Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Dokladnie wyglada to tak, ze dla kursu 2,0 skutecznosc musi byc ok. 50% procent.
Dla kursu 2,50 moze byc stosunkowo mniejsza.
Ale w kazdym wypadku pk musi byc rowne 1(dla tych obliczen)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Nie zmienia to faktu, że dla pk=1 NIC nie wygrywasz.

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Ghandi masz racje.
Sugerowalem sie w moich obliczeniach kursem troche wiekszym niz 2,0 i zalozylem skutecznosc 50%.
Zgadzam sie Twoje wyliczenia sa poprawne.
Ale mimo wszystko w teorii taka progresja na staly zysk 10 stopni jest skuteczniejsza niz tradycyjna na np.6 stopni.

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Wiec rozwiazalismy problem progresji i oscylatora.
Wniosek jest taki, ze progresja jest skuteczna przy zalozeniu, ze przewaga naszych typow w dluzszym okresie czasu bedzie o pk>1.
Dopuszczalne sa natomiast okresy, gdzie pk moze byc mniejsze od 1.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
Originally Posted by wito1973
Wiec wyglada to tak:

pk=1, progresja wygrywamy, plaska stawka stoimy w miejscu.
pk<1, (dluzszy okresu czasu)
progresja wygrywamy (minimalna wartosc pk. kazdy moze sobie obliczyc i oszacowac prawdopodobienstwo sukcesu) , plaska stawka jestesmy na minusie.
pk<1, (w nieskonczonosc) progresja i plaska stawka przegramy

Hmm.. Czytam wasze wnioski (takie jak ten powyzszy) i wydaje mi sie, ze sa bardziej podpiete pod plaska stawke niz pod progresje (szczegolnie Martingale'owska). Dlaczego ?
Otoz w progresji na podwojenie chodzi bardziej o seryjność, niz prawo PK. Przeciez moze byc tak, ze:

pk>1 ---> trafiamy 50 spotkan, po czym wtapiamy 8 i bankrut

pk<1 ---> trafiamy 1 spotkanie, potem 4x nic, potem znow raz, pozniej 4x nic itd...

W 1wszym przypadku nie mamy nic, w drugim wygrywamy.

To jest wlasnie esencja progresji. Przeciez to jasne, ze lwia czesc swiezych graczy ma mniej wiedzy i obycia w zakladach niz przecietny bukmacher (a do tego marza..) i pk sila rzeczy jest mniejsze od jednosci. A jednak progresja i troche szczescia pozwola osiagnac zysk, czesto calkiem niezly.

Przynajmniej w moim przypadku sprawdza sie to co pisze, gdyz grajac plaska stawka bylbym ciagle na minusie, bo trafialem srednio co 3 mecz (ako ~2). Dzieki progresji troche wygralem, co zainwestowalem to odlozylem i bawilem sie dalej.
Wiadomo, ze zysk nie robi wrazenia, ale i tak jest lepszy od straty, ktora `osiagnalbym` grajac plaska stawka :>
Jak sie nabierze troche wprawy, to mozna zaczac najnizsze poziomy grajac picki o wyzszych kursach. Jest totalny luz psychiczny przy stawianiu meczy o kursie 4-5 na I czy II poziomie progresji laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Adike
Tak dokladnie tak jest jak piszesz.
Grajac progresja mozemy pozwolic sobie na dluzszy okres czasu na typy o pk<1 i mozemy zarabiac.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by wito1973
Dlaczego zakladasz, ze nie zdaze zarobic?
Statystycznie mam bardzo duze szanse.
Przestań pitolić głupoty tylko załóż topic w pp i graj tam swoją progresją żeby każdy mógł się przekonać jaka to ona jest skuteczna laugh

Quote
Nie musisz byc rewelacyjnym typerem, starczy jak bedziesz przecietnym.
Ja jestem bardzo słabym typerem. W ogóle nie znam się na sporcie. Czasem obejrzę jakiś mecz, ale ogólnie mało wiem na temat piłki nożnej, a inne dyscypliny w ogóle mnie nie interesują.
Na 119 typów miałem 45 trafionych ze średnim kursem około 3.5 - 4 wink

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Igor, ja przeciez pisalem, ze nie gram progresja.




Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Nie mam czasu czytac teraz calego topicu, ale ja teraz tez gram sobie tak pomalu AKO wieksze 2.00 progresja (w razie przegranej). Narazie idzie dobrze...

Trafione AKO 4/5
[2.04],[7,00],[2,24],[2.28]

Jednym z moich najwazniejszych zalozen jest dobra selekcja zdarzen/nic na sile:
np. ostatnio
Standard - VC Westerlo 2-0
Inter Mediolan - Sampdoria Genua 3-0
FC Barcelona - Real Saragossa 4-1
AKO 2.28

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Bardzo prosze pytan i uwag zwiazanych z progresja juz wiecej w tym temacie do mnie nie kierowac.

Pozdrawiam wszystkich.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Nie mam czasu czytac teraz calego topicu, ale ja teraz tez gram sobie tak pomalu AKO wieksze 2.00 progresja (w razie przegranej). Narazie idzie dobrze...

Trafione AKO 4/5
[2.04],[7,00],[2,24],[2.28]

Jednym z moich najwazniejszych zalozen jest dobra selekcja zdarzen/nic na sile:
np. ostatnio
Standard - VC Westerlo 2-0
Inter Mediolan - Sampdoria Genua 3-0
FC Barcelona - Real Saragossa 4-1
AKO 2.28

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Zapomnilem AKO [2.15] z drugiego buka

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
Originally Posted by Igor
Przestań pitolić głupoty tylko załóż topic w pp i graj tam swoją progresją żeby każdy mógł się przekonać jaka to ona jest skuteczna laugh

Szkoda czasu, skoro ktos inny to zrobil. Wklejam jeszcze raz tego linka:

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=7683&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jesli nie chce ci sie przegladac, to zerknij tylko na ostatnia strone i podsumowanie. Wszystko jest czarno na bialym. Nie trzeba bylo 50% skutecznosci, zeby zwiekszyc w 2 miesiace swoj budzet 13krotnie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
No pewnie, czasami wystarczy trochę szczęścia, jak temu panu. Żeby grać progresję AKO 2.0 z kapitałem na 6 poziomów i nie przegrać przez 100 zakładow, to trzeba mieć łut szczęścia, przyznają to chyba nawet zwolennicy progresji.

Quote
Nie trzeba bylo 50% skutecznosci, zeby zwiekszyc w 2 miesiace swoj budzet 13krotnie.
No i co z tego? Ja równie dobrze mogę napisać, że wystarczy 3 złote, by wygrać milion, na potwierdzenie wklejając link do artykułu opisującego gościa, który trafił w totka... i co z tego?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
A ja kiedyś grałem podobną progresją, niestety w trakcie prowadzenia tematu zostałem "chwilowo" zbanowany ;-) mad Proszę ja Was i ostatniej progresji na Forum (tym) nie dokończyłem, w rzeczywistości (jak i na innym Forum) udało mi się i tę ostatnią progresję szczęśliwie zakończyć, Tu jednak podliczyłem swoją około 10 dniową grę nawet z niedokończoną progresją i dało to ładny rezultat.

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=943672&page=4&fpart=5

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
Jak to co z tego ? Chociazby to, ze osadzacie niektore sprawy, ktore latwo zbic pierwszym z gory przykladem. Niech bedzie Twoj ostatni post:
Originally Posted by Gandhi
Nie zmienia to faktu, że dla pk=1 NIC nie wygrywasz.

W powyzszym przykladzie koles wygral na pk<1 smile
I nie jest jakims cudotworca, korzystal sporo z typow roznych osob.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
I nie widzę żadnej analogii miedzy przykladem szczesliwca, ktory trafil szostke, a przecietnej osoby, ktora przemnozyla swoj kapital klasycznym Martingalem.

To jest temat o progresji, a nie totolotku. Gdybysmy tutaj rozważali mozliwosci wygrania z 3zl miliona w totoloto, to przyklad kolesia, ktory wygral ten milion udowadnialby, ze jest to mozliwe, aczkolwiek okraszone jakims tam ryzykiem.

Tak samo w tym przypadku, pokazany przeze mnie temat udowadnia, ze jest mozliwe osiagniecie zysku na progresji przy jakims tam ryzyku. Probowalem tylko przekazac, ze nie jest bezposrednio zależna tylko od współczynnika pk i jest jakims wyjsciem dla niektorych graczy.
Takze jesli sie nie zgadzasz, to czekam na jakies sensowne argumenty, a nie nic nie wnoszące analogie wink
Co do 100 zakladow o AKO 2.0 i trafienia raz przynajmniej na 6 poziomow - czy uwazasz, ze trzeba byc niewiadomo jakim szczesciarzem, zeby tego dokonac ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Słuchaj, kolego, dyskutowałem tutaj z innym kolegą na temat szans, prawdopodobieństw i tym podobnych opisów jakiegoś systemu. Oczywiście moglibyśmy na wstępie stwierdzić że, "wszystko jest możliwe" i koniec. Widzę, że ty należysz do takich gości - ktoś wygrał, to i ja mogę więc gram. Twoje pieniądze, twoje prawo dysponowania nimi jak chcesz. Owszem, wszystko jest możliwe. W zasadzie każdy, najgłupszy system, przy zajebistym szczęściu się uda. Tylko co z tego?

Nas interesuje więcej, niż tylko czy jest to możliwe czy nie. Nas interesują szansę i prawdopodobieństwo wygranej, analiza statystyczna. Nie podoba się, że lubimy liczby? Trudno, żyj sobie bez nich i pozwól żyć innym.

Quote
Co do 100 zakladow o AKO 2.0 i trafienia raz przynajmniej na 6 poziomow - czy uwazasz, ze trzeba byc niewiadomo jakim szczesciarzem, zeby tego dokonac ?
Tak. Weź sobie monetę, rzucaj 100 razy i sprawdź czy uda ci się uniknąć 6 orłów lub 6 reszek pod rząd.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
Słuchaj, maleńki, nie wiem skąd twoje grubiańskie teksty w moją stronę. Jedni kochają liczby, inni kochają złożoną rzeczywistość.

Na forum tysiące razy były wałkowane te same bajki i nic rewolucyjnego w tym temacie nie odkryłeś. Zaczęliście dochodzić do mylnych wniosków i uznałem, że czas wyprostować pewną myśl i być może zainspirować do zmiany toku myślenia, by przeczytać w końcu coś nowego. Zresztą twój kolega zrozumiał co miałem na myśli i przyznał mi rację, a ty ślepo zapatrzony w swoje suche liczby zgrywasz pawiana.

Zresztą jeśli dla ciebie stawianie zakładów to rzucanie monetą.. to o czym my w ogole gadamy. To jasna sprawa, że nie stawia się wszystkiego jak leci i ma kurs 2.0, tylko dokonuje się pewnej selekcji.

Najlepiej nie odpowiadaj na tego posta i zakończmy w tym miejscu dyskusję, bo widzę że nie należysz do bardziej kumatych gości.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
Poza tym jest to forum otwarte i jeśli chcesz toczyć prywatną dyskusję, rób to na privie. Wtedy możesz sobie pisać bzdury, ze przy pk=1 nie masz szans nic wygrać przy progresji i nikt nie będzie tego komentował.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Wow, grubiański? Maleńki, widzę, że niezła księżniczka z ciebie jest.
Quote
Zresztą jeśli dla ciebie stawianie zakładów to rzucanie monetą.. to o czym my w ogole gadamy. To jasna sprawa, że nie stawia się wszystkiego jak leci i ma kurs 2.0, tylko dokonuje się pewnej selekcji.
A po co dokonuje się selekcji? Właśnie po to, żeby mieć pk>1. Dobrze mówię, czy znów zgrywam pawiana, panie niegrubiański?

Poza tym twój bohater z bettingadivce miał skuteczność lekko poniżej 50%, tak więc rzucanie monety byłoby dla niego lepsze. Stąd też widać, że przykład z monetą jest jak najbardziej zasadny, a nawet jeszcze bardziej korzystny, bo tam masz pk=1 gwarantowane.
Quote
możesz sobie pisać bzdury, ze przy pk=1 nie masz szans nic wygrać przy progresji
Dyskutowałem z kolegą na temat oczekiwanych zysków. Wiesz co to jest wartość oczekiwana jakiejś zmiennej, czy udajesz pawiana? On jakoś zrozumiał o co mi chodziło i nawet się ze mną zgodził. My jednak jesteśmy "niekumaci". Na szczęście mamy Ciebie, patrolującego dyskusje, obrzucającego błotem i uciekającego.

Żeby podobne pawiany nie wcinały się więcej - wniosek dyskusji był taki, że statystyczna wartość oczekiwana zysków dla progresji jest dodatnia tylko dla pk>1.

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1