|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Hmmm w niedziele zleciłem wypłate na MB. Wczoraj sie pytam po południu na chacie czekam jeszcze czekam skoro to trwa ponoć max 24h - odpowiedzial mi ze sprawdzą i wyśla odpowiedz mailem. Przed chwilą sprawdzilem maila i dalej bez oddzewu, kasy na MB tez wciąż nie widać. Nie podoba mi sie to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ja zlecalem wczoraj wyplate przed poludniem i po kilku godzinach doszla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ładny kurs wyplaty wyszedl, bo konto mam w euro: 3.818zl za 1 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396 |
Ja również dwukrotni wypłacałem kaskę. W sobotę 350 zł w poniedziałek była na koncie oraz w poniedziałek wypłaciłem 1500zł i we wtorek wpłynęła. Buk OK, fajny live, trochę za niskie kursy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Carlos dzieki za info- juz sie wyjasniło co jest problemem, jakiś czas temu zmieniłem w profili adres email bo na mój standartowy o2.pl nie dochodziły od nich wiadomośći. No i przy wypłacie im sie adres MB nie zgadzał....
Swoją drogą to byłem przekonany ze wypłata poleci na ten sam adres MB co przy depozycie, a email w profilu ma znaczenie czysto kontaktowe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Czy w bet365 w hokeju na lodzie dwudrogowy zakład jest liczony z dogrywką, czy też liczy się tylko czas regulaminowy, a przy remisie jest zwrot ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
nie wiem nei grałem hokeja tam,ale jesli jest dwudrogowy,to nalezy spodziewać się,iż jest to ML czyli wogóle końcowy wynik meczu,z dogrywką,czy tam karnymi też itp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
może zagadać u nich na live chacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Czy w bet365 w hokeju na lodzie dwudrogowy zakład jest liczony z dogrywką, czy też liczy się tylko czas regulaminowy, a przy remisie jest zwrot ??? Ponawiam pytanie. Ewentualnie prośba coby ktoś zapytał na livechat (jestem teraz w pracy a tam na chat nie wejdę - poblokowane). Postawiłem wczoraj grubego surebeta a teraz mam coraz więcej wątpliwości czy to był napewno surebet. Np. na betbrainie widzę że mecze 2-drogowe w hokeju (czyli tylko możliwe zwycięstwo jednej albo drugiej drużyny - czyli home away) są brane pod uwagę osobno, tak jakby inaczej niż u innych buków (gdzie jest wyraźnie napisane including overtime). Zwątpiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Farciarz odp. z live czatu - liczy się dogrywka i ew. karne pozdro ( chyba zagrałeś na win anaheim)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
jedyne co dziwne to jest to ze na poczatku trzeba zagrac sume depozytu zeby dopisali bonus a nie tak jak przyzwyczailismy sie ze wplacamy piszemy meil i juz jest wszystko ok  pozdrwaim
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Nikt za frajer nie da bonusu 500 zł( czyt. za samą wpłatę).nawet jak free bety rozdają to też trzeba obrócić depozytem a tu na plus , że jest to w formie bonusu dopisywany do konta . myślę , że promocja godna polecenia, zresztą oferta jaką prezentują całkiem przyzwoita . nic tylko grać, kwota bonusu kusząca pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
witam, czy bonus 100% do 500zł jest jeszcze aktualny, bo na głównej stronie zero info?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
jest w zakładce - oferta rejestracyjna- wygląda na aktualny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
widzę już, ale coś długo czekam na maila od nich, i nie mogę wpisać w rejestracji opcji "Pierwsza linijka adresu:* " 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|