Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Eska #1604136 20/09/2007 02:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Eska
A jaka jest oplata za wyplate z tej karty w euro z bankomatu w PL?


Oplata 3 EUR jak wynika z cennika. Maxymalnie jednorazowo 750 EUR mozna wyplacic w bankomacie. jutro albo pojutrze bede wyplacac to zobaczymy jaki kurs wyjdzie.

Bonus: Unibet
Hajzel #1605335 20/09/2007 18:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Niestety wyplaty na karte z konta netelera nie sa natychmiastowe jak to mialo miejsce w poprzednich kartach. Zlecilem wyplate wczoraj pod wieczor i nadal status "pending" a na karcie pieniedzy nie ma.

SyKo #1605567 20/09/2007 21:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
jaka lipa... myslalem ze po to sa te karty zeby bylo odrazu. Bez sensu - moze to zmienia jak juz sie uporaja z tym wszystki...

Eska #1608179 21/09/2007 06:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Po troche ponad 24h zaksiegowali kase na karte, jutro ide do bankomatu sprawdzic czy da sie wyplacic wink

SyKo #1608417 21/09/2007 16:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
0-0 800111 4711 jak wygalda cena za polaczenie z tym numerem, i co mam sobie przygotowac przed rozmowa z supportem w sprawie odblokowania konta ??

stingus #1608418 21/09/2007 16:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by stingus
0-0 800111 4711 jak wygalda cena za polaczenie z tym numerem, i co mam sobie przygotowac przed rozmowa z supportem w sprawie odblokowania konta ??

napisz na liveczacie żeby oni zadzwonili

Hajzel #1609261 21/09/2007 21:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Wyplata z bankomatu Euronetu po ladnym kursie 3.77. Oczywiscie plus oplata 3 EUR za wyplate.
A tak na marginesie.. Czy jest mozliwosc w Polsce wyplaty gotowki w EUR. Wiem o takich dwoch bankomatach na lotniskach w krakowie i warszawie. Ale czy jest cos poza wymienionymi? Pozdr

SyKo #1611020 22/09/2007 07:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
A bo by wprowadzili to euro w Polsce i nie byloby problemu. A tak pitolą, ze niby podwyżki beda, ale o oszczednosciach na wymianach juz nie piszą. Podwyzki nie sa wcale takie pewne, bo jest konkurencja. A w dlugim okresie moga byc same korzysci z tego. Zwlaszcza dla nas graczy:)

SyKo #1611030 22/09/2007 08:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by SyKo
Wyplata z bankomatu Euronetu po ladnym kursie 3.77. Oczywiscie plus oplata 3 EUR za wyplate.
A tak na marginesie.. Czy jest mozliwosc w Polsce wyplaty gotowki w EUR. Wiem o takich dwoch bankomatach na lotniskach w krakowie i warszawie. Ale czy jest cos poza wymienionymi? Pozdr

tak, na większych lotniskach jak wawa, kraków, wrocław, gdańsk... masz euro-bankomaty oraz laugh możesz płacić kartą w euro po cenach podawanych w euro w pojedynczych kasach niektórych Carefour'ów.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Potrzebuje pilnie odpowiedzi od kogoś kto już dostał kartę. Czy nowa karta Neteller przychodzi normalnie do "skrzynki" czy może listem poleconym.

Chodzi o to że wciąż nie dostałem karty a już mija miesiąc i nie wiem czy gdzieś po drodze nie przepadła...

Vega1 #1614741 23/09/2007 23:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Zwyklym listem do skrzynki. Pozdr

SyKo #1617838 25/09/2007 03:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by SyKo
Wyplata z bankomatu Euronetu po ladnym kursie 3.77. Oczywiscie plus oplata 3 EUR za wyplate.


No coz ..musze sprostowac to co napisalem... Po jednym dniu zabrano z konta karty jeszcze jakies 2,5 % kwoty transakcji. Czyli to jest pewnie oplata 1,9 % o ktorej pisza na stronie plus moze jakas prowizja bankomatu. Jesli ktos wyplacal z innego bankomatu niech napisze ile mu zabrali. Pozdr

Hajzel #1622957 27/09/2007 04:49
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Czy PIN przychodzi w osobnym liscie czy trzeba go z netu zdobyc od netellera?

Hajzel #1623649 27/09/2007 07:23
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
A ja mam pytanie czy jak wypłacam pieniadze z bankomatu zwyklego jak np. z bankomatu BPH to ile biora za wyplate np 100usd i czy sie da wogole wyplacic nia np 270PLN z takiego banku.

druga rzecz tto czy jak zamowie karte to bede mial opcjie do tej karty zeby na nia wpłacać, jak to wyglada?

trzecia rzecz jak juz bede jak mial, a sie zastanawiam czy to oplacalne bo np jak bede chcial z netka wyplacic to 100usd to ile mnie to bedzie kosztowalo razem zeby miec kase w kieszeni z bankomatu.

bardzo dziekuje za odpowiedz.

MATTAT #1623964 27/09/2007 17:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by CarlosMarc
Czy PIN przychodzi w osobnym liscie czy trzeba go z netu zdobyc od netellera?

poiwinienn przyjsc mailem. jesli nie masz to mozesz sie upomniec wtedy Ci zresetuja do 0000, tak bylo u mnie.

Originally Posted by MATTAT
1. A ja mam pytanie czy jak wypłacam pieniadze z bankomatu zwyklego jak np. z bankomatu BPH to ile biora za wyplate np 100usd i czy sie da wogole wyplacic nia np 270PLN z takiego banku.

2. druga rzecz tto czy jak zamowie karte to bede mial opcjie do tej karty zeby na nia wpłacać, jak to wyglada?

3. trzecia rzecz jak juz bede jak mial, a sie zastanawiam czy to oplacalne bo np jak bede chcial z netka wyplacic to 100usd to ile mnie to bedzie kosztowalo razem zeby miec kase w kieszeni z bankomatu.

bardzo dziekuje za odpowiedz.

1. Koszty to 3 EUR plus ok. 2.5 % kwoty wyplacanej. Czyli u Ciebie to jakies 6-7 dol
2.Wyglada to tak ze wchodzisz na stronie netellera w zakladke wyplata i wybierqasz wyplate na karte
3.Na to pytanie juz odpowiedzialem. Jesli z tych 100 dol. jestes w stanie poniesc koszty 6-7 dol. to jest to oplacalne smile Pozdr

SyKo #1624001 27/09/2007 18:12
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
SyKo duże piwo

pozdro

SyKo #1624046 27/09/2007 18:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by SyKo
Originally Posted by SyKo
Wyplata z bankomatu Euronetu po ladnym kursie 3.77. Oczywiscie plus oplata 3 EUR za wyplate.


No coz ..musze sprostowac to co napisalem... Po jednym dniu zabrano z konta karty jeszcze jakies 2,5 % kwoty transakcji. Czyli to jest pewnie oplata 1,9 % o ktorej pisza na stronie plus moze jakas prowizja bankomatu. Jesli ktos wyplacal z innego bankomatu niech napisze ile mu zabrali. Pozdr

to jest opłata za przewalutowanie o której jest nawet mowa w ich cenniku - dlatego w polsce zdecydowanie sie NIE OPŁACA uzywac tej karty, jedynie w bankomatach z EURO jesli chcemy trzymac takową gotówkę w kieszeni lub prosić Boga by polska weszła szybko do strefy EURO, ale z PIS to sie wiecznie opóźnia, juz na rekordowe 2013r blush

wiec na teraz w polsce masz oplaty: przewalutowanie (jak kazdy przelew itp), 3 euro + okolo 2-3% za przewalutowanie

tak jakby podwojny koszt przewalutowywania laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Podwojne przewalutowanie mialo miejsce na starych kartach, bo dochodzil tam dolar kanadyjski. Przy nowych kartach dochodzi do jednego przewalutowania: z EUR czy dol na zlotowki. Calkowity koszt to wlasnie te 2-3 % o ktorych piszesz papa. Dla mnie mimo wszystko wyplaty karta sa oplacalne. Zdecydowanie preferuje taki sposob wyplaty niz przelewy na polskie konta.


SyKo #1624628 27/09/2007 21:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
podwójne nadal jest, tylko może zle to wyraziłem. Chodzi o podwójny koszt:

- koszt przewalutowania z euro na pln
- koszt 2-3% potrącany dodatkowo za właśnie tą operacje

Na szczescie jak mówisz, juz nie trzeba przeliczać na dolary i potem na własne waluty, bo by można zwariować od tego laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
to ja zapytam jeszcze, czy jeżeli się wypłaca w euro to koszt jest jedynie 3 euro??? czy też są jakieś opłaty

Ps. Gdzie w Krakowie na Balicach jest ten bankomat do wypłaty w euro? wie ktoś?

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1