|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
podczas zlecenia przelewu krajowego wyskoczyła mi informacja:
" FEE0186 BANK BENEFICJENTA UZYWA TYLKO NOWYCH NUMEROW RACHUNKOW. "
co to oznacza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Nie jestem pewien ale może tu chodzi o to, żeby podać numer konta w odpowiednim formacie 26-cio cyfrowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie jestem pewien ale może tu chodzi o to, żeby podać numer konta w odpowiednim formacie 26-cio cyfrowym. wielkie dzięki, chodziło o to  mam jeszcze jedno pytanie, mógłby ktoś w skrócie wytłumaczyć mi co to jest mTransfer? Albo podać jakiegoś linka, gdzie mógłbym o tym poczytać. Byłbym wdzięczny  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Czy ta sie w mBanku zrobic tak zeby bylo powiadomienie sms jak dostaniem yjakas wplate na konto???
Chodzi mi np o to ze j ak wplywa nam wyplata od pracodawcy na konto to dostajemy smsa z info ze zostala dokonana wplata xxxxzl itp itd?
jest to bardzo wazne dla mnie .da sie takie cos zrobic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
Czy ta sie w mBanku zrobic tak zeby bylo powiadomienie sms jak dostaniem yjakas wplate na konto???
Chodzi mi np o to ze j ak wplywa nam wyplata od pracodawcy na konto to dostajemy smsa z info ze zostala dokonana wplata xxxxzl itp itd?
jest to bardzo wazne dla mnie .da sie takie cos zrobic ? Pewnie ze sie da, tylko musisz mi podac login i haslo i za niewielka oplata wysle ci smsa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Da się, i bez pośrednictwa @jpmaster. W mBanku jest taka możliwość wykupienia takiej usługi. Zadzwoń na infolinie mBanku i tam Ci powiedzą co i jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Czy ktoś wie ile czasu czeka się na nowy CVV2? Chcialęm zapytać o to experta na chacie ale poki co czekam 30 min i nic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Wie ktoś czemu tak często mają nieczynne wpłatomaty  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Wie ktoś czemu tak często mają nieczynne wpłatomaty  ? EEE, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby wpłatomat mieli nieczynny. No może raz, ale to chwilowo. Raz wpłatomat nie przyjął kasy, bo chciałem za dużo na raz wepchnąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751 |
mam pytanie,byl u mnie kurier aktywowalem se konto w internecie, wiem ze jeszcze w mbanku aktywowac jak papiery im dojda, ale pytanie czy karte debetowa musze zamowic czy sami przysyłaja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173 |
Karty płatnicze w mBanku można zamówić na dwa sposoby:
Przy składaniu wniosku o otwarcie rachunku – należy zaznaczyć, że jest się zainteresowanym także kartą. Przez mLinię – należy jednak pamiętać, że operator mLinii, przyjmie zamówienie jedynie wówczas, gdy mBank posiada komplet niezbędnych dokumentów - w tym podpisaną przez Klienta umowę. Dlatego aby zamówić kartę trzeba zadzwonić na mLinię około tygodnia po odesłaniu umowy.
Zależy, którą opcję wybrałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeżeli zamówiłeś przy wniosku to przyjdzie pocztą teoretycznie w ciągu dwóch tygodni od wizyty kuriera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
W weekend zamkną mBank Inne | 2007-09-18 11:24:13 Już w najbliższy weekend nastąpi najdłuższa przerwa w działaniu mBanku od początku jego istnienia. Nie będzie można pobrać gotówki, zapłacić w sklepie oraz wykonać przelewów.
Pracownicy mBanku szacują, że przerwa w działalności będzie trwała 11,5 godziny.
W najbliższą sobotę ok. 21.30 zablokowane zostaną wszystkie kanały dostępu do rachunków bankowych w mBanku - www i sms, a transakcje kartami nie będą autoryzowane (nie będzie możliwości wypłaty gotówki w bankomatach i płatności w sklepach). Ponowny pełny dostęp do usług będzie możliwy ok. 10.00 w niedzielę.
Przerwa ma związek z aktualizacją oprogramowania, która ma pozwolić ma wprowadzenie nowej funkcjonalności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
11.09 złożyłem wniosek o otwarcie rachunku i do dzis zero odzewu... troche to irytujace. Mieli powiadamiac o wszystkim mailami. Tylko 1 po zlozeniu wniosku otrzymalem jak narazie. Dluuugo trzeba czekac. I to przez ich kaprys. Jakby im zalezalo to by zalatwili wszystko sprawnie i po 3 dniach bylby u mnie ten kurier...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Ja mam podobny problem. Wyplenilem wniosek o zalozenia konto 12.09.2007 i od tamtego momentu zero informacji. Skandal !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ja mam podobny problem. Wyplenilem wniosek o zalozenia konto 12.09.2007 i od tamtego momentu zero informacji. Skandal ! To zadzwon do nich, albo na chacie zagadaj, to moze sie czegos dowiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
[ Linked Image] tak jak sie spodziewalem, zero konkretow... 'około 2 tyg'. Jutro mija dokladnie 2, troszke jeszcze poczekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
Mam pytanie dotyczące wypłaty z netellera na konto w mbanku. Czy pobierana jest w takim przypadku jakaś prowizja przez mbank? Pytam, bo gdy kiedyś robiłem taką wypłatę na konto w inteligo to niemile zostałem zaskoczony opłatą 28 PLN z dopiskiem zdaje się "prowizja BRE". To, że traci się jakąś kasę na przeliczeniu USD -> PLN (netellera mam w $) jest jasne. Pytanie tylko czy mbank też pobiera taką prowizję w stylu inteligo? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Od niej zależy czy założę konto w mbanku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Witam. Mam taki problem, chciałem zrobić depozyt na pfgames.com (poker,kasyno) za pomocą mojej e-karty z mbanku. Załadowałem karte gotówką, wpłaciłem, dostałem potwierdzenie że w pre-autoryzacji poszło wszystko ok, i że do 10minut kasa pojawi się na pfgames. Niestety kasa się nie pojawiła a w statusie wpłat zobaczyłem cancelled. I tutaj pojawia się problem,gdyż kasa została pobrana z mojej e-karty ale na nią nie wróciła. Jak wygląda sprawa "zwrotów na kartę" w przypadku e-karty mbanku??? Gdzie mogę sprawdzić czy kasa jest jako zwrot? Zwiększy mi się automatycznie saldo na e-karcie?
Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|