Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1622325 27/09/2007 02:23
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Witam,

Chcialem zapytac dlaczego userowi 'Krzychu' zostalo zablokowane konto, dodam, ze nie mial on zadnego ostrzezenia. Krzychu to moj sasiad i dobry kolega, uzywalem jego konta za jego pozwoleniem, gdyz on sam jest na integracji studenckiej w gorach, dlatego pytam w swoim imieniu od tak sobie ktos mu zablokowal konto, bo chyba sie nie myle, i nie sadze zeby ktos mial jakies podstawy...

Dodam jeszcze, ze uzywalem jego konta dlatego iz nie chcialem rejestrowac nowego jak inni, nie bede zakladal nowych adresow e-mail, zeby tu cokolwiek napisac... Jak sprawa zostanie wyjasniona mozna ten nick zablokowac, ale nie chce zeby on mial zablokowane konto, skoro nic nie zawinil chlopak...

Mam nadzieje, ze ktos kto zablokowal to konto bedzie łaskawy i napisze dlaczego to zrobil, dzieki z gory.

Pozdrawiam,
Exp

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Exp cos Ty wyprawial ze zarobiles bana?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Originally Posted by Experto
Exp cos Ty wyprawial ze zarobiles bana?
powod moze byc jeden bo za co innego moglem dostac, jak nie za jakies niecenzuralne slowo na QC smile

Ale skoro dostalem to trudno, moge sie z tym pogodzic, ale Krzychu skoro nigdy nie mial ostrzezenia i zostalo mu zablokowane konto od razu... cos tu jest nie tak.

Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
powod moze byc jeden bo za co innego moglem dostac, jak nie za jakies niecenzuralne slowo na QC

Exp nie jakieś tylko całe ich dziesiątki tongue i nie zaprzeczaj grin


Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
dobra to akurat malo istotne, dostalem - trudno, juz nic ciekawego lub mniej nie bede pisal, w kazdym badz razie powinni zamknac ten QC bo tam udzielaja sie zle emocje, a kazdy wynik potrafi sobie sprawdzic grin

Tu nie chodzi o mnie tylko o inna osobe smile

Pozdro rafal smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
rafal widze, ze jestes bo pisales w innym temacie.

Napisales tam:
Quote
To samo tyczy sie osób,które zakładają swój 5,10,15 nick

Widzisz ja bym nie zalozyl nowego, gdyby nie ta sprawa, dlatego uzywalem konta mojego kolegi. Nie bede sie wdawal w dalsze dyskusje, bo uwazam to za zbedne, tylko pytam ciagle o jedno, czy bedzie jakas interwencja tj. odblokwoanie konta usera 'Krzychu'

Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
Dowiem sie co z tym fantem i Ci odpisze.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1