|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
Witam,
Chcialem zapytac dlaczego userowi 'Krzychu' zostalo zablokowane konto, dodam, ze nie mial on zadnego ostrzezenia. Krzychu to moj sasiad i dobry kolega, uzywalem jego konta za jego pozwoleniem, gdyz on sam jest na integracji studenckiej w gorach, dlatego pytam w swoim imieniu od tak sobie ktos mu zablokowal konto, bo chyba sie nie myle, i nie sadze zeby ktos mial jakies podstawy...
Dodam jeszcze, ze uzywalem jego konta dlatego iz nie chcialem rejestrowac nowego jak inni, nie bede zakladal nowych adresow e-mail, zeby tu cokolwiek napisac... Jak sprawa zostanie wyjasniona mozna ten nick zablokowac, ale nie chce zeby on mial zablokowane konto, skoro nic nie zawinil chlopak...
Mam nadzieje, ze ktos kto zablokowal to konto bedzie łaskawy i napisze dlaczego to zrobil, dzieki z gory.
Pozdrawiam, Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Exp cos Ty wyprawial ze zarobiles bana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
Exp cos Ty wyprawial ze zarobiles bana? powod moze byc jeden bo za co innego moglem dostac, jak nie za jakies niecenzuralne slowo na QC  Ale skoro dostalem to trudno, moge sie z tym pogodzic, ale Krzychu skoro nigdy nie mial ostrzezenia i zostalo mu zablokowane konto od razu... cos tu jest nie tak. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
powod moze byc jeden bo za co innego moglem dostac, jak nie za jakies niecenzuralne slowo na QCExp nie jakieś tylko całe ich dziesiątki  i nie zaprzeczaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
dobra to akurat malo istotne, dostalem - trudno, juz nic ciekawego lub mniej nie bede pisal, w kazdym badz razie powinni zamknac ten QC bo tam udzielaja sie zle emocje, a kazdy wynik potrafi sobie sprawdzic  Tu nie chodzi o mnie tylko o inna osobe  Pozdro rafal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
rafal widze, ze jestes bo pisales w innym temacie. Napisales tam: To samo tyczy sie osób,które zakładają swój 5,10,15 nick Widzisz ja bym nie zalozyl nowego, gdyby nie ta sprawa, dlatego uzywalem konta mojego kolegi. Nie bede sie wdawal w dalsze dyskusje, bo uwazam to za zbedne, tylko pytam ciagle o jedno, czy bedzie jakas interwencja tj. odblokwoanie konta usera 'Krzychu' Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
Dowiem sie co z tym fantem i Ci odpisze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka