Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ma szanse... ja je oceniam na jakieś 0%.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 19
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 19
Dokładnie sie z tobą zgodzę tomo
Zagrałem grubo wczoraj przed północą że nie zdobędzie punktów po kursie 1.50, moim zdaniem pewny bet, pozdro

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Zanim on się porzepchnie przez maruderów (jużeli sie przepchnie tongue ), to czołowa dziesiątka mu tak ucieknie, że nie będzie mowy o żadnej walce.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
wielkie dzieki za opinie:) tez to gram za gruba kase i potrzebowalem opini znawcow. pzdr

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Bardzo prosze o wyjaśnienie jednek rzeczy Kubica jedzie z 14 pola startowego Rosberg z 5 pola I wiadomo że zanim Kubica przebije się do przodu jeśli wogóle to zrobi to 1 piątka odjedzie i to bardzo

A kurs w Sts na pojedynek tych 2 kierowców przedstawia się tak

Kubica-Rosberg 1.7-1.85

O co chodzi?????????? Z góry dziekuje za odpowiedz

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
moim zdaniem przeszacowany kurs strasznie, to samo tyczyło ( już się nie tyczy bo zmienili na 1.3 ) H2H Rosberg - Fisico, gdzie zagrałem za 1.6

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czy Heikki Kovalainen zajmie miejsce punktowane? /Tak/ @1.70 (Interwetten)

GP Belgii
Heikki spokojnie powinien sobie poradzić z Trullim i Webberem.
Stawka średnio-niska.


Mark Webber - Giancarlo Fisichella @1.72 (Betgun)

GP Belgii
P7 i P22 na starcie to w F1 prawdziwa przepaść. Fisichella nie ma szans odrobić tego na dystansie wyścigu. Betgun po prostu śpi...
Stawka średnia.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by tomo
Mark Webber - Giancarlo Fisichella @1.72 (Betgun)

GP Belgii
P7 i P22 na starcie to w F1 prawdziwa przepaść. Fisichella nie ma szans odrobić tego na dystansie wyścigu. Betgu hura n po prostu śpi...
Stawka średnia.

Originally Posted by tomo
Robert Kubica - Nico Rosberg @1.86 (Betgun)

GP Belgii
P5 i P15 na starcie to zbyt duża różnica na starcie by Kubek mógł myśleć o pokonaniu, będącego w świetnej formie, Rosberga. Jeśli tylko Nico nie zawali totalnie startu, a z kolei Kubica nie wystrzeli jak z procy meldując się w pierwszej dziesiątce zaraz na pierwszym okrążeniu to konieczność telepania się za maruderami sprawi, że w pierwszym sprincie Rosberg wyrobi sobie taką przewagę, by nie oddać jej już do mety.
Stawka średnia.

Nie bede owijał w bawełne, że sciagnąłem bezczelnie Twoje typki...
Gratki piwo tongue

papa hura

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Anthony Davidson - Takuma Sato @1.75 (Gamebookers)

GP Japonii - Kwalifikacje
Davidson ostatnimi czasy znacznie lepiej sobie radzi za kierownica Super Aguri od swojego zespołowego partnera i regularnie zajmuje od niego wyższe miejsca podczas sesji kwalifikacyjnych (ostatnie GP w Belgii było wyjątkiem potwierdzającym regułę ;))
Również podczas piątkowych sesji treningowych przed GP Japonii Davidson spisał się wyraźnie lepiej od Sato, uzyskując od niego nie tylko zdecydowanie lepsze czasy w FP1 i FP2, ale także będąc za każdym razem szybszym w każdym z sektorów toru Fuji.
Stawka średnio-niska.



Fernando Alonso - Lewis Hamilton @2.20 (Expekt)

GP Japonii - Kwalifikacje
Hamilton wcale nie gorszy na Fuji od Alonso. Jeżdżą na bardzo zbliżonym poziomie i w piątek raz jeden, a raz drugi był górą. Jednak nawet w tym treningu, w którym Alonso pokonał Hamiltona jakby złożyć do kupy czasy z poszczególnych sektorów to wyjdzie na to, że lepiej jechał Hamilton.
W najgorszym wypadku dla mnie 50/50.
Stawka niska.



Czy Giancarlo Fisichella zakwalifikuje się do Q3? /Nie/ @2.75 (Bet365)

GP Japonii - Kwalifikacje
Fisi chyba ostatnio zapatrzył się w Ralfa Schumachera bo zaczyna jeździć równie żenująco jak Niemiec. Chyba coś kiepsko u niego z psychą - z jednej strony młokos Kovalainen jest od niego szybszy, z drugiej bardzo niepewna przyszłość w F1 i zamiast pokazać się w tej trudnej sytuacji z jak najlepszej strony to Fisichella jeździ coraz gorzej i gorzej...
Po @2.75 spróbować trzeba, stawka jednak bardzo niska.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
Tomo , jak myslisz, czy Kubica odejdzie z ek BMV? bo mi się cos zdaje że tak.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Myślę, że nie odejdzie - nie ma ku temu powodów.


Które miejsce będzie zajmował Jenson Button po 1-szym okrążeniu? /Poniżej 6/ @3.0 (Bet365)
Które miejsce będzie zajmował Jenson Button po 1-szym okrążeniu? /6 miejsce/ @3.0 (Bet365)

GP Japonii
Bolidy Hondy nie należą do najszybszych na starcie, Button nie ma przed sobą nikogo z kim mógłby powalczyć, startuje z gorszej (bo brudniejszej) stronie toru, a za nim czają się Webber i Kubica.
Generalnie gram na to, że Button straci na starcie, ze zwrotem wkładu w sytuacji, gdyby utrzymał swoją pozycję.
Łącznie stawka średnia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Giancarlo Fisichella - Heikki Kovalainen @2.50 (Bet365)

GP Japonii

Nie rozumiem tak mocnego faworyzowania Fisichelli w tej parze przez niemal wszystkich buków. Kovalainen ostatnimi tygodniami spisywał się znacznie lepiej od Włocha i podczas piątkowych jazd treningowych w Japonii też gorszy nie był, a jutro na starcie stanie zaledwie o jedno miejsce dalej.
Jak dla mnie to tu jest 50/50.
Stawka średnio-niska.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
tomo, można zagrac ładnego sure beta
bo w interwetten jest na Fisichellę 2,1 a na Heikkiego 1,55. Ja już zagrałem
pozdr

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
kwalifikacje:

1 2 Lewis Hamilton
2 1 Fernando Alonso
3 6 Kimi Räikkönen
4 5 Felipe Massa
5 9 Nick Heidfeld
6 16 Nico Rosberg
7 7 Jenson Button
8 15 Mark Webber
9 19 Sebastian Vettel
10 10 Robert Kubica
11 3 Giancarlo Fisichella
12 4 Heikki Kovalainen
13 14 David Coulthard
14 12 Jarno Trulli
15 18 Vitantonio Liuzzi
16 11 Ralf Schumacher
17 8 Rubens Barrichello
18 17 Alexander Wurz
19 23 Anthony Davidson
20 20 Adrian Sutil
21 22 Takuma Sato
22 21 Sakon Yamamoto

chce postawic wieksza kwote ze ktorys z tych zawodnikow nie zdobedzie punktow jutro, czyli szukam takiego pewniaka;)
Chetnie poznam wasze opinie.
Dla mnie bardzo dobrze tu pasuje A. Wurz, ktory byl 18 w kwali i nie sadze zeby byl w stanie dobic sie do pierwszej osemki. Zastanawia mnie jeszcze Barrichello, Schumacher, Trulli.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
czy to prawda ze nico rosberg jest cofniety na koniec stawki za wymiane silnika???
jak w zwiazku z tym wygladaja jego szanse na nie zajecie miejsca w pierwszej osemce???

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
panowie jakie opinie co do jutrzejszego wyscigu?? czy ktos jest stqanie zagrozci dwojce hamilton lub alonso w wygraniu?? massa moze raikonen?? co gracie dzielcie si eopiniami bo ja jestem zielony z tego sportu

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Originally Posted by karina
panowie jakie opinie co do jutrzejszego wyscigu?? czy ktos jest stqanie zagrozci dwojce hamilton lub alonso w wygraniu?? massa moze raikonen?? co gracie dzielcie si eopiniami bo ja jestem zielony z tego sportu

Najbardziej może faworytom zagrozić pogoda (deszcz i mgła) oraz wrogość między obydwoma kierowami Maców już nawet nie maskowana.
Pogoda może sporo namieszać, więc nie rzucałbym się na granie faworytów. Liczyłbym na jakieś farty raczej.
Zagrałem za jakimś ekspertem Buttona w top3 po wyższym kursie przed kwalami licząć na deszcz i teraz będę za niego 3mał kciuki cool

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by skottie
Najbardziej może faworytom zagrozić pogoda (deszcz i mgła) oraz wrogość między obydwoma kierowami Maców już nawet nie maskowana.
Pogoda może sporo namieszać, więc nie rzucałbym się na granie faworytów. Liczyłbym na jakieś farty raczej.
Zagrałem za jakimś ekspertem Buttona w top3 po wyższym kursie przed kwalami licząć na deszcz i teraz będę za niego 3mał kciuki cool

Ryzyko opadów deszczu popołudniu szacowane jest na 90%. Przewidywany jest silny deszcz, najprawdopodobniej spadnie 35. litrów na metr kwadratowy. Temperatura w ciągu dnia będzie się wahać od 12 do 23 stopni Celsjusza. Na dodatek zapowiadany jest silny wiatr, wiejący z prędkością 25 km/h.

przychylam się do opinii kolegi, przy takich prognozach, na torze może się zdarzyć prawie wszystko

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
troszke czuje sie oszukany bo wyscig to wyscig wiec albo startujemy normalnie gdzie na wyjsciu z pol jest walka albo wprowadza sie safety car do wyprowadzenia bolidow. szkoda ze takie rozwiazania a nie inne wprowadzili

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
takie male pytanko zgodnie z tematem...jak myslicie ile tytulow w karierze zdobedzie Lewis Hamilton?

Ja od razu odpowiem, mysle, ze 1, w tym sezonie. Gosc jest sporo przereklamowany, faworyzowany przez ekipe i przez sedziow. Narobil sobie sporo wrogow i mysle, ze wielu bedzie kierowcow, ktorym bedzie zalezalo na tym, zeby on nie wygral w przyszlosci.

Pozdro!!

PS. Na poczatku sezonu duzo bylo jadu w kierunku BMW i Heidfelda, dalej uwazacie, ze Robert jest kierowca lepszym, czy moze caly sezon pokazal Wam, ze Polakowi troche do Niemca brakuje? Co najgorsze, nie tylko skillsow, ale i ambicji frown
To, co powiedzial po wyscigu. Ech, sportowiec takich rzeczy nie powinien mowic.

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,514 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,867
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1