Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
AKo 185 zł i zwrot za Pardubki wyszlo ako ponad 101.73
[Linked Image]
kuponik robiony po alko smile heheheh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 144
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 144

Dołączył: Mar 2006
Posty: 144
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 144

Dołączył: Mar 2006
Posty: 144
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 144

Dołączył: Mar 2006
Posty: 144
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 144

Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
Co tutaj ciekawego w kursie 1.30 :| na singlu smile

Ja zaraz poszukam kuponow z Euro 2000 smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Po jakiego **** wkljasz kuponu z 2006 roku ... oj ale naprawde masz sie czym pochwalic , grajac za 15 pln.

No ale to tylko moje spostrzezenie , no i ta "smitanka" po kursie 1.3 grin

Pozdro

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Gib01
Po jakiego **** wkljasz kuponu z 2006 roku ... oj ale naprawde masz sie czym pochwalic , grajac za 15 pln.

No ale to tylko moje spostrzezenie , no i ta "smitanka" po kursie 1.3 grin

Pozdro

Popatrz na nazwe tematu zanim cokolwiek napiszesz , a jak nie chcesz to nie wchodz i nie ogladaj.


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Gib01
Po jakiego **** wkljasz kuponu z 2006 roku ... oj ale naprawde masz sie czym pochwalic , grajac za 15 pln.

No ale to tylko moje spostrzezenie , no i ta "smitanka" po kursie 1.3 grin

Pozdro


pokaz swoje mistrzowskie kupony
kazdy ma prawo wrzucac co chce, nie podoba sie, to nie zagladaj
amen

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kazdy moze wklejac tutaj co tylko mu sie podoba, gdy ktos bedzie to dosc mocno krytykowal po prostu pozegna sie z forum.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
[Linked Image]

ako 127,5 frown

a miałem zagrać 4zX frown i jokipojat miałem wcale niegrac no ale ...




Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Quote
pokaz swoje mistrzowskie kupony


Yhm ... to tylko nie ktore ...i nie za 15 pln

[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]

tutaj wtopa...za "xx" pln grin

[Linked Image]

Nie chce mi sie juz wycinac... grin
Teraz zapraszam..zebys mnie przebil z mistrzowskimi kuponami
'amen'

Jesli kogos urazilem swoja wypowiedzia to sory nie chcialem , ale naprawde dla mnie te kupony nic ciekawgo... PODOBNIE JAK MOJE .

Pozdro Gib01


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
z checia wrzuce tylko napisz mi na Priva jak sie wrzuca kupony

co za problem ustrzelic ako 2.00 w dublu czy nawet w triplu?
wklej wieksze parelki, po ladnych kursach to mi zaimponujesz

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
To masz powyzej 10 000 postow i nie wiesz jak sie wkleja tongue , a ja 'swierzak ' wiem laugh

a ja nie posiadam perelek z wyzszym @ ...bo moja taktyka to gra @2 - 3 za 'grubsza' jak dla mnie kase grin

Ale z checia popatrze na Twoje 'perełki'


Chcialem Ci napisac na priv..ale nie dalo rady:


Otoz , najpierw zrob PrtScr ... koponiu z jakiegos z bukow.
Pozniej wklej w paint i wytnij tylko sam kuponiek i zapisz go najlepiej w JPG .
Nastepnie wejdz na strone http://tinypic.com/
Nacisnij 'przegladaj' i znajdz ten zapisany kupon w JPG...

Jak znajdziesz to ' Owtorz' a pozniej na stronie 'Upload Now'

Chwile Ci sie poladuje...i wyskocza 4 'ramki'

Kopiujesz tekst z 2 ramki gdzie jest napiane " [img].....[/img]

I wklejasz to na forum..

Pozdro Gib01 piwo

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
[Linked Image]

Sorry, za jakość, cyfrówka mi padła a w telefonie słaby aparat ;/

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
kolejna czarna niedziela frown Brakło jednej bramki ,takie już moje
szczęście mad za nic nie wejdzie do końca frown 5500 poszło sie .....


[Linked Image]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No mnie ost prześladowała plaga traconych bramek w ost minutach. Co prawda nie narzekam, bo kupony które miały wejsc , wchodzily, ale na wariatach którymi moznaby sie pochwalic ciagle zawalal jeden mecz,w niedziele Inter dyma mnie na kupe kasy, w poniedzialek Ljungskile dostaje na 1:1 w 95 min, potem we wtorek Joki, w srode Milan mialem x2 a bramka na 1;2 pada w 93 min, w piatek Djon dostaje na 2:2 w 88 min, w sobote HSV, na 2:2 równiez w 88 min. Dramat goni dramat.
No ale dzisiaj taki cudak siadł, gdzie Juve strzela w 93 min i Toulusa równiez w 93 co dało mi overka.

[Linked Image] [imageshack.us]

No i jeszcze takie coś, ale tu raczej niema czym sie chwalić, bo ako biedne...

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
pier.. nie wchodze tu wiecej dola zlapalem :/graty fozzie:)

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,759 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1