|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 42 |
Dokladnie wyglada to tak, ze dla kursu 2,0 skutecznosc musi byc ok. 50% procent. Dla kursu 2,50 moze byc stosunkowo mniejsza. Ale w kazdym wypadku pk musi byc rowne 1(dla tych obliczen)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Nie zmienia to faktu, że dla pk=1 NIC nie wygrywasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 42 |
Ghandi masz racje. Sugerowalem sie w moich obliczeniach kursem troche wiekszym niz 2,0 i zalozylem skutecznosc 50%. Zgadzam sie Twoje wyliczenia sa poprawne. Ale mimo wszystko w teorii taka progresja na staly zysk 10 stopni jest skuteczniejsza niz tradycyjna na np.6 stopni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 42 |
Wiec rozwiazalismy problem progresji i oscylatora. Wniosek jest taki, ze progresja jest skuteczna przy zalozeniu, ze przewaga naszych typow w dluzszym okresie czasu bedzie o pk>1. Dopuszczalne sa natomiast okresy, gdzie pk moze byc mniejsze od 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
Wiec wyglada to tak:
pk=1, progresja wygrywamy, plaska stawka stoimy w miejscu. pk<1, (dluzszy okresu czasu) progresja wygrywamy (minimalna wartosc pk. kazdy moze sobie obliczyc i oszacowac prawdopodobienstwo sukcesu) , plaska stawka jestesmy na minusie. pk<1, (w nieskonczonosc) progresja i plaska stawka przegramy Hmm.. Czytam wasze wnioski (takie jak ten powyzszy) i wydaje mi sie, ze sa bardziej podpiete pod plaska stawke niz pod progresje (szczegolnie Martingale'owska). Dlaczego ? Otoz w progresji na podwojenie chodzi bardziej o seryjność, niz prawo PK. Przeciez moze byc tak, ze: pk>1 ---> trafiamy 50 spotkan, po czym wtapiamy 8 i bankrut pk<1 ---> trafiamy 1 spotkanie, potem 4x nic, potem znow raz, pozniej 4x nic itd... W 1wszym przypadku nie mamy nic, w drugim wygrywamy. To jest wlasnie esencja progresji. Przeciez to jasne, ze lwia czesc swiezych graczy ma mniej wiedzy i obycia w zakladach niz przecietny bukmacher (a do tego marza..) i pk sila rzeczy jest mniejsze od jednosci. A jednak progresja i troche szczescia pozwola osiagnac zysk, czesto calkiem niezly. Przynajmniej w moim przypadku sprawdza sie to co pisze, gdyz grajac plaska stawka bylbym ciagle na minusie, bo trafialem srednio co 3 mecz (ako ~2). Dzieki progresji troche wygralem, co zainwestowalem to odlozylem i bawilem sie dalej. Wiadomo, ze zysk nie robi wrazenia, ale i tak jest lepszy od straty, ktora `osiagnalbym` grajac plaska stawka :> Jak sie nabierze troche wprawy, to mozna zaczac najnizsze poziomy grajac picki o wyzszych kursach. Jest totalny luz psychiczny przy stawianiu meczy o kursie 4-5 na I czy II poziomie progresji 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 42 |
Adike Tak dokladnie tak jest jak piszesz. Grajac progresja mozemy pozwolic sobie na dluzszy okres czasu na typy o pk<1 i mozemy zarabiac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Dlaczego zakladasz, ze nie zdaze zarobic? Statystycznie mam bardzo duze szanse. Przestań pitolić głupoty tylko załóż topic w pp i graj tam swoją progresją żeby każdy mógł się przekonać jaka to ona jest skuteczna Nie musisz byc rewelacyjnym typerem, starczy jak bedziesz przecietnym. Ja jestem bardzo słabym typerem. W ogóle nie znam się na sporcie. Czasem obejrzę jakiś mecz, ale ogólnie mało wiem na temat piłki nożnej, a inne dyscypliny w ogóle mnie nie interesują. Na 119 typów miałem 45 trafionych ze średnim kursem około 3.5 - 4 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 42 |
Igor, ja przeciez pisalem, ze nie gram progresja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Nie mam czasu czytac teraz calego topicu, ale ja teraz tez gram sobie tak pomalu AKO wieksze 2.00 progresja (w razie przegranej). Narazie idzie dobrze...
Trafione AKO 4/5 [2.04],[7,00],[2,24],[2.28]
Jednym z moich najwazniejszych zalozen jest dobra selekcja zdarzen/nic na sile: np. ostatnio Standard - VC Westerlo 2-0 Inter Mediolan - Sampdoria Genua 3-0 FC Barcelona - Real Saragossa 4-1 AKO 2.28
Pozdrawiam i zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 42 |
Bardzo prosze pytan i uwag zwiazanych z progresja juz wiecej w tym temacie do mnie nie kierowac.
Pozdrawiam wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Nie mam czasu czytac teraz calego topicu, ale ja teraz tez gram sobie tak pomalu AKO wieksze 2.00 progresja (w razie przegranej). Narazie idzie dobrze...
Trafione AKO 4/5 [2.04],[7,00],[2,24],[2.28]
Jednym z moich najwazniejszych zalozen jest dobra selekcja zdarzen/nic na sile: np. ostatnio Standard - VC Westerlo 2-0 Inter Mediolan - Sampdoria Genua 3-0 FC Barcelona - Real Saragossa 4-1 AKO 2.28
Pozdrawiam i zycze powodzenia Zapomnilem AKO [ 2.15] z drugiego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
Przestań pitolić głupoty tylko załóż topic w pp i graj tam swoją progresją żeby każdy mógł się przekonać jaka to ona jest skuteczna  Szkoda czasu, skoro ktos inny to zrobil. Wklejam jeszcze raz tego linka: http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=7683&postdays=0&postorder=asc&start=0Jesli nie chce ci sie przegladac, to zerknij tylko na ostatnia strone i podsumowanie. Wszystko jest czarno na bialym. Nie trzeba bylo 50% skutecznosci, zeby zwiekszyc w 2 miesiace swoj budzet 13krotnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
No pewnie, czasami wystarczy trochę szczęścia, jak temu panu. Żeby grać progresję AKO 2.0 z kapitałem na 6 poziomów i nie przegrać przez 100 zakładow, to trzeba mieć łut szczęścia, przyznają to chyba nawet zwolennicy progresji. Nie trzeba bylo 50% skutecznosci, zeby zwiekszyc w 2 miesiace swoj budzet 13krotnie. No i co z tego? Ja równie dobrze mogę napisać, że wystarczy 3 złote, by wygrać milion, na potwierdzenie wklejając link do artykułu opisującego gościa, który trafił w totka... i co z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A ja kiedyś grałem podobną progresją, niestety w trakcie prowadzenia tematu zostałem "chwilowo" zbanowany ;-)  Proszę ja Was i ostatniej progresji na Forum (tym) nie dokończyłem, w rzeczywistości (jak i na innym Forum) udało mi się i tę ostatnią progresję szczęśliwie zakończyć, Tu jednak podliczyłem swoją około 10 dniową grę nawet z niedokończoną progresją i dało to ładny rezultat. https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=943672&page=4&fpart=5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
Jak to co z tego ? Chociazby to, ze osadzacie niektore sprawy, ktore latwo zbic pierwszym z gory przykladem. Niech bedzie Twoj ostatni post: Nie zmienia to faktu, że dla pk=1 NIC nie wygrywasz. W powyzszym przykladzie koles wygral na pk<1  I nie jest jakims cudotworca, korzystal sporo z typow roznych osob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
I nie widzę żadnej analogii miedzy przykladem szczesliwca, ktory trafil szostke, a przecietnej osoby, ktora przemnozyla swoj kapital klasycznym Martingalem. To jest temat o progresji, a nie totolotku. Gdybysmy tutaj rozważali mozliwosci wygrania z 3zl miliona w totoloto, to przyklad kolesia, ktory wygral ten milion udowadnialby, ze jest to mozliwe, aczkolwiek okraszone jakims tam ryzykiem. Tak samo w tym przypadku, pokazany przeze mnie temat udowadnia, ze jest mozliwe osiagniecie zysku na progresji przy jakims tam ryzyku. Probowalem tylko przekazac, ze nie jest bezposrednio zależna tylko od współczynnika pk i jest jakims wyjsciem dla niektorych graczy. Takze jesli sie nie zgadzasz, to czekam na jakies sensowne argumenty, a nie nic nie wnoszące analogie  Co do 100 zakladow o AKO 2.0 i trafienia raz przynajmniej na 6 poziomow - czy uwazasz, ze trzeba byc niewiadomo jakim szczesciarzem, zeby tego dokonac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Słuchaj, kolego, dyskutowałem tutaj z innym kolegą na temat szans, prawdopodobieństw i tym podobnych opisów jakiegoś systemu. Oczywiście moglibyśmy na wstępie stwierdzić że, "wszystko jest możliwe" i koniec. Widzę, że ty należysz do takich gości - ktoś wygrał, to i ja mogę więc gram. Twoje pieniądze, twoje prawo dysponowania nimi jak chcesz. Owszem, wszystko jest możliwe. W zasadzie każdy, najgłupszy system, przy zajebistym szczęściu się uda. Tylko co z tego? Nas interesuje więcej, niż tylko czy jest to możliwe czy nie. Nas interesują szansę i prawdopodobieństwo wygranej, analiza statystyczna. Nie podoba się, że lubimy liczby? Trudno, żyj sobie bez nich i pozwól żyć innym. Co do 100 zakladow o AKO 2.0 i trafienia raz przynajmniej na 6 poziomow - czy uwazasz, ze trzeba byc niewiadomo jakim szczesciarzem, zeby tego dokonac ? Tak. Weź sobie monetę, rzucaj 100 razy i sprawdź czy uda ci się uniknąć 6 orłów lub 6 reszek pod rząd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
Słuchaj, maleńki, nie wiem skąd twoje grubiańskie teksty w moją stronę. Jedni kochają liczby, inni kochają złożoną rzeczywistość.
Na forum tysiące razy były wałkowane te same bajki i nic rewolucyjnego w tym temacie nie odkryłeś. Zaczęliście dochodzić do mylnych wniosków i uznałem, że czas wyprostować pewną myśl i być może zainspirować do zmiany toku myślenia, by przeczytać w końcu coś nowego. Zresztą twój kolega zrozumiał co miałem na myśli i przyznał mi rację, a ty ślepo zapatrzony w swoje suche liczby zgrywasz pawiana.
Zresztą jeśli dla ciebie stawianie zakładów to rzucanie monetą.. to o czym my w ogole gadamy. To jasna sprawa, że nie stawia się wszystkiego jak leci i ma kurs 2.0, tylko dokonuje się pewnej selekcji.
Najlepiej nie odpowiadaj na tego posta i zakończmy w tym miejscu dyskusję, bo widzę że nie należysz do bardziej kumatych gości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
Poza tym jest to forum otwarte i jeśli chcesz toczyć prywatną dyskusję, rób to na privie. Wtedy możesz sobie pisać bzdury, ze przy pk=1 nie masz szans nic wygrać przy progresji i nikt nie będzie tego komentował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Wow, grubiański? Maleńki, widzę, że niezła księżniczka z ciebie jest. Zresztą jeśli dla ciebie stawianie zakładów to rzucanie monetą.. to o czym my w ogole gadamy. To jasna sprawa, że nie stawia się wszystkiego jak leci i ma kurs 2.0, tylko dokonuje się pewnej selekcji. A po co dokonuje się selekcji? Właśnie po to, żeby mieć pk>1. Dobrze mówię, czy znów zgrywam pawiana, panie niegrubiański? Poza tym twój bohater z bettingadivce miał skuteczność lekko poniżej 50%, tak więc rzucanie monety byłoby dla niego lepsze. Stąd też widać, że przykład z monetą jest jak najbardziej zasadny, a nawet jeszcze bardziej korzystny, bo tam masz pk=1 gwarantowane. możesz sobie pisać bzdury, ze przy pk=1 nie masz szans nic wygrać przy progresji Dyskutowałem z kolegą na temat oczekiwanych zysków. Wiesz co to jest wartość oczekiwana jakiejś zmiennej, czy udajesz pawiana? On jakoś zrozumiał o co mi chodziło i nawet się ze mną zgodził. My jednak jesteśmy "niekumaci". Na szczęście mamy Ciebie, patrolującego dyskusje, obrzucającego błotem i uciekającego. Żeby podobne pawiany nie wcinały się więcej - wniosek dyskusji był taki, że statystyczna wartość oczekiwana zysków dla progresji jest dodatnia tylko dla pk>1.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|