Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Szukajcie a znajdziecie
stary temat
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
szukam piosenek kelly clarkson: 'a moment like this' i 'haunted'
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Kattowitz
"zna ktos tytul tej piosenki : http://pl.youtube.com/watch?v=0gGpw4Da0kM"
Enya - May it be
A przy okazji - od jakiegoś czasu szukam i nie mogę wyczaić co to za kapela. Pewnie Vandaloup, ale nie jestem pewien.
Tutaj [
pl.youtube.com ]
Kojarzy to ktoś ?
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Poszukuję piosenki: Rammstein-"Te Quiero Puta"
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Właśnie na Trójce leciała polska przeróbka The Cranberries, jakiś gostek śpiewa i gra na gitarze akustycznej. Orientuje się ktoś co to?
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Właśnie na Trójce leciała polska przeróbka The Cranberries, jakiś gostek śpiewa i gra na gitarze akustycznej. Orientuje się ktoś co to?
Słyszałem ostatnio "Zombie" po polsku, ale nie wiem czy o to chodzi. Jak masz jakiś fragment, to wrzuć, córka ma wszystko Cranberries i zna to na pamięc.
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Właśnie na Trójce leciała polska przeróbka The Cranberries, jakiś gostek śpiewa i gra na gitarze akustycznej. Orientuje się ktoś co to?
Słyszałem ostatnio "Zombie" po polsku, ale nie wiem czy o to chodzi. Jak masz jakiś fragment, to wrzuć, córka ma wszystko Cranberries i zna to na pamięc.
Tak to "Zombie", tylko kto w tym polskim wykonaniu to śpiewa?
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Radosław Rakocz - Stokrotka (autor nieznany, Dolores O'riordan)
JEST NA TEJ PŁYCIE [
dalmafon.pl ]
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzięki Pixies, już sobie ściągnąłem.
Trochę śmieszny ten kawałek, ale ma swój klimat
PS. Mój ulubiony fragment z Pixies
...if man is 5
then the devil is 6
then god is 7...
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
"Monkey Gone To Heaven"
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Posiada moze ktos z was: Roger Sanchez - Not Enough (Dj Antoine vs. Mad Mark Remix) I'm Still Standing - John, Elton Bylbym wdzieczny za wrzucenie..
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Dzięki wielkie
.Jak tylko wrócę do domu to od razu ściągnę
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Interesuje mnie nazwa wstawki która jest od 03:30 w tym kawałku: http://www.zbuk.net/~kibol/cotojest.mp3 PS. Podkład Salt'N'Papa - Push It lub TIMBALAND - The Way Are I i słowa "Sexy Boy", piosenka angielska - kojarzy ktoś z Was ?
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Witam,
czy ktos wie moze co to za utwor jest w najnowszej reklamie plusa "szczesliwy"?
VIDEO
Albo moze ktos ma ten utwor i moglby podeslac.
Z gory dzieki za pomoc
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ważna sprawa, bo to dla fajnej dziewczyny :GRIN:
Może ktoś dać linka:
Jenifer Lopez -Do it well
:PIWO:
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Poszukuję Legion - Kingdom Of Good
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Ważna sprawa, bo to dla fajnej dziewczyny :GRIN:
Może ktoś dać linka:
Jenifer Lopez -Do it well
:PIWO:
http://rapidshare.com/files/59475806/jl_diw.zip
Link skopiowany do schowka