy z rzędu na początku sezonu. Dużo osób grając na przełamanie pardubic straciło sporo kasy - jednak nic dwa razy się nie zdarza (ponoć  ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
tym bardziej ze gospodarze beda napewno bardzo zestresowani bo graja u siebie Jak dla mnie to raczej będą bardziej zmotywowani ,bo kibice znojma należą bardziej do fanatycznych  . Co do Pardubic ,to śmiertelny wypadek ich kolegi z drużyny w jakimś tam stopniu zadziałał w psychice ,i napewno przycznił się w jakimś tam stopniu do takiego ,a nie innego wyniku w poprzedniej kolejce. Wysoka przegrana także napewno "zbiła: ich troszkę ,i przełamania raczej szukałbym w kolejnym meczu ,chociaż różnie może być. Jak dla mnie raczej underowy mecz z kategori "różnie może być". NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
21 września Żlin - Znojmo over 4,5 @1.47 bet365 5/10 Gospodarze zaczęli fenomenalnie ten sezon - wygrane nad Spartą i Kladnem pozwoliły uplasować się Żlinowi na drugiej lokacie. Goście z jedną wygraną (nad Pardubicami 4-3) i porażką w drugiej połówce tabeli. Over 4,5 to bardzo rozsądna propozycja w tym meczu, zarówno Żlin i Znojmo to bardzo ofensywne drużyny i możemy się spodziewać dużej ilości bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Liberec - Sparta Praga under 6 @1.47 bet365 3/10 Gospodarze po zawalonym poprzednim sezonie wzięli się od początku ostro do roboty i po 2 kolejkach mają komplet zwycięstw. Gościom ze stolicy Czech przydarzyła się wpadka w Żlinie, gdzie przegrali 1-2. Obie ekipy są znane z mocnej linii obronnej toteż under 6 jest prawdopodobny. Na ostatnie 13 meczy aż 9 zakończyło się satysfakcjonującym mnie wynikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Liberec - Sparta Praga under 6 @1.47 bet365 3/10 Gospodarze po zawalonym poprzednim sezonie wzięli się od początku ostro do roboty i po 2 kolejkach mają komplet zwycięstw. Gościom ze stolicy Czech przydarzyła się wpadka w Żlinie, gdzie przegrali 1-2. Obie ekipy są znane z mocnej linii obronnej toteż under 6 jest prawdopodobny. Na ostatnie 13 meczy aż 9 zakończyło się satysfakcjonującym mnie wynikiem. moim zdaniem Liberec to taka drużyna co super gra w sezonie zasadniczym a póżniej w play offach brakuje im pary , zresztą z tego słynie liga czeska na przestrzeni ostatnich lat ( fajny był przypadek Pardubic bezwzlędny lider po zasadniczym a póżniej w 1 rundzie play off-out)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
W zeszłym sezonie w kilku ligach doszło do takich niespodzianek, że lider po rundzie zasadniczej odpadł już w 1 rundzie rozgrywek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
tabela przed 4 kolejką: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
niedziela, 23 września, 4 kolejka Extraligi:
Trinec - Pardubice Ceske Budejovice - Zlin Ústí nad Labem - Plzen Znojmo - Vitkovice Kladno - Liberec Karlovy Vary - Litvinov Sparta - Slavia
Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Kladno - Liberec over 5 @1.57 5/10 bet365 Liberec wygrał szlagier w zeszłej kolejce ze Spartą Praga i na pewno jest tym zwycięstwem podbudowany. Gospodarze słabo zaczęli sezon - 2 porażki w 3 meczach, choć ostatnia przegrana w karnych z Plzen dość pechowa. Myślę, że są w stanie powalczyć z liderem i over powinien wejść bez emocji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Usti nad Labem - Plzen Usti ML @2.3 2/10 bet365 Beniaminek jeszcze bez zwycięstwa, ale wszystko może się zmienić po dzisiejszym meczu ze słabo spisującym się Plzen. Wprawdzie goście wygrali już 2 mecze, ale oba po karnych. Na wyjeździe dostali baty od Budejovic. Wg mnie za wysoki kurs na wygraną gospodarzy i po minimalnej stawce trzeba spróbować. Zwłaszcza, że w meczach ze Slavią (1-2) i Vitkovicami (2-3d) prezentowali się naprawdę nieźle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Sparta Praga - Slavia Praga over 4,5 @1.4 3/10 bet365 Derby Pragi - od zawsze najbardziej emocjonujące mecze w całej Extralidze. Na 15 ostatnich meczy 8 razy wygrywali gospodarze, 7 goście także wytypować zwycięzcę jest strasznie trudno. Lepszym typem będzie over 4,5 po niezłym kursie na podbicie do AKO lub jakiegoś dubelka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|