|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Widzialem co robi Patricus.Wczoraj przegralem akurat troche kasy.Mam teraz rowna sumke i pomyslalem ze tez moge cos takiego sprobowac. Zakladajac ten temat nie mam zamiasru sie czyms chwalic czy pokazac ze gram za jakies setki zlotych co widzialem w temacie patricusa.Po protstu chce sporobwac dawac te typy tutaj.Typy beda dokladnie takie same jakie bede gral.Gram na Betandwin i zawsze bedzie wsyztsko identyczne jak mam na koncie.Moze przeyniesie mi to szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i zaczne trafiac to czasami mozecie skorzystac z nich.Ale proszze nie miec do mnie pretensji jak cos nie wejdzie. Sorry jesli czyta to osoba ktorej to nie dotyczy ale takie tez sie zdarzaja. Rozpoczynam gre z 500 euro.Bede podawal kursy z b&w a stawke w euro.
Pozdrawiam serdecznie Sc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Complied on 17.02.2002 10:46:16
Ac Parma- AC Torino 15:00 1 1.65 MSV Duisburg- FC Saarbrücken 1 1.60
Odds: 2,64 Stake: 100,00 EURO Winning chance: 264,00 EURO
EURO 400,00
Pozdrawiam Sc
P.S Sorki za edycje chcialem tylko pogrubic typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Edytuje o godzinie 14.34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ( Duisburg 4;0 ale Parma 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda teraz trzeba bedzie cos wymyslic na nba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
EURO: 400,00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam Complied on 17.02.2002 16:41:00
Miami Florida at Rutgers 17.02.2002 18:00 +2,5 Home
Odds: 1,91 Stake: 100,00 EURO Winning chance: 191,00 EURO
EURO: 300 Pozdrawiam
P.S Ups znowu nie pogrubilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Edycja o 17;51
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Complied on 17.02.2002 17:33:48
17.02.2002 19:05 Denver Nuggets at New Jersey Nets -12,5 Home 1,91 17.02.2002 20:05 Memphis Grizzlies at Charlotte Hornets +9,5 Guest 1,91 17.02.2002 19:00 Duke at Maryland -3 Guest 1,91
Odds: 6,97 Stake: 50,00 EURO Winning chance: 348,50 EURO
EURO: 250.00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Complied on 17.02.2002 18:40:15
Juz skutkuje to ze podaje tu typy.Wreszcie zauwazylem bledy w mojej grze.Dzieki arth teraz dopiero to zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Memphis Grizzlies at Charlotte Hornets 17.02.2002 20:05 +9,5 Guest
Odds: 1,91 Stake: 100,00 EURO Winning chance: 191,00 EURO
EURO 150,00
Pozdrawiam
Ten post dedykuje arthowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
No wreszcie szczescie sie chyba usmiechnelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miami Florida at Rutgers +2.5 Home 61-64 Final cool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
EURO: 341,00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
2 single
17.02.2002 21:35 2H Memphis Grizzlies at 2H Charlotte Hornets under 95
Odds:1.91 Stake:70 EURO Winnings:133,70 EURO
17.02.2002 21:35 2H Memphis Grizzlies at 2H Charlotte Hornets +7 Guest Odds:1.91 Stake:70 EURO Winnings:133,70 EURO
Euro:201.00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
witam
Gratuluje udanych typow na Memphis Grizzlies , oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kanion
Ps pozdrow Broka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
JEEEE Memphis 92-78 Weszlo:+9 Winnings:191 EUR
+7 2 T Winnings:133.70 EUR
Under Winnings:133.70 EUR
EURO:659.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
17.02.2002 23:05 2H Miami Heat at 2H Minnesota Timberwolves +2,5 Home
Odds:1.91 Stake:50 EURO Winnings:95.5 EURO
EURO 609,40
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
La Lakers Live Bet
Odds:2.3 Stake:50 Winnings:115
EURO 559,40
Kurcze pospieszylem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to byl blad ten kupon
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Sc spokojnie ja to "chwyciłem" za 2.6 przed meczem więc musi być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Wiedzialem ze popelnilem blad dlatego zagralem na Portland teraz za 1.61 by mniej stracic
Moge stracic 20 euro albo wygrac 15 GRR teraz La znowu zaczelo dobrze grac.Ale ja glupi jestem.Dobra niewazne wiecej nie gram live bet.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Kura niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .Dobrze ze sie zapezpieczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Minnesota weszzlo +2.5 w II Ht wiec +20 ok wyszedlem .
EURO: 685,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Jeszcze kuponik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
18.02.2002 07:00 Pisnik Tina SLO-McQuillan Rachel AUS 1 1.67 18.02.2002 07:00 Pratt Nicole AUS - Gagliardi Emmanuelle SUI 1 1.73 18.02.2002 07:00 Panova Tatiana RUS - Molik Alicia AUS 1 1.91
odds: 5,52 total stake: 35,40 EURO winning chance: 195,34 EURO
EURO 650,00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
W poprzednim kuponie Pisnik juz weszla pozostale mecze sa o 17;00 a jeden jutro o 11;00 pomylilem sie piszac ze o 7;00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
18.02.2002 18:00 Ski Jumping Team K120 (Salt Lake City/USA) Top 3 Finland
18.02.2002 18:00 Ski Jumping Team K120 (Salt Lake City/USA) Top 3 Switzerland 18.02.2002 18:00 Ski Jumping Team K120 (Salt Lake City/USA) Top 3 Germany
To znaczy ze Szwajcaria Niemcy i Finlandia zdobeda medale dzisiaj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
odds: 5,69 total stake: 20,00 EURO winning chance: 113,85 EURO
EURO 630,00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Hmm Jest to juz moj ostatni post w tym temacie. Postanawiam zrezygnowac z tego po naradzie z pewnym ziomkiem ktorego szanuje i dobrze mi poradzil.On bedzie wiedzial o kogo chodzi.Dzieki ci za to wszytsko.Co do typow.Sorry all moze ktos chcial to grac czasami.Glupio wyszlo.Podawalem typy jeden dzien i koniec. Naprawde sorry.Nie chce by wyszlo ze chcialem sie chwalic czyms jeden dzien powiedzmy akurat wyszlo i koniec.Nie tak nie jest. Jeszcze raz sorry za to.Nie miejcie do mnie pretensji.
Zycze powodzenia.
Pozdrawiam Sc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Sc nie przejmuj się, ja też miałem taki temat - szło mi w nim nieźle ale zrezygnowałem - teraz żałuję.
Nie dawaj się!
|
|
|
Link skopiowany do schowka