Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#163041 25/01/2003 15:29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Jezeli ktos ogladal dzisiejszy konkurs w Sapporo to na pewno przyzna mi razje ze byl on bardzo pokrecony.
Najpierw nie wiadomo z jakiego powodu powtorzony byl skok Ahonena w pierwszej serii przez co skok zamiast na odleglosc 123,5 metra byl na odlegosc 132 bodajze metrow.

Ale jednak byly plusy w tym pokreconym konkursie.
Kiedy skoczyl Marcin Bachleda w drugiej serii wydawalo sie ze bedzie on pod koniec trzydziestki, bo wyladowal na odleglosci okolo 95-100 metrow. Jednak system liczacy odleglosc zawiodl, nie wyswietlono wyniku Bachledy, a pod koniec konkursu kiedy wyswietlono punktacje po konkursie okazalo sie ze Bachleda ma 14 miejsce i skoczyl 117 metrow!!!

Bonus: Unibet
#163042 25/01/2003 16:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jo gumol

No nie taki skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko moze brak dobrej organizacji ,jaka panowala tydzien temu u nas w kraju:)
pozdro

#163043 25/01/2003 18:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
to byl skandal!!!

Wreszcie okazalo sie, ze Bachleda jest 17!
A Ahonen skakal poraz drugi bo malo sie nie przewrocil na rozbiegu, ale jak dla mnie top byla jego wina i zadnej powtorki byc nie powinno!

#163044 25/01/2003 18:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Na Onecie pisza, ze to jakas kartka papieru przeszkodzila Ahonenowi. Jak kartka moze przeszkodzic skoczkowi i skad ona sie tam niby znalazla? Chyba z nieba...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#163045 25/01/2003 19:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Skandalem nazwałbym też zachowanie sts-u!

O 13.00. nie było kursów na drugi konkurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Ps. Ahonen dostał nauczkę w drugim skoku (108 m), pewnie Japońce zaczęli dmuchać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#163046 25/01/2003 20:32
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
edit

#163047 25/01/2003 20:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Okazało się bowiem, że podczas pierwszej próby, w której Fin uzyskał 123,5 metra, co dawało mu 8. miejsce, na rozbiegu pojawiła się kartka papieru, która przeszkodziła liderowi klasyfikacji PŚ. Sędziowie zadecydowali więc o powtórzeniu skoku Ahonena. Tak donoszą niemieckie media.

W drugiej, powtórzonej próbie, Fin uzyskał 132 metry i ostatecznie po I serii zajmował 4. miejsce.

Wcześniej sędziowie zdecydowali też o tym, że swoje skoki powtarzać będą Szwed Jaafs i Niemiec Ritzerfeld, ponieważ, kiedy oddawali swoje próby na rozbiegu było zbyt dużo świeżego śniegu, który zdecydowanie zmniejszył prędkość podczas najazdu na próg.

Kartka papieru a skąd ona się tam wzieła?


Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO), 2,558 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1